:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**Türkiyede Kadın Olmak**
Firari Fırtına
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakıom bana çok gülüosunuzz hayırrdırr en ii halinizdesiniz bu gecee baksanıza benle bile konuşuonuzz.....

Biliyorsunuz duygusuzda pek bulunamıyorum . Bu gece bir kaçamak yapim dedim . Benim sizinle bir problemim yok . Ama sanırım sizin benle bir probleminiz var ... Çözelim bence , ne dersiniz ??
EYVALLAH
benim sizle problemim yok çünkümm unuttum getti onu sadecee konularınıza falan girmezdim çünkü beni tanımadan yargısız infaz yaptınızz..
Ara
Firari Fırtına
Yani şimdi biz düşmanmıyız ....??
EYVALLAH
neden düşman olim yaa....sadece dediğim gibi konularınızı falan okumuodumm....
Ara
Firari Fırtına
Önemli olan konular değil , forum içerisinde nezaketende olsa bir bütünlüğün korunmasıdır . Bu bütünlüğün parçası olan bir ben değilim ama siz şüphesizki o parçalardan birisiniz .

Yani sizler hancı , biz yolcuyuz ...

Kevserlede çok konuşdum bu konuyu zamanında , o anladı beni . İnşallah sizde anlarsınız .

Sevg ...
EYVALLAH
maalesef ki ben hala anlamıyorumm....çünkü sizin orda dediğiniz bi söz beni çok üzdüü...sonuçta ben haklıyım demiyorum...bide üstüne üstükk verilen ceza neden kaldırıldı die konu açtınızz bu hiç bi üyeye yapılmadı....hak verinki ben sizin konunuza nasıl yorum yapmıosam sizde yapmıyordunuzz kaşılıklı yani....
Ara
Firari Fırtına
Anlıyorum sizi bu konuda ,

Elbette terslikler olmuşdur , olacakda . Bu her forumda vardır bunun önüne de geçemezsiniz . Lakin düşünelim beraber . Kimin kime ne faydası var diye . Ben elimden geldiği müddetce tüm paylaşımları okumaya ve yorum yazmaya yeğlemişim kendimi . Sizin konularınıza girmeme sebebimi bilseydiniz bu şekilde düşünmezdiniz ama onuda burda söyleyecek halim yok zaten .

Bazı değerleri bilmiyorsunuz . iyisi ya hepden unutalım , yada hiç başa dönmeyelim . Çünkü bu konulara girdiğimiz dakika , üzülecek insanların sayısı çokdur . Sizinde bu durumda üzülmenizi istemem .

Açmış olduğunuz konudaki seviyenizi öğrendim cümlesine gelince . Ben sizi o kefeden çıkartıyorum , lütfen üzerinize alınmayınız . Uzun mesele inşallah bir gün anlarsınız beni ..

Sevg ...
EYVALLAH
zannetmiom anlayacağımı biras odun kafalıyımdır annem bile sölüooBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Ok ... Herşey için teşekkür ederim .. Gece uzun ama gündüzlerde uzadı , yaz saat uygulamasından dolayı . Benden bu kadar .

İyi geceler dilerim size .

Annenize selamlar lütfen , çok haklı ....

Sevg ...
EYVALLAH
annem her konuda haklıdır....

iyi geceler....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Do?uda ?ocuk Olmak Stinq 1 297 04-07-2022, Saat: 12:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Do?uda Kad?n Olmak Stinq 2 505 04-04-2022, Saat: 04:09 PM
  cocuk olmak istemek resimlerle soyle 8 750 04-02-2022, Saat: 09:34 AM
  İran da Kadın Olmak CaNaT 0 557 11-17-2009, Saat: 07:18 PM
Son Yorum: CaNaT
  MutLu oLmak İçin RiskLeri qöze aLmak zOrundasınız bidely 20 1,569 12-29-2008, Saat: 11:51 AM
Son Yorum: bidely

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:09 AM