:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keremcem'i o kapt?!... genc k?zlar?n sevgilisi keremcem hangi guzele " sar?larak"....
busemm
KEREMCEM’? O KAPTI!.. GEN? KIZLARIN SEVG?L?S? KEREMCEM HANG? G?ZELE “SARILARAK” POZLAR VERD?? 12/8/2006 19:04 keremcem_yonca_soru.jpg P { margin: 0px; }
Keremcem, Yonca Evcimik’in piyasaya ??kard??? gen?lere ?zel dergisi “Yoncimix”in ilk say?s? i?in pozlar verdi!..

keremcem_yonca.jpg

Ya?? neredeyse Keremcem’in iki kat? olan Yonca foto?raflarda yak???kl? pop?unun sevgilisi gibi duruyor!..

Yonca Evcimik ayl?k periyotlarla piyasaya ??kacak olan Yoncimix dergisinin ?u s?ralar piyasaya ??kan ilk ?zel say?s? ile ilgili de ?unlar? s?yl?yor:

“Kapakta da g?r?ld??? gibi gen? k?zlar?n sevgilisi Keremcem’i bu ay ben kapt?m. Onunla ilgili merak etti?iniz her ?eyi kendisiyle yapt???m r?portajda sordum. Ayr?ca onu bir de benden dinleyin ??nk? Keremcem’in bu yolcu?unu kendiminkine benzetiyorum. Ne demek istedi?imi ?nyaz?m? okuyunca anlayacaks?n?z. Tabii ki r?portaj d???nda da sizlerin ilgisini ?ekecek pek ?ok s?rprizimiz var bu tan??ma say?m?zda.”

Ara
busemm
YENİ BİR “BİR NUMARA”YA DAHA SAHİP OLDU!.. DALIMDA BİR NUMARAYIM DİYEREK İDDİALI KONUŞAN ÜNLÜ KİM? 12/8/2006 18:45 nez_seksi_soru.jpg P { margin: 0px; }
Nez, 4 yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümünün tanıtım kokteylinde iddialı açıklamalar yaptı!..

Nez, dalında bir numara olduğunu ve rakipsiz olduğunu savunarak, “4 sene önce çıktım, 4 senedir rakibim çıkmadı! 8 seneye kadar bile rakibimin çıkacağını düşünmüyorum” dedi!..

nez_yeni.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Mete'nin Kiraz Dövmeli Sevgilisi! YasSmin 19 1,831 05-06-2011, Saat: 09:16 AM
Son Yorum: YasSmin
  Adını Feriha Koydum Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi sıla 7 3,195 03-10-2011, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: love
  Ersin korkut ve SevgiLisi _AL0n3_ 1 665 08-19-2009, Saat: 07:41 PM
Son Yorum: Seyduna
  keremcem hayranlar? lutfen buraya keremceminiz art?k ask oyunundan c?km??t?r......... busemm 45 6,726 09-17-2006, Saat: 05:22 PM
Son Yorum: busemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:37 PM