:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum..??nk?...
Emy
Seni seviyorum... ??nk? Her sabah kalkt???mda bir g?n? daha seninle ge?irecek olman?n mutlulu?unu ya?at?yorsun bana. Ben g?ne seninle ba?l?yorum ve her g?n hayat? yeniden ke?fediyorum.

Seni seviyorum. ??nk? g?kku?a??n?n her tonunu g?lgede b?rakan en parlak renksin sen. Her ?ey senin rengini ta??yor ve benim i?in ancak o zaman anlaml? oluyor.

Seni seviyorum. ??nk? So?uk g?nlerde i?imi ?s?tan meltemsin. S?cak g?nlerdeyse ferahl?k veren kuzey r?zg?r?. ?liklerime i?leyerek esiyorsun.

Seni seviyorum. ??nk? her ?eyde sen vars?n. Nas?l olmayacaks?n ki... Sanki sen do?du?umdan beri i?imdeydin. Y?re?imin en derin k??esindeydin. Sanki ortaya ??kmak i?in beni bekliyordun. Ve ben orada oldu?unu fark edince hak etti?in yere ??kartt?m seni.

Seni seviyorum. ??nk? hep benimlesin. Seni g?rmem i?in y?z?ne bakmam gerekmiyor. G?z?m? kapatsam oradas?n. G?rd???m her y?z asl?nda sensin.

Seni seviyorum. ??nk? g?zlerinin i?indeki binlerce y?ld?z, gecenin karanl???n? delip ge?iyor. Sen bana bakarken ben kendimi y?ld?zlara bak?yor gibi hissediyorum. O y?ld?zlar?n parlakl???nda kaybediyorum kendimi. G?zlerim kama??yor ama ?ik?yet?i de?ilim ayd?nl???ndan. G?ne? do?masa, y?ld?zlar kaybolmasa diyorum, ama biliyorum ki g?ne?imde sen olacaks?n gecenin sonunda. Bu kez daha parlak, daha ayd?nl?k ??kacaks?n kar??ma.

Seni seviyorum. ??nk? sa?lar?n ellerimin aras?nda kay?p giderken, d?nyadaki cenneti bulmu? gibi hissediyorum kendimi. Cennetin sahibi sensin ve biliyorum ki sadece izin verdiklerin girebilir o cennete. Ben o cennette kalmaya kararl?y?m.

Seni seviyorum. ??nk? her g?l?mseyi?in i?ime yeniden ya?ama sevinci dolduruyor. Her g?l?mseyi?in, karamsarl??? y?k?yor, umutsuzlu?u par?al?yor. Bir ?i?ek bah?esine ?eviriyor ?orak d?nyay?.

?i?ek dedim ya, bir ?i?ek ad? verseydim sana papatya olurdun. A????yla d?nyaya, insanlara bahar?n geldi?ini m?jdeleyen papatya... ?ddias?z ama g?zel... G?zel ama kibirsiz...

Seni Seviyorum. ??nk?; seni sevmeyi, sana dokunmay?, seni dinlemeyi, sana bakmay?, seni koklamay?, seninle payla?may? seviyorum.Seninle birlikte insana dair ne varsa onlar? da seviyorum.

Seni sevdi?imi anlatmaya ?al???rken ne kadar ?aresiz oldu?umu da g?r?yorum. Her s?zc?kten sonra durup tekrar tekrar d???n?yorum, seni yeterince anlatabildim mi diye... Biliyorum ki yetmeyecek, bu kadar s?zc?kten sonra bile sana sevgimi anlatamam?? olaca??m.

S?zc?klerin bitti?i yerde g?zlerime bak. Onlar bu sevgiyi ?ok daha iyi anlatacakt?r sana...
Ara
Firari Fırtına
Çok Teşekkürler ....
p£r!k!z!
çok teşekkür ederim çok güzel!! emy
Ara
Firari Fırtına
Gerçekden hak etti teşekkürü ....
MorciveT
Evet arkadaşların düşüncelerine katılıyorum Smile

Gerçekten süper...TEŞEKKÜRLER Dostum Wink
Ara
Emy
Çok sağolun beğenmenize çok sevindim ama bunu ben yazmadım ne yazık kiSad
Böyle güzel şeyler yazarsam paylaşırım inş..
Ara
>As!_M€L€q<
Cokkkkkkkkk
GÜzeeeeeeeeeellllllllll
Yaaaaaaaaaaaaa
TeŞekÜrrrrrrrrrrrrrrrr
Firari Fırtına
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok sa?olun be?enmenize ?ok sevindim ama bunu ben yazmad?m ne yaz?k kiSad
B?yle g?zel ?eyler yazarsam payla??r?m in?..

Yazmasan?zda ...

Y?rek istediki buraya aktard?n?z o bilgileri . Ben y?re?inize te?ekk?r ederim . O y?rekki varolmal? derim ...

Sevg ...
buse38
offfffffffffff tam bir harikaydı gerçekten sen teşekkürü hakediyorsun tşkr
Ara
Emy
Ben teşekkür ederim; özellikle Fırtına Gönül'e güzel yorumları için.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,049 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 515 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,187 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 552 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 439 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:20 AM