:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonum'a HoşGeldin.. Artık ben Gidiyorum..
€BeRimSin
Ve Sonu Olmayan yoldayım Artık.. Gidiyorum.. sonuma hoş geldin..
Bitiyorum, terk ediyorum, Hayatı Tüm yaşanmış Olan olayları.. Gidiyorum..

Ölüyorum…

Terk ediyorum..

İyi geceler sayın Seyirciler….
Ben Gidiyorum...
Yanlızlığım tut kollarımdan Kendimi Özgür Bıraktım..

yanına geliyorum.. tut Kollarımdan Ölüyorum, Ölüyorum..

Ben var ya artık Bitiyorum...
İşte dedim ya Sana
Ö
L
Ü
Y
O
R
U
M

Sonum'a HoşGeLdin

€zBeRimSin
kürdan koLLar
Bu kadar AnLatıLabiLirdi Şuanki DuyguLarım .. saoLL !
Ara
€BeRimSin
Sessiz Sedasız 22:54 Geçmekte saat..

Hucum Ver Yürek Dağlara Taşlara..

ve Bekle Beni Geliyorum yanına.. Dim Dik Yıkılmış halde...

Susamış Çiçek Misali...

İşte Ben ve YokluÄžum ...sana Titrek Sana Acı..

Bak bana.. Geliyorum sana.. Yüzüm Gülüyoo İçim Öyle saf ve Temiz ki Ölüyormuyum ben acaba..

Hadi Gittim

E
L
V
E
D
A

Son
Sözüm
...Elveda...

€zBeRimSin
ROSE
yürek parça parça viran zindanlarda gibi Sadadresim belli sensiz çıkmaz gecelerim sabaha ya gel uzat elini bana yada çekmeyeyim ben bu acıyla ne kadar nefes alabilirim ..için sızlar sensizliğime can damarlarımdan akan kanlar boşalır üzerime ..ama bir sen gelemezsin bana bir senin olamam ben bilirim artık..

teşekkürler hasan bunlarda benim şu an yazdıklarının bana hissettirdikleri aslında az bunlar ama yazdıkça insan hüzne boğuluyor..o yüzden herşeyi yarıda kesmek lazım bazen ...sen yüreğini ferah tut..güneş her gün doğuyor unutma ..sen umudunu kesipte sakın ayrılma sabahlarından ...bir daha yaşama sansımız yok unutma ve sana hediye edilmiş bütün güzellikleri ömrünce doya doya yaşamana bak.....bazen düşeriz ,tökezleriz ama yine ayağa kalkarız zorda olsa yaparız bunu sen sakın bu hayata ve sana asla yenilme ..senin senden başka kimsen yoktur bu hayatta seni sen kendine getirirsin ..
seni sen yapan bazen hayallerindir umut edip yüreğinin bir köşesinde daha minik bir tohum ken sen onu büyük bi gül haline yetiştirmeyi bilmelisin .
bir söz var ;senden bi tane daha yoksa eyvallah diyeceksin.önce sen gelirsin hayatta önce sen ..sonra acıların,sevinçlerin ...kendine ver hayatın ve sevginin vazgeçilmez sözünü.
umarım anlatabilmişimdir anlatmak istediklerimi .....
Ara
ZeNiTH
aaa ama bu gün de bu kadar duygusal yazılmaz kii....
tam şurda günün anlam ve önemine takılı kalmadan kendi halimde yaşamaya çalışırken...nerden geldim ben bu konuya Smile Hepsi Herşey Bi tarafa kardeşim yalnızlığımızla yaşamayı biliyoruz biz..(azıcık da olsa)
bir gün biri gelip elimizden alınca bu sıkı sıkıya sarıldığımızyalnızlığı ..
İşte o zaman daha da keyifle çıkaracağız hayatın tadını....
o zamana dek mutlu olmanın sırlarını kendi kalbimizin içinde arayarak geçirelim zamanımızı....

Yok öyle surat asar şekilde makale yazmak..
Bugün yalnız olmaktan şikayet edersin, yarın yalnız kalamamaktan..
Her iki durumda da kalbinde olması gereken şey umuttur..
"Vardır bunun da bir hayrı" de ve gününü gün et..

Üzülme asla emi güzel kardeşim.
MasaL_perisi
Herşeyde bir hayır vardır .Smile
Ve HAYAT denen şey bazen çirkin yüzü de gösterse bize içi çok güzellll ve yaşamaya değer...Smile

Yüreğine sağlık Ezberimsin...Smile
Ara
€stapitipiti
Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun..Giden zaten gitmeyi kafasına koymustur ve yaptıkların onun dudagında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiç bir işe yaramayacaktır...Sen kendını paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır....Hani agzınla kuş tutsan ''bu kuuşun kanadı neden beyaz degıl ?''diye bir soruyla bile karşılaşabılırsın...
İki ucu keskın bıcaktır bu işin.Yaptıklarınla degıl YAPMADIKLARINLA yargılanırsın her zaman ...Bu mahkemede hafifletici sebeplerden yoktur... İyi halın cezanda indirim saglamaz..Sen ,''Ama senın ıcın bunu yaptım '' derken o, ''bunu yapmadın '' ide cevap verecektir... Ve ne söylesen karşılıgında mutlaka başka bir iddiayla karşılacaksındır.
Üzülme, sen aşkı yaşaması gerektiği gibi yaşadın..Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar
söyledin, düşündün, şiirler yazdın. "Peki o ne yaptı" deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta. Sen aşkını doya doya yaşarken o kendıne engeller koyuyorsa bu onun sorunu...Bir insan eksik yaşıyorsa ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için? Hayatı ıskalama lüksün yok senin. Onun
varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın.Her zamanki gibi yaşayacaksın sen. "Acılara tutunarak" yaşaamayı öğreneli çok oldu. Hem ne olmuş yani yanılzık o kadarda kötü bir şey degıl ...sen mutlulugu hiç bır zaman bir kişiye baglamadın kii...Epeydir eline almadıgın kitapların senı beklıyor.Sen kitap okurkende mutlu oluyorsun unuttun mu??Kentin hiç görmedıgın sokaklarında gezip yeni yaşamlara konuk olmakta keyif verecktir sana ...sen yüreğinin sesini dınleyenlerdensın ve bılıyorsun AS olan yürektirrr..yürek sesini bılmeyenler yada bilipde duymayanlar varsa acıtsada içini; UNUTMA yaşadıgın sürece o yürek var olacak senınle bırlıkte...sen yeterkı koru yüregını yüregınde taşıdıgın sevda duygusunu..ELBET BİTECEK GÜNEŞE HASRET GÜNLER..VE o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkıler degıl, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini......
her okudugumda rahat hiisettıren bır yazı...umarımkı okugunda bi parca bıle olsa bı rahatlama olur...unutma hasan hayat herseye ragmen cok güsel...yaşanmaya degerr...o kalp senınle hep var olacak....eelvada deme olur mu??
Ara
€BeRimSin
Sevdanız riyasız, çıkarsız, karşılıksızdır. Sınırsız ve nihayetsiz; Ölmek
var, dönmek yok'tur.

Lakin gün gelir anlarsınız; içten içe bir şeylerin kanadığını...

Yorumlarınız İçin Teşekkürler.. Gönüllerinize Sağlık..
O GüzeL Kalbiniz İnŞaLLah Hiç Dert, Sıkıntı Görmez..

Sevgiler..
PrinceSs
Sen öLemessin...öLmEssin SmileToPLa kendini alem abi Smile
Sevda RenGi
Süpersin kardeşim çok güzel yazmışsın..yüreğin dert görmmesin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda Gidiyorum... €BeRimSin 9 603 04-14-2022, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: wildfang
  YaraLandım ArTık.... €BeRimSin 14 1,261 04-10-2022, Saat: 02:46 AM
Son Yorum: wildfang