:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"alex Problem De??l, ??z?md?r"
ѕqρα кJмя
zico_basin01.jpg

Fenerbah?e Teknik Direkt?r? Zico, d?nyan?n her yerinde teknik direkt?rl???n zor oldu?unu ifade ederek, ''Her ?ey olumlu gidiyor, her ?ey daha iyi olacak ve g?zel g?nler gelecek'' dedi. Brezilyal? teknik adam, vatanda?? Alex'in tak?ma olan katk?s?na da de?indi..

Fenerbah?e Kul?b?n?n ayl?k dergisinin kas?m say?s?nda r?portaj?na yer verilen Brezilyal? ?al??t?r?c?, Fenerbah?e'deki gelece?i, tak?mla ilgili beklentileri ve baz? konularda a??klamalar yapt?.

Hen?z kariyerinin ba??nda oldu?unu ifade eden Zico, ''Fenerbah?e bana kap?lar?n? a?t? ve g?vendi. Ben de bu g?vene lay?k olaca??m. Futbolculuk kariyerim gibi teknik adaml?k kariyerimi de en y?kse?e ta??mak istiyorum'' a??klamas?n? yapt?.

-''G?D?P, G?TMEYECE??M? Y?NET?M B?L?R...-''

Fenerbah?e'ye imza atmadan ?nce, olu?abilecek b?t?n zorluklar? tahmin etti?ini kaydeden Brezilyal? teknik adam, ''B?y?k beklenti b?y?k bask? getirir. B?y?k camialarda olur. Taraftar ba?ar?y? istiyor. Taraftar?m?z?n tak?m?m?za g?sterdi?i destek ?ok b?y?k. Benim istifa edip etmeyece?imi, gidip gitmeyece?imi y?netim bilir. Ba?ar?l? olursam ve benden memnun olurlarsa kal?r?m'' dedi.

-''UEFA KUPASI'NI ALAB?L?R?Z...''-

Ba?ar? i?in belli bir zaman vermedi?ini belirten Zico, k?sa s?re i?inde iyi futbolu sahaya yans?tacaklar?n? kaydetti.

Kadrosunun Turkcell S?per Lig ve UEFA Kupas? i?in yeterli oldu?unu vurgulayan Zico, ''Ancak m?cadele etmek gerekir. Bunu ba?arabilirsek UEFA Kupas?'n? alabiliriz'' ?eklinde g?r?? belirtti.

-''ALEX, PROBLEM DE??L ??Z?MD?R''-

Alex'in, tak?m?na katk? sa?lamak i?in elinden gelen her ?eyi yapan bir oyuncu oldu?unu kaydeden Zico, ''Alex o kadar ak?ll?, o kadar zeki ki bu tak?mda problem de?il, ??z?md?r'' dedi.

Tak?m kurarken T?rk-yabanc? ayr?m? yapmad???n? belirten Zico, hak eden oyuncuya forma verdi?ini ifade etti.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Alex akıllı ve zeki bir futbolcu" Ñ•qρα кJмя 1 373 04-12-2022, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Alex'ten samimi itiraflar! Ñ•qρα кJмя 1 311 04-03-2022, Saat: 06:20 PM
  Cruzeiro'dan Alex a??klamas?! Ñ•qρα кJмя 1 347 04-02-2022, Saat: 04:21 PM
  Alex: "Teklifler ald?m" Ñ•qρα кJмя 1 242 04-02-2022, Saat: 04:19 PM
  Ceyhun ve Alex kap??acak Ñ•qρα кJмя 1 315 04-02-2022, Saat: 04:18 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:06 AM