:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zico'nun korkusu kalmad?!
ѕqρα кJмя
6536.jpg

Fenerbah?e Teknik Direkt?r? Zico, kendi web sitesinde gelecekten korkmad???n? a??klad?.

Brezilyal? teknik adam, Fenerbah?e'deki ?? ayl?k g?rev s?resinde bir?ok f?rt?na atlatt?klar?n? belirterek art?k daha tecr?beli oldu?unu da vurgulad?. Zico, '?imdi sezon ba??na oranla ba?ta oyuncular?m?, ?stanbul'u ve buradaki futbol atmosferini daha iyi tan?yorum. Fenerbah?e'nin sorumlulu?unu ald???m g?nlerde bunlara biraz daha yabanc?yd?m' yorumunu yapt?.

?nl? teknik adam, D?nya Kupas?'n?n ard?ndan Japonya Milli Tak?m?'n? b?rak?p F.Bah?e'de g?reve ba?lamas?ndan k?sa bir s?re sonra ?ampiyonlar Ligi ma?lar? oynad?klar?n? da hat?rlatt?. O d?nemde tak?m? tan?mad???n? itiraf eden Brezilyal? ?al??t?r?c?, ?unlar? s?yledi: 'Ge?en 3 ay i?inde tak?ma daha iyi bir yol verebilmek i?in daha fazla tecr?beye sahip oldum. ?imdi bir?ok oyuncuya ?ans verme ihtimali do?du. ?ans verdi?im oyuncular?n bunu iyi kulland???n? g?r?nce tak?m?n daha verimli oldu?unu g?rd?m. ?n?m?zde hem lig hem UEFA hem de T?rkiye Kupas? ma?lar? var. Kadromun ?ok geni? olmas? nedeniyle bu yo?un ma? trafi?i bizi korkutmuyor. Camian?n b?y?k beklentileri oldu?unu hem ben hem oyuncular?m biliyor. Bu beklentileri ger?ekle?tirmek i?in hep ?nde olmal?y?z.'
Ara
w00w
Teşekkürler kardeşim Smile Takımdaşım benim mcx Big Grin
Ara
MasaL_perisi
Bende teşekür ediim bari bir fenerli olarakSmileSmile
Teşekürler arkadaşım
ellerine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zico: 'Artık sıra sizde !' Ñ•qρα кJмя 1 316 04-09-2022, Saat: 05:40 AM