:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SENİ SEVİYORUM :eRCi:
CeYDa HaNDe KeSiM
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wallah emrehan abi ve onun gibi düsünenler basdan sona kdar haklilar Ercinin sevgilisi olmasa bile ama varmis..bu konuya verdigi cvpin icerginden anlasiliorki hic hosuna gitmior ßence seninkisi aslk olmak degilde sadece bi heves kendnde diorsun ya ben her istedigimi elde ettim bunuda ederim bence bunu edemedigin icin kuduruorsun(afedersiniz)oyüsden hala israrla erciyi seviorum diorsun rahat birakda sevgilisiyle huzurlu mutlu mesut olsunlar..seviorsan bile gercekten bu yaptiklarindan sonra ßen bi erkek olarak sana bakmam sevgilimden ayrilsam bile cok yanlis yapiorsun..Onlarida rahat birakda huzur bulsunlaarr senin bu itirafin yüzünden aralari bozulmasin..
ARKADAŞIM TEŞEKKÜR EDERİM SANA VE BU GÜZEL DÜŞÜNCELERE BU ARADA (KUDURUYORSUN LAFINA BİTTİM):yikildim: AYIP OLMUŞ AMA NEYSE :hihi BENDE ZATEN DUN ÇOK SİNİRLİYDİM ÇOK KÖTÜ KONUŞTUM AMA HAKKETTİLER VE BAZI ARKADAŞLARIMIZ ÜSTÜNE ALINMIŞ YA ÇOK ÖZÜR DİLERİM ONDAN ONU KIRDIYSAM KI ÇOK KIRILMIŞ BELLİ LÜTFEN KAL AYRILMA DUYGUSUZDAN Confusedmiley17:
Ara
ZeNiTH
Bide Aklıma Şöyle Bişey Geliyor ..
ALDIRMa ' nın kız oldugunu hangimiz biliyoruz ?
Söylediklerinin doğruluğu % kaç ?

Bi kız ;
Bu kadar basit olamaz ..

İşletiliyomuyuz ki ..

Neyse ..
CeYDa HaNDe KeSiM
Evet Ben Sahsen Emin Degilim Dostum çünkü Kiz Fotosunu Koymus Ama Gecen Cam Ac Dedim Msn De Acmadi Niye Acaba? Vede Nedense Cok Sikiştirinca Hemen Ben Cikmak Zorundayim Deyip Kaciyo Zaten Ortaliktada Bayadir Görünmüyor Bakalim Bu Işin Sonu Nereye Gitcek
Ara
ZeNiTH
Bindik Alamete , Gidiyoz Kıyamete ..
Haydaaaaaaaaaaaa Big Grin
SweetCandy
ama destekleyen ben degildim,sadece benim üzerime gelindi..emrehan sen dedinya ben sana söyledim diye..ama benim yazdigim seyi alip oyle yorum yapmissin...
Ara
SweetCandy
emrehan neden sadece benim iyin yorum yaptiniz..millet neler yazmis, onlari neden görmemezlikten geliyorsunuzz...
Ara
ZeNiTH
Ya nehir ..
Valla sana kastım yok ..
İçini ferah tut ..
SweetCandy
tamam oldu istediginizi diyin hakaret edin sonrada sana degildii dimi, ne güzelmis bu ya..
Ara
ZeNiTH
Ya Neden Anlamamakta Israr Ediyon ..
Sana değil güzel insan sana değil ...
SweetCandy
tamam cnm tamam kapansin..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 423 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 2,030 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 364 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 418 04-06-2022, Saat: 01:27 PM
  halen seviyorum seni :( NiGhTmArE 6 483 04-02-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 10:53 PM