:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İmkansızlığımız Bizim Kaderimizdir..!!
ROSE
Sonsuz mavilerin denizinde hayal gibi gelir gözlerin yüreğime .Uzansam çok yakın burdayım diyor .Ama dokunamıyorum.Aslında gerçek bu değil sende biliyorsun .Kaçırmayalım sözlerimizi,tarifi imkansız cümlelere bağlamayalım.Bir ömür vedalaşmaya geldik birbirimize.Mutlu olmamı isteyen gözleri ben nasıl unuturum.İmkansızlığımız bizim kaderimizdir.Seni önce kendine sonra Yüce ALLAH'ıma emanet ediyorum.Kadere kimse karşı gelemez .Alın yazımsa çekerim dedim.Yolun sonuna gelmişiz.Az ama özdün sen .Varlığın başımın tacı her zaman ,yokluğuna isim bulamıyorum AFFET.

Bütün güzel yaşanılan günlerimizin adına sana sadece teşekkürlerimi sana bırakıyorum.Sana saygım var ve hep olacaktır.Her zaman senin yanında ama gerçeği bende saklı kalacak .Dualarım senden yana eksik olmayacaktır.Değerin anlamı sende de böyleyse Hoşçakal ve gidişime gelişleri alacağımı düşünme.Ümiden olmasın benden yana.

Savuruyor deli dolu hayat bizi bizden sebepli sebepsiz uçurumlara .Ben sevmek nedir hayatımda bir kere tattım.Başkada olamaz dedim ama öyle bi an geliyormuş ki seni senden alan biri çıkabiliyormuş.Unuttuğun bişey yok mu yüreği sevgi yüklü yarim .Geçmiş de olsa ben çok yaralı bi kalpta yaşadım.Yaralarımı kendim saramaz oldum .Düştüm ama yine de ayağa kalkma gücüm hep oldu oluyorda biz inat edemiyoruz işte buna ..

Bazen düşünüyorum da zor olan herşey çekici bi o kadarda ulaşılmaz olunca insanı biraz daha tetikliyor.Kabul etmem gereken bişey varsa ben yenildim bu defa .Anlamak o kadar zor değildir.BİZİM İMKANSIZLIÄžIMIZ KADERİMİZDİR BUNU BÖYLE BİLESİN..İMKANIN OLACAK KADERİN SENİ BEKLİYOR EMİN OL BEN SANA UZAKLARDAN EL SALLARIM SESİNİ DUYARIM MUTLULUK HABERLERİNİ BANA KUŞLAR GETİRECEKTİR.HERKES BAŞKA GELİR YÜREÄžE .ÖYLE YADA BÖYLE AMA ZORLAMAK BAZEN ÇARE OLMUYOR .OLAMAZ DA HELEDE BİZİM İÇİN.YOLUMUZ YOKTU ...VEDAYA GELDİM SENLİ SEVDALARIMA ..DÜNYA ÇOK KÜÇÜKTÜR NEYİN NEREDE SENİ BULACAÄžINI ASLA BİLEMEZSİN ..SEN EÄžER BENİM KADERİMDE VARSAN İMKANSIZDA OLSAN BENİM KARŞIMA Bİ YERDE ÇIKARSIN .....O ZAMAN İNANIRSAM SANA ELLERİNİ ASLA BIRAKMAM HABERİN OLSUN .....................ŞİMDİ BANA SÖZ VERMENİ İSTİYORUM BENSİZ OLMAK BLİYORUM BAŞTA ACI OLACAK AMA İNAN ZAMAN NELERİ YERİNDEN GÖTÜRÜYOR BİLİYORMUSUN ?BEN BİLİYORUM .BUNU ANLAYACAK MANTIÄžA SAHİP OLDUÄžUNU BEN FAZLASIYLA BİLİYORUM ..SÖZ VER BANA BENİM İÇİN BU HAYATI YAŞAYACAKSIN !ÇÜNKÜ BEN SENİNLE YAŞIYOR OLACAÄžIM O HAYATTA ...VE BURADA FİLM BİTER ...GELİŞİNDEKİ MERHABANIN SICAKLIÄžI ,VEDALARDAKİ HÜZNÜN OLMASIN.. BENİ İYİ HATIRLA ...mutlu ol GÜLÜM .....
::::::::::::::::::::::::. R O S E ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::..
Ara
derdo
offf bee apla yine döktürmüşsün yaaa
walla süper olmuşşş tek kelimeyle harikasın
paylaşımın için tşklerrrrr Smile
romantiq_exelance
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sonsuz mavilerin denizinde hayal gibi gelir gözlerin yüreğime .Uzansam çok yakın burdayım diyor .Ama dokunamıyorum.Aslında gerçek bu değil sende biliyorsun .Kaçırmayalım sözlerimizi,tarifi imkansız cümlelere bağlamayalım.Bir ömür vedalaşmaya geldik birbirimize.Mutlu olmamı isteyen gözleri ben nasıl unuturum.İmkansızlığımız bizim kaderimizdir.Seni önce kendine sonra Yüce ALLAH'ıma emanet ediyorum.Kadere kimse karşı gelemez .Alın yazımsa çekerim dedim.Yolun sonuna gelmişiz.Az ama özdün sen .Varlığın başımın tacı her zaman ,yokluğuna isim bulamıyorum AFFET.

Bütün güzel yaşanılan günlerimizin adına sana sadece teşekkürlerimi sana bırakıyorum.Sana saygım var ve hep olacaktır.Her zaman senin yanında ama gerçeği bende saklı kalacak .Dualarım senden yana eksik olmayacaktır.Değerin anlamı sende de böyleyse Hoşçakal ve gidişime gelişleri alacağımı düşünme.Ümiden olmasın benden yana.

Savuruyor deli dolu hayat bizi bizden sebepli sebepsiz uçurumlara .Ben sevmek nedir hayatımda bir kere tattım.Başkada olamaz dedim ama öyle bi an geliyormuş ki seni senden alan biri çıkabiliyormuş.Unuttuğun bişey yok mu yüreği sevgi yüklü yarim .Geçmiş de olsa ben çok yaralı bi kalpta yaşadım.Yaralarımı kendim saramaz oldum .Düştüm ama yine de ayağa kalkma gücüm hep oldu oluyorda biz inat edemiyoruz işte buna ..

Bazen düşünüyorum da zor olan herşey çekici bi o kadarda ulaşılmaz olunca insanı biraz daha tetikliyor.Kabul etmem gereken bişey varsa ben yenildim bu defa .Anlamak o kadar zor değildir.BİZİM İMKANSIZLIÄžIMIZ KADERİMİZDİR BUNU BÖYLE BİLESİN..İMKANIN OLACAK KADERİN SENİ BEKLİYOR EMİN OL BEN SANA UZAKLARDAN EL SALLARIM SESİNİ DUYARIM MUTLULUK HABERLERİNİ BANA KUŞLAR GETİRECEKTİR.HERKES BAŞKA GELİR YÜREÄžE .ÖYLE YADA BÖYLE AMA ZORLAMAK BAZEN ÇARE OLMUYOR .OLAMAZ DA HELEDE BİZİM İÇİN.YOLUMUZ YOKTU ...VEDAYA GELDİM SENLİ SEVDALARIMA ..DÜNYA ÇOK KÜÇÜKTÜR NEYİN NEREDE SENİ BULACAÄžINI ASLA BİLEMEZSİN ..SEN EÄžER BENİM KADERİMDE VARSAN İMKANSIZDA OLSAN BENİM KARŞIMA Bİ YERDE ÇIKARSIN .....O ZAMAN İNANIRSAM SANA ELLERİNİ ASLA BIRAKMAM HABERİN OLSUN .....................ŞİMDİ BANA SÖZ VERMENİ İSTİYORUM BENSİZ OLMAK BLİYORUM BAŞTA ACI OLACAK AMA İNAN ZAMAN NELERİ YERİNDEN GÖTÜRÜYOR BİLİYORMUSUN ?BEN BİLİYORUM .BUNU ANLAYACAK MANTIÄžA SAHİP OLDUÄžUNU BEN FAZLASIYLA BİLİYORUM ..SÖZ VER BANA BENİM İÇİN BU HAYATI YAŞAYACAKSIN !ÇÜNKÜ BEN SENİNLE YAŞIYOR OLACAÄžIM O HAYATTA ...VE BURADA FİLM BİTER ...GELİŞİNDEKİ MERHABANIN SICAKLIÄžI ,VEDALARDAKİ HÜZNÜN OLMASIN.. BENİ İYİ HATIRLA ...mutlu ol GÜLÜM .....
::::::::::::::::::::::::. R O S E ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::..

ablam ya harikasın sen ya.süpersin süper...yüreğine sağlık harika bişi bu...
€BeRimSin
Nice yolardan gittik, nice dağları aştık Zaten birbirimizi görmemek kaçtık... Boşa gitti emekler, biz yine karşılaştık. Yazık oldu bizlere, ne güzel arkadaştık. Ne kadar gitsen bile, geleceğin yer yanım Vücudumda damarsın, ben de içinde kanım... Zaten sensiz geçmiyor günüm,gecem,her anım..Kader bizi bağlamış,boşa uğraşmayalım.

Teşekkürler GüL..! Yüreğine Sağlık...
MasaL_perisi
Beni güzel hatırla...
Kötü hatırlanmaz ki güzel sevdalar sonu gelse bile.
Sen imkansız dersin kader onu sana yazdıysa getirir yine önüne yüreğine usulca bırakır...
Üzme tatlı canını Rosecim
Herşey gönlüncen olsun dileğimle...Wink
Ara
ROSE
Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim ...
Beğendiğinize Sevindim ..
Her şey Gönlünüzce Olsun..Smile
Ara
ROSE
Teşekkürler benim perimmmm aynen senin dediğinden yapıyorum Wink
Ara
ZeNiTH
Of beeee Smile
Süper olmus abla ya ..
Koparmıssın yüreğinin v kayısını Smile
emeğine sağlık abla yüreğin dert görmesin.
ROSE
teşekkürler beğendiğine sevindim ....
sende sağolasın SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu da Bizim Masalımız Olsun Mu ??? sıla 21 2,082 12-04-2008, Saat: 01:51 PM
Son Yorum: sıla
  bizim hikayemizz deli_sevdam 1 499 02-03-2008, Saat: 06:50 PM
Son Yorum: deli_sevdam
  Bizim Şarkımız... €BeRimSin 11 1,160 01-06-2008, Saat: 07:23 PM
Son Yorum: €BeRimSin