:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Ceza mı Sago mu
Taßiki SaGopA
78.26%
36 78.26%
Taßiki CeZa
17.39%
8 17.39%
Hiçßiri ßana RaFFiine yeter Big Grin
4.35%
2 4.35%
Katılımcı sayısı: 46 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceza mı SaGopA mı?
aMyLee
...................................
Ara
~uqqaLa~
KuzenLern SözLeryLe diiL Cnm GerÇeqLerLe Yorum yaPooS :KD Zaten ArkadaŞ SöLedi Cez.ayı yetiŞtiren de SaGopaaaa :KD
Ara
_PESİMİST_

HER NE KADAR ROCKER OLSAMDA –RAP MÜZİÄžİNDE DİNLENİLEBİLECEK TEK RAPER SAGO BENCE…
Ara
MrJnL
[color="#0080ff"]Ceza veya Sagopa demeden once bu kararı neye gore verdiğimizi ve hangi sartlara gore kıyasladıgımızı belirlersek işte o zaman gercek bir kıyaslama yapmiş olur ve yapacagımız tercihde objektif olamasakda en azından kuru kuruya bir tercih yapmak yerine fikrimizide acıklamış oluruz..

Benim Fikrim Sagopa kajmer tabiki cogunlukda oldugu gibi..
ama Niçin Sagopa ?

SAgopa Kajmer , ibraniceden gelir anlamı '' Piramitteki Sır '' demekdir.Bilim adamları Ana piramidin en dip ucra köşelerinden birinde duvarları yerden 1 karış yukarıda duran bir oda keşfederler odayı incelemeye giren ekip ölür ve cıkamaz.Bir sonraki ekipde girer ve cıkamaz bunun uzerine odanın sırrı cozulemez ve Bir bilim adamı iceriye gaz maskesi takarak girmeye karar verir.içeriye girer digerlerinin cesetlerini inceler otopsi yapar ve odada ölçümler yapar daha sonra odadan cıkar ve gaz maskesini cıkartınca oda ölür.. Bu olayın ardından en son ölen bilim adamının yaptiği ölçümler işiğinda odanın sırrı çözülmeye calışılır.olay sudur..

Odanın icerisinde bir gaz karışığı vardır %98,9 oranında Metan ve %0,2 oranında bilinmeyen bir gazdan olusur bu karışım. Metan tek başina öldürücü deildir en azindan gaz maskesi ile..ama burada metanı bu kadar ölümcül kılan azınlıkda olmasına ragmen diger gazin kattiği etkidir. o gazin ne oldugu hicbir zaman anlaşilamadı , peki gaz maskeli bilim adamı neden öldü ?

Odadaki %0,9 nispetindeki Oksijeni Gaz maskesi ile diger gazlardan süzerek odada yaşamayı başarabildi bilim adamı. ancak %0,2 lik gaz oksijenede karişmişti ve solunum sistemi o gazida iceri cekmişti. yani gaz maskesi metanı süzmüş ama bilinmeyen gazı süzememişti.ve bilinmeyen gaz Oksijenlede bileşikdi. ve bilim adamı bunu odanın icindeyken anlamadı ne zamanki odadan cıkdı ve maskeyi cıkardı o zaman ic icten gecmişti cunku solunum sistemi dişaridaki Oksijene icerideki bilinmeyen gazla oksijenin yaptiği karişimdan sonra alişamamış ve bilim adamının cigerleri yanmıştı..

Bu odadaki sırlar şunlardı
1) Duvarlar nasıl havada durabiliyor ve dağilmiyor birbirlerine bağlı olmadıkları halde niçin düşmüyor ayrilmiyor yada farklı yonlere kayarak odayi bozmuyorlar..
2) Odanın amacı neydi ve Niçin yapilmişti ?
3) Odadaki bilinmeyen Gaz nedir ?
4) Bu gaz birbirinin Tersi özelliklere sahip iki ayri gaz olan metan ve oksijenle aynı anda aynı yerde ve özel şartlar olmadan nasıl bileşik yapiyor ?
5) odadaki karmaşık gaz duvarlarla zeminin arasında boşluk olmasına ragmen neden odadan dişarı cıkmıyor ?
6) yüzyıllardır belkide bin yıllardır gaz nasıl kendisini koruyor ve pasifize olmuyor
7) Dişarıya cıkan prof. bilinmeyen gazdan dolayımı , yoksa bilinmeyen gazdan sonra içine cektiği saf oksijenden dolayı temiz oksijene alişamadiğindan dolayımı öldü ?

i$te Sagopa kajmer bu 7 sorudur.

Sagopa Kajmer , 2 universite bitirdi Fars dili ve edebiyatı okudu. Öğretim üyeliği yaptı. Çok geniş yelpazede kültür hakkında bilgisi var ve sosyal bir kişilik..

Sagopa Hard takılır.. Ceza reklam adamıdır..
Sagopa Rap yapar ve işine bakar..
Ceza cene calar ve polemiğe girmeye bakar..
SAgopa kasedini yapar cekilir.tv mv dolaşmaz.
Ceza cıkar o magazin programı senin bu Ayşe ozgun Show benim gezer..
Sagopa Mutevazidir , Ceza kibirlidir kendisini yenilmez görür (Şehirler arasi rap yarişmasında bundan 3-4 sene oncesinde eskişehirde maglup oldular esk. takımına 3 sene ust uste , madem o kadar yenilmezdiler uc sene ust uste eskişehir takımı yerine marslılarmı yarıştı ? )
Sagopa Cok yönlü ve kültürlüdür , Ceza sadece Kültürlü geçinir
Sagopa bir oturuşta bomba gibi bir kasetlik şarkıyı yazar , Ceza bunu yapmak icin 10 kişilik ekiple gunlerini harcar..
Sagopa Sarkı sözü almaz sagdan soldan , Ceza 2 satır sarkı icin Calmadık kapı bırakmaz
Sagopa Yalnız takılır ve ancak grup halinde diger rapcilerle sarkı soyler.. Ceza candan ercetinle bilmemkimle duet yapar medyatik olacam diye kasar..

ve En önemlisi
Sagopa Sagopadır . Ceza Sagopa Deildir

Siz YerLi PLaka DinLemeye Devam Edin ...

SaygıLarLa.

[MrJnL][/COLOR]
Ara
KoLera
ooffffff mükemmeL konu$tunnn

eLLerine sagLik :$ :$ Big Grin
Ara
aMyLee
MrJnL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ceza veya Sagopa demeden once bu kararı neye gore verdiğimizi ve hangi sartlara gore kıyasladıgımızı belirlersek işte o zaman gercek bir kıyaslama yapmiş olur ve yapacagımız tercihde objektif olamasakda en azından kuru kuruya bir tercih yapmak yerine fikrimizide acıklamış oluruz..

Benim Fikrim Sagopa kajmer tabiki cogunlukda oldugu gibi..
ama Niçin Sagopa ?

SAgopa Kajmer , ibraniceden gelir anlamı '' Piramitteki Sır '' demekdir.Bilim adamları Ana piramidin en dip ucra köşelerinden birinde duvarları yerden 1 karış yukarıda duran bir oda keşfederler odayı incelemeye giren ekip ölür ve cıkamaz.Bir sonraki ekipde girer ve cıkamaz bunun uzerine odanın sırrı cozulemez ve Bir bilim adamı iceriye gaz maskesi takarak girmeye karar verir.içeriye girer digerlerinin cesetlerini inceler otopsi yapar ve odada ölçümler yapar daha sonra odadan cıkar ve gaz maskesini cıkartınca oda ölür.. Bu olayın ardından en son ölen bilim adamının yaptiği ölçümler işiğinda odanın sırrı çözülmeye calışılır.olay sudur..

Odanın icerisinde bir gaz karışığı vardır %98,9 oranında Metan ve %0,2 oranında bilinmeyen bir gazdan olusur bu karışım. Metan tek başina öldürücü deildir en azindan gaz maskesi ile..ama burada metanı bu kadar ölümcül kılan azınlıkda olmasına ragmen diger gazin kattiği etkidir. o gazin ne oldugu hicbir zaman anlaşilamadı , peki gaz maskeli bilim adamı neden öldü ?

Odadaki %0,9 nispetindeki Oksijeni Gaz maskesi ile diger gazlardan süzerek odada yaşamayı başarabildi bilim adamı. ancak %0,2 lik gaz oksijenede karişmişti ve solunum sistemi o gazida iceri cekmişti. yani gaz maskesi metanı süzmüş ama bilinmeyen gazı süzememişti.ve bilinmeyen gaz Oksijenlede bileşikdi. ve bilim adamı bunu odanın icindeyken anlamadı ne zamanki odadan cıkdı ve maskeyi cıkardı o zaman ic icten gecmişti cunku solunum sistemi dişaridaki Oksijene icerideki bilinmeyen gazla oksijenin yaptiği karişimdan sonra alişamamış ve bilim adamının cigerleri yanmıştı..

Bu odadaki sırlar şunlardı
1) Duvarlar nasıl havada durabiliyor ve dağilmiyor birbirlerine bağlı olmadıkları halde niçin düşmüyor ayrilmiyor yada farklı yonlere kayarak odayi bozmuyorlar..
2) Odanın amacı neydi ve Niçin yapilmişti ?
3) Odadaki bilinmeyen Gaz nedir ?
4) Bu gaz birbirinin Tersi özelliklere sahip iki ayri gaz olan metan ve oksijenle aynı anda aynı yerde ve özel şartlar olmadan nasıl bileşik yapiyor ?
5) odadaki karmaşık gaz duvarlarla zeminin arasında boşluk olmasına ragmen neden odadan dişarı cıkmıyor ?
6) yüzyıllardır belkide bin yıllardır gaz nasıl kendisini koruyor ve pasifize olmuyor
7) Dişarıya cıkan prof. bilinmeyen gazdan dolayımı , yoksa bilinmeyen gazdan sonra içine cektiği saf oksijenden dolayı temiz oksijene alişamadiğindan dolayımı öldü ?

i$te Sagopa kajmer bu 7 sorudur.

Sagopa Kajmer , 2 universite bitirdi Fars dili ve edebiyatı okudu. Öğretim üyeliği yaptı. Çok geniş yelpazede kültür hakkında bilgisi var ve sosyal bir kişilik..

Sagopa Hard takılır.. Ceza reklam adamıdır..
Sagopa Rap yapar ve işine bakar..
Ceza cene calar ve polemiğe girmeye bakar..
SAgopa kasedini yapar cekilir.tv mv dolaşmaz.
Ceza cıkar o magazin programı senin bu Ayşe ozgun Show benim gezer..
Sagopa Mutevazidir , Ceza kibirlidir kendisini yenilmez görür (Şehirler arasi rap yarişmasında bundan 3-4 sene oncesinde eskişehirde maglup oldular esk. takımına 3 sene ust uste , madem o kadar yenilmezdiler uc sene ust uste eskişehir takımı yerine marslılarmı yarıştı ? )
Sagopa Cok yönlü ve kültürlüdür , Ceza sadece Kültürlü geçinir
Sagopa bir oturuşta bomba gibi bir kasetlik şarkıyı yazar , Ceza bunu yapmak icin 10 kişilik ekiple gunlerini harcar..
Sagopa Sarkı sözü almaz sagdan soldan , Ceza 2 satır sarkı icin Calmadık kapı bırakmaz
Sagopa Yalnız takılır ve ancak grup halinde diger rapcilerle sarkı soyler.. Ceza candan ercetinle bilmemkimle duet yapar medyatik olacam diye kasar..

ve En önemlisi
Sagopa Sagopadır . Ceza Sagopa Deildir

Siz YerLi PLaka DinLemeye Devam Edin ...

SaygıLarLa.

[MrJnL]

sağol çok güseell yasmısın sağol
ama bni kızdırın cezaya yerli yalaka demeleri Angry

nese imzanıda beğendim güselmiş SmileSmile
Ara
korkusuz
tabıkı ceza
Ara
SECO_UA22
tabi ki sagopa
ceza ne yapmış ki onu seçeyim adamın sözlerinin bazıları doğru olabilir ama uygulamıyo barış diyo sagoya diss çakıyo böyle iki yüzlülerle işim olmaz dinlerim geçerim ama sagopayı hem dinlerim hem saygı duyarım

sagopa: bende eskiden küfürlü rapler yazıyordum ama akıllandım şimdi diğer arkadaşları benim geçtiğim yollarda takıldığını görünce üzülüyorum
Ara
SECO_UA22
KaF KeF : bende eskiden küfürlü rapler yazıyordum ama akıllandım şimdi diğer arkadaşları benim geçtiğim yollarda takılmış görünce üzülüyorum (RÖPORTAJINDA)
Ara
KüBBy
SAGO NUMBER ONEEBig Grin(koleranın yeri ayrı tabiiSmile)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ceza'nın en çok sevdiğiniz şarkısı hangisi sunurk 7 588 02-01-2009, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:18 PM