:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalbime Senden Kalan Gözyaşlarımdır !
ROSE
Düşünürken yarınlarda senli günlerimi,karşıma çıktı yokluğunun aslı.Kopyasını bende bırakmıştın giderken.Neden mi halen senin için savaşıyorum?İçim yanıyor anla beni.Seni ben gibi böyle sevgiyle yaşatan olursa hiçdüşünme ada ona kendini .Senin için diledim mutluluklarımı.Şunuda unutma sana her sözüm gözyaşım gibidir.Acı acı süzülür benimde kalbimden içeri sensizliğim ..

Gözlerinin içine bakıp gitme deyişim gözyaşımdır .Yalvarışım gözyaşımdır.Arkana bile bakmadan gidişinde benim sana ahım olsun ..Sende anlarsan bi gün nasıl bi duygu diye geç kalmış olacaksın bana ..Belki vicdanın sızlar o zaman .Öldürdün beni sensizliğinde daha ne alacaksın ki benden ?Böylesi çektiğim acılar yetmez mi?Bitmezmisin bende?Hep kalbime gözyaşlarım mı kalacaktı senden sonra.oofff offf Yine Efkar fora gönlümde ..

Dumanı tütmez,rüzgarı esmez,yağmuru yağmaz dünyalar olsa salsam kendimi ...Cenneti ayaklarına serdim de sen görmedin.Yürek martı misali havalanmış özgür göklere.Bulutlar neyler halime.Döktüğüm gözyaşlarının hesabını yağan her yağmur tanesi sana getirse yine de anlamazmısın beni?Gidişin kalbimde derin yaralar açmış .Tutunacak dalım bile kalmadı.Her şey sen demek değil diyenlere cevabım var ..Böyle tutkulu sevmeyeceksem ben ona sevgimi derim .Sana ben kıyamazdım.Ellerini özlerdim yanımdayken bile ..

.Sensizlik çekilir dert değilmiş..
Bir avuç umuduma teslim ettim ruhumu...Yaşarken ölmek bu olsa gerek...!!!

yeni yazılmış olmasa da önceden bende olan bi yazımdı..
:::::::::::::::::::::::::::.. r o s e ::::::::::::::::::::
Ara
ZeNiTH
Yüreğin Dert Görmesin Abla ..
Daha Çok Koy Bakalım Önceden Yazdıklarını ..
Her Kelimesi Güzeldi ..
Teşekkürler..
ROSE
teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim ....
aralarda kalmış bu yazı bende yeni gördüm ekledim Smile
Ara
eRCi
bir kağıt alırsın sonra da biraz boya ..
çizersin bişeyler ..anlamlı anlamsız..
yanında biri vardır bunları çizerken ve dersin ki ;
"işte bu bizim dünyamız".."sadece ikimizin"
ROSE
oysaki şimdilerde ikimiz denilen o şey sadece cümlelerde kaldı sadece umut diye hayallerde kaldı ....bizim de biletimiz son kalkan uçakta kesilmiş....
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler Gül.. Yüreğine Sağlık..
ROSE
rica ederim hasan ....
Ara
MasaL_perisi
Çok teşekürler Güzel Rosemmmm...Smile
Çok güzel bir yazı herzaman ki gibi ..Smile

Ben biletimi kestirmicem valla ucağa binmicemde hep yürürüm nefesim kesilene kadar...Smile Ama biletimi asla kestirmem...Smile
Ara
ROSE
Ben teşekkür ederim perim SmileSmileSmileSmileSmile
tamam sen nasıl diyorsan öyle olsun SmileWink
Ara
°¤(MiNik_P€Ri!i)¤°
YüreqiNe saqLık Çoq qüSeLdi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tutsağım Şehrin Karanlığında Kalan Özlemine Firari Fırtına 8 472 04-10-2022, Saat: 02:48 AM
Son Yorum: wildfang
  senden bir tane daha yok bu dünyada TutkuM 11 1,403 02-18-2011, Saat: 02:16 PM
Son Yorum: RoZa
  Seni Seviyorum..Senden Ötürü :) sıla 16 1,372 07-29-2010, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: sıla
  Yarım Kalan Aşklar... icimdekises 5 605 07-01-2010, Saat: 09:25 AM
Son Yorum: icimdekises
  Yarım kaLan aşkLardır acı oLan... ●KΛЯΛMΣL● 1 506 05-05-2010, Saat: 01:12 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:27 AM