:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sevgiliniz sizi aldattı ama pişman??
kesinlikle terk ederimm!!!
67.65%
23 67.65%
bir şans daha veririm
14.71%
5 14.71%
ayaklarıma kapanana kdr yalvartırım
17.65%
6 17.65%
Katılımcı sayısı: 34 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiliniz sizi aldattı ne yaparsınız?
_LiNKiNParK_
sevgiliniz sizi aldattı ama pişman olduğunu ve bi daha yapmıcağını söylüyor ne yaparsınız??
Ara
ARKAMAHALLE
sevgıLım dedım ınsan benı aldatmaz nıe cunku bı erkek tee bulca hersey zaten bende mevcut eheh Smile aslını solemek gerekırse benım basıma gelmedı bole bıey ama egerkı gelse ıdı kıza dırek yol verırdım yanı nıe affedımkı ondan baska kız mı yok cevremde mademkı benı aldatma gere gı duymus demekkı onun aradı yada dusuncesınde sakladı ınsan ben degılım kı benım oLmama rahmen benım le yetınmeyıp baska safaklara acılma geregı duymus bıraz makaralı konustum ama kasmıyalım kendımızı dıe Wink asık ta olsam onsuz yapamıcak ta olsam egerkı benı aldatıosa benım o ınsanla asla bıda ısım olmaz .
Ara
°¤(MiNik_P€Ri!i)¤°
konuşmaya gerek bile yok
Ara
!i!CaSNıN!i!
terk ederimm hemen
Ara
çatlak_kiz
onu ve beni aldattıgı kızı vurup öldürürüm beni aldatmak ne demekmiş öğrenir burda öle cwp yokdu bende işaretlerim birini ama beni aldatmakmış yandıııAngry
Ara
MorciveT
Arkadaşlar bu kişisine göre değişir.

Evli insanlar birbirlerini aldattıkları oluyor ve bazıları bunu affedebiliyor. Eğer gerçekten ortada bir aşk varsa ben eminimki aldatan kişi affedilir. Zor bir durumdur ama gerçekten ortada bir aşk bir değer yargıları varsa affetme olasılığı çok yüksek.

Bu benim için de geçerlidir.

Aldatılmak hiç hoş birşey değil tamam ama ortada aşk var, insan onurunu, gururunu hiçe sayıyor aşk için. Empati kurmanızı tavsiye ederim. İsterseniz bir defa daha düşünün.

Afettmem ben demeyin demek ki sevginizde hala bir şüphe var demektir.

Kabul etmek mümkündür fakat, hiç birşey yokmuş gibi davranmak zaten imkansızdır.
Ara
>As!_M€L€q<
affetmesdimm
MissBela
Affetmem degiL affetemesdim farzedelimki affettim ama heryaptiginda gösüme batardi nefretle bakardim ona hep..oyüsden affetmemem onun icin hayirli olurdu..eger aldattigi kis benden güselde benden ii kalpliyse git onunla cik derdim bide üstüneBig GrinBig Grin
Ara
_LiNKiNParK_
off kızlar ne acımasızBig Grininsan bi şans verir tüh inş. sevgilimde sizin gibi düşünmesBig Grin
Ara
coNrad
ayaklarıma kapanana kadar yalwartırım...tekrar bi şans veririm...sonra aldatır terk ederimBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdginizde Sizi Sevio Mu Yada Birini Bulmak Istiosaniz Ozellilleri Nee Bakin Bi pusat41 4 479 04-11-2022, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: wildfang
  mSN DE siZİ hER eKLeYeni KaBUL eDerMsiN? PrinceSs 12 555 04-09-2022, Saat: 06:06 PM
  sevgiliniz ölümcül hasta İLAYDA 11 633 04-08-2022, Saat: 12:32 AM
  Tanımadığınız Numaradan "Pencereden bak" diye bir Mesaj Gelse ne Yaparsınız ? ÐŽeşaren 13 903 07-28-2009, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: KuArİzMaTiK
  Monoton 1 iLiskiniz varsa Ne Yaparsınız ? My_LiFe 4 464 05-24-2009, Saat: 04:43 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:06 PM