:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ...
Firari Fırtına
Ben soruma cevap alamadım ama ...

O sözü ben sizlerden birine sarf etseydim ne olurdu ?

Alıntı:Cesur_18´isimli üyeden Alıntı viewpost.gif
allam ya sana kemik atan oldumu hala konusuyon bi susda konu aciga kavussun

Ban olurmuydu , uzaklaştırma olurmuydu NE OLURDU ???

Sadece bana bunu söyleyin lütfen , rica ediyorum ....

Sevg ...
CariSmaBoY
O konuda Morcivert adlı yetkilimiz kişinin yetkisini almıştır... Bu konuda ilk o adım attığı için şimdiki sözde ona düşer....
Firari Fırtına
Tamam morcivet i beklerim ben cevap için ...

Sevg ...
MorciveT
Fırtınam, sen haklısın gereken ceza verilecektir. Bu forumun kurallarının başında üyelerin gururları ve saygı degerleri göz önünde bulundurulur. Moderatörlüğünü aldım, moderatörlerin üyelere hakaret etme gibi bir durumu söz konusu olmadığı için Moderatörlüğünün yanında gereken banlama cezasıda verilecektir.

Bunu Yöneticilerimizin yapcağına eminim.
Ara
CariSmaBoY
Sen Bir Yetkili Olduğuna Göre Wink
Firari Fırtına
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fırtınam, sen haklısın gereken ceza verilecektir. Bu forumun kurallarının başında üyelerin gururları ve saygı degerleri göz önünde bulundurulur. Moderatörlüğünü aldım, moderatörlerin üyelere hakaret etme gibi bir durumu söz konusu olmadığı için Moderatörlüğünün yanında gereken banlama cezasıda verilecektir.

Bunu Yöneticilerimizin yapcağına eminim.

Sevgili Mesut ,

Amacım bir hata yapan kişinin burdan atılması uzaklaştırılması değil , bunu bilmen lazım . Benim istediğim cevap Alah senden rzaı olsun ki senden geldi . Bana bu fazlasıyla yeter .

Lakin ,

Cesur her ne kadar böyle rencide edecek cümleler kurduysada , sevdiğimiz , hatta alıştığımız bir kişidir . Gönül isterki keşke olmasaydı ama oldu . Bizler burda her hata yapanı böylesi suçlarsak , ki hata kula mahsusdur , pek hoş olmaz .

Lütfen Admin ie irtibata geçin , Cesur un mod olduğu gün ben Admini buldum ve Cesurun mod olmasına sevindim dedim . Oysa ne tanırım ne ederim ama neticede harbi bir duygusuz olduğunu paylaşımlarından bilirim .

Sezgilerim var , Cesur adına oyun oynamak istemiyorum ve cesurun tekrar azanılmasını sizlerden rica ederim . Hatasız kul olmaz . Mod olmasada o user olarakda aramızda olsun , bu yeterlidir .

Ben şahsım adına Cesur u affediyorum ve benim kendisine bir hatam olmadığı halde , eğer kırıldıysa kendisinden özür dilerim .

Sizlerden de gerekenin yapılmasını istiyorum , hem arz hem rica hemde talep olsun bu . Bir çok üye arkadaşlarında bu konuda bana katılacağını çok ama çok iyi biliyorum .

Ban olmasın ....

Sevg ...
Firari Fırtına
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Görüldüğü gibi Admin gereken cevabı vermiştir...Artık biraz bekleyip sonucu görmek bize düşen en iyi görevdir...Şu saatten sonra hiçkimseye bu konu hakkında yorum yapmayacağım...Sizlerdende ricam artık bu konuyu daha fazla uzatmayın...

SAYGILARIMLA...

Sevgili Aziz ,

Konu başından sonuna kadar , konuya yaklaşımın , yorumların ve anlayışlı tavırlarla konu bütünlüğnü koruman adına , Sonsuz Teşekkürlerimi sunarm size .

Güzel bir yönetici havası sergilediniz , bunu özlemişim doğrusu . Unutmayınız ben kimselere ters düşmem , sadece kişiyi tanımak adına bile olsa o kişiyle kavga ederim ( bazen bir hiç uğruna ) ..

Umarım anlamışsınızdır beni ...

Bu forumun sen gibilerine ihtiyacı var , sakın kaybolma , bizi yorma .

TEŞEKKÜRLER ...

Sevg ...
MorciveT
Gerekeni Tolga yapar sen merak etme... Sen madem suçlama yapmıyorsun bir duygusuz gibi davranıyorsun, eminim senin düşüncelerini Tolga anlayacaktır.

Artık Tolga ile konuşursun Fırtınam. Ben birşey yapamıyorum.
Ara
Firari Fırtına
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerekeni Tolga yapar sen merak etme... Sen madem suçlama yapmıyorsun bir duygusuz gibi davranıyorsun, eminim senin düşüncelerini Tolga anlayacaktır.

Artık Tolga ile konuşursun Fırtınam. Ben birşey yapamıyorum.

Sen çok şey yapabilirsin ve yapacaksında ..

Ne demek oluyor bu ?
PrinceSs
Ben son kez bir öneride bulunmak istiyorum...
Biz kişisel resimler bölümünün kaldırılmasını yada kötü amaç ile kullanılmamasını stiyoruzz...
Gördüğüm kadarıyla resimli siteLerinin bir çoğunda (yada birkaçında) resimin kişi bilgisayarını (pcsine) kaydedilmemesini engelliyor...Yani örneğin bir ağaç resmini Farklı Kaydet adlı butona bastığımızda sitenin adı örneğin Tüm Hakları Duygusuz.com'a ayittir! yazısı çıkıp kaydedilemiyor.Eğer elinizdeyse, yapabiliryorsanız bunu yapmanızı rica ediyorum...
Bizler için daha yararlı ve faydalı olur...

SevgiLerLe...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mod lar admın ler bı okusun bakalım theropoda 1 756 02-23-2014, Saat: 01:56 PM
Son Yorum: Xesar
  Flood yapan üyeler. Hayat_Bu 2 884 08-02-2009, Saat: 11:37 PM
Son Yorum: Leader
  Yeni üyeler için 'RapperLadys 26 1,920 07-29-2008, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: MorciveT
  Banlanan Üyeler.. Ñ•qρα кJмя 19 2,009 03-26-2008, Saat: 08:49 PM
Son Yorum: 3qéN
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,067 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:43 AM