:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adın GizLi...
€BeRimSin
Şiir de hiç bir değişiklik yapılmamıştır, hiç bir satırı ile oynama olmamıştır ..

Okuduğum yerde böyle yazdığından bende paylaşmak istedim sadece ..
Eğer ki şiirinizin altında isminiz yazmış olsa idi hiç düşünmeksizin eklerdim yani ...

Emeğin her zaman arkasındayım ama düşünüpte bişeyler yazsaydınız daha uyarıcı olurdu .. Burada beni hırsız yerine koydunuz resmen ..

Google'den aratma yaptırdım geneline aynı şeyi yazmışsınız, kurunun yanında yaşında yanması gibi ...

Neyse bir kusurumuz olduysa affola ..
cengizı@şı@ldar
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süpersin hasan..harika..çoq beyendim..tşkler..emeğine sağlıqSmile

€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica Ederim Beğenmenize Çok sevindim..Gözlerinize Sağlık..
Teşekkürler...

€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şiir de hiç bir değişiklik yapılmamıştır, hiç bir satırı ile oynama olmamıştır ..

Okuduğum yerde böyle yazdığından bende paylaşmak istedim sadece ..
Eğer ki şiirinizin altında isminiz yazmış olsa idi hiç düşünmeksizin eklerdim yani ...

Emeğin her zaman arkasındayım ama düşünüpte bişeyler yazsaydınız daha uyarıcı olurdu .. Burada beni hırsız yerine koydunuz resmen ..

Google'den aratma yaptırdım geneline aynı şeyi yazmışsınız, kurunun yanında yaşında yanması gibi ...

Neyse bir kusurumuz olduysa affola ..

€zBeRimSin

yukarıda ilk iki alıntıyı okursanız sevinirim

en azından alıntı ve bana ait değil diyebilirdin değilmi yanlış mı? düşünüyorum

eğer yukarıdaki iki yaptığım alıntıları okuduktan sonra yazma gereği duydum

adım dahi olmayıp alıntı yazılmış olsa idi sadece

ismimi yazarsanız sevinirim diye mesaj atardım

bir yerde alıntı diye yazılmış orda sadece bu şiirin bana olduğunu söyleyip adımı yazmalarını istedim

yeterki adımı yazıp, ticari amalça kullanılmadıktan sonra istediğiniz yere ekleyebilirsiniz

bilhassa o şekilde olduğunda şiirime değer verip eklediği için ben teşekkür ederdim

Hatasız Kul Olmaz!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:en azından alıntı ve bana ait değil diyebilirdin değilmi yanlış mı? düşünüyorum

Belki haddime degil ama birsey söylemek istiyorum ;

Orda 'bana ait degil' diye yazmamis olabilir ki buna gerek yok zaten sonuçta Siir ''Siirler'' isimli basligin altinda .. bu forumda birde ''Kendi siirleriniz'' diye bir baslik var. €zBeRimSin Senin yazmis oldugun siiri kendisi yazmis gibi görülmesi isteseydi O basligin altinada yazabilirdi .. Ve Kendisininde dedigi gibi bi baska siteden almis siiri ve orda isminiz yazmiyormus Yaziyor olsaydi Yazardi ki genelde yazan bir insan Ve bir baskasinin siirine pek ihtiyaci olan bir insan degil Smile ..

Tutamadim iste yazdim napiim Confusedmiley17:
Ara
€BeRimSin
cengizışıldar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:€zBeRimSin

yukarıda ilk iki alıntıyı okursanız sevinirim

en azından alıntı ve bana ait değil diyebilirdin değilmi yanlış mı? düşünüyorum

eğer yukarıdaki iki yaptığım alıntıları okuduktan sonra yazma gereği duydum

adım dahi olmayıp alıntı yazılmış olsa idi sadece

ismimi yazarsanız sevinirim diye mesaj atardım

bir yerde alıntı diye yazılmış orda sadece bu şiirin bana olduğunu söyleyip adımı yazmalarını istedim

yeterki adımı yazıp, ticari amalça kullanılmadıktan sonra istediğiniz yere ekleyebilirsiniz

bilhassa o şekilde olduğunda şiirime değer verip eklediği için ben teşekkür ederdim

Hatasız Kul Olmaz!

Cengiz ışıldar;

Her iki alıntıyı da okudum, emeğine sağlık denmekte evet, burda ki emek buraya koymamdaki düşüncedir, yani ben öyle anlıyorum ...

Sizde emek harcayıp yazdınız şiirinizi, ama benim hiç bir kötü niyetim yoktu, hem o kadar da düşüncesiz değilim ben ... Sevdim ve eklemek istedim ..

Eğer ki orada sen mi yazdın deselerdi ki Hayır demeyi de bilirim ...

Emeğe hak geçirilmesine hiç tahammülüm yok ...

Birde bir insan bana teşekkür ederse ricalarımı sunarım, teşekkürler hiç bir zaman karşılıksız kalmaz ...

Size de hak veriyorum, lakin

Alıntı:
Lütfen Şiirin Orjinali Üzerinde Değişiklik Yapmayın
Ticari amaç güdüldüğün de, şairin izni olmadan şiir üzerinde yapacağınız her türlü değişiklik Şuç Teşkil etmektedir.

Bu sözleriniz kanıma dokundu ...

Neyse tadımız bozulmasın, herşey gönlünüzce olsun ...

"Her insan default olarak hatalidir"
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Belki haddime degil ama birsey söylemek istiyorum ;

Orda 'bana ait degil' diye yazmamis olabilir ki buna gerek yok zaten sonuçta Siir ''Siirler'' isimli basligin altinda .. bu forumda birde ''Kendi siirleriniz'' diye bir baslik var. €zBeRimSin Senin yazmis oldugun siiri kendisi yazmis gibi görülmesi isteseydi O basligin altinada yazabilirdi .. Ve Kendisininde dedigi gibi bi baska siteden almis siiri ve orda isminiz yazmiyormus Yaziyor olsaydi Yazardi ki genelde yazan bir insan Ve bir baskasinin siirine pek ihtiyaci olan bir insan degil Smile ..

Tutamadim iste yazdim napiim Confusedmiley17:

Seni Seviyorum Canım benim .. Smile Herşeyi güzelce anlatmışsın teşekkür ederim ...

İyi ki varsın Canım benim ..
cengizı@şı@ldar
gerekli düzeltme yapıldığına ögre sorun yok artık değilmi
Ara
€BeRimSin
Sanırım yok ..

Yani, demi ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adın Yağmur Rengin Mavi ... ZeNiTH 3 793 04-13-2022, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Adin Kalmali milagros 8 473 04-13-2022, Saat: 04:33 PM
  Gizli hıçkırık! PaPaTYa_PReNSeS 5 358 04-10-2022, Saat: 10:04 AM
  BiR ADıN KaLMaLı GeRiYe...! PaPaTYa_PReNSeS 7 377 04-09-2022, Saat: 06:30 PM
  Adın GüLLerLe Adımın Yanında YazıLı.... €BeRimSin 6 1,326 04-08-2022, Saat: 05:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:26 PM