:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüreğime Düşen Ilık Yaz Yağmurum!
ROSE
Her geceye bir haykırış sığdırdım.Her sabaha da bir umut.Ne olur ne olmaz diye mutluluklarımı yanıma aldım.Bende kalan son parçalarım yap boz misali tamalanmayı belkiyorlar.Ne çareki acılarıma bunlar bir bütün olmuyor.Hüzün karası gözlerin benliğime işlemiş senden bana hep bir haber getiriyorlar ağlayıp duran bi çare kalbime.Seni sensiz yaşamak gerçekten çok zormuş anladım..Dayanmaya çalışıyorum sana delicesine koşup sarılmak isteyen kollarıma..

Gitme dedim duymak istemezcesine kapattın kulaklarını benden gelecek her sese.Susma dedim kilit vurdun diline .Seni seviyorum,kalbimde ölümüme kadar seni taşıyacağım dedim,gözlerime baktın iki damla göz yaşındı beni benden alan ,bir bakışındı beni anlayan.Gözlerinde gördüm gitmek istemiyorum ama gitmem gerekiyor diyordun bana .Bırak hayalini hep yaşatayım içimde.Bugünlerde dertliyim.Kalemimden sözcüklerime zehir damlıyor.Aslında hepsi yalan sana sitem edip kendimi avutuyorum.Bak her sözümde sevgim var sevgin var sen varsın acılarım var.Seni seven bu deli aşık yüreğim her sancında kanıyor kanıyor..Ne yaparım ne yapacağım?Gözü yaşlı yollarına bakmaktan ,bıkmadan usanmadan seni bekliyorum.Ve beklemeyede devam edeceğim.Unutmayı başaramayan bi kalbe sahibim.Ne yapayım anla seni çok sevdim hemde çok.Yüreğime düşen ılık yaz yağmurum!Acılarını kefen yapar boynuma asardımda seni mutsuz bırakmazdım.Sen benim ilk sevdiğim.Böyle seviyorum seni.
Seversin gülleri bilirim .
.Gül ekerim sevda bahçemde senin olan dünyama .Bilirsin bu şarkıyı gülü susuz seni aşksız bırakmam !

Yine gecelerime gelmiş senin hayalin.Uyuyamam ki SESSİZ..!

:::::::::: rose :::::::::::::
Ara
romantiq_exelance
ablacım teşekkürler...eline yüreğine sağlık harikasın
izmirlisamet
yüreğine koluna parmaklarına sağlık çok güzeldiii yaaa
Ara
MasaL_perisi
Niye ki uyamıyorsun sessiz.....Horluyormusun yoksa...Smile
Şaka tabi bitanem biraz yaramazlık tutu yine deli aklım...Smile

Super güzel bir makale.
Ama sen yinede dene sessiz uyumaya kimseye uyandırmadan...Smile
Yüreğine sağlık ve mutluluk Rosemmmmm
Herşey gönlunce olsun gülerin en güzelli..Smile
Ara
ROSE
Hepinize Ayri Ayri çok çok Teşekkür Ederim Eklemekte Kararsız Kalmıştım ..beğendiğinize Sevindim O Sizin Kendi Güzelliğiniz..Confusedmiley17:
Ara
€BeRimSin
Yağmurumsun Sen Benim..Yağdığında, büyür uçurum kenarındaki, düşmeye inat ümitlerim...
Büyür yüreğimdeki çocuksu düşlerim. Mis gibi toprak kokusunda, sevinir Gözlerimdeki izlerim.
Nerde,Ne Zaman,Olursa olsun, Sana yakalanıp, ıslanmayı, işte bu yüzden çok ÖzleRim...

Diyorum ya Sen benim yağmurumsun..
Baharda..
Kış'ta..
Yaz'da..
Tüm gelecemde..
Yağdıkça yeşerten YAÄžMURUMSUN...

€zBeRimSin...

YüreÄžine Sağlık.. Çok Güzeldi... Tutamadım kendimi.. Smile
ROSE
Teşekkür ederim hasan kendini mümkünse hiç tutma zaten bırak ne varsa dökülsün ..içten bu sözlerine yürekten sağlık...
Ara
€BeRimSin
RiCa Ederim.. Bundan Sonra Böyle Tutmayacağım Kendimi.. Yazacam Yazacam Bıkmadan yazacam Durmazsızın.. SmileSmile

Tekrardan Teşekkürler.. GüzeL Yüreğine SaÄžLık...
ROSE
bende rica ederim beğendiğine çok sevindim..tutma işte kendini bak söz verdin unutma he SmileSmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
Tmm ya Söz Dedik ya Allah Allah SmileSmileSmile UNUTMAM.... SmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Öyleyse Yüreğime Hoşgeldin Aşkım Orhan-38 2 491 01-25-2014, Saat: 03:30 PM
Son Yorum: Xesar
  Gecenin Yarası Düşmüş Yüreğime . Firari Fırtına 8 1,338 11-03-2008, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Gelgitlerin Ugradı Yüregime ÇiLeK 10 1,417 09-17-2008, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Sen beni bi tüy hafifliginde...Ben seni merminin yüregime saplanması gibi sevdim.. ÇiLeK 7 786 08-05-2008, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Yüreğime tercüman yazılarım.... meeesut 50 3,374 03-22-2008, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: meeesut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:30 PM