:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
roseme
ROSE
bulucaz şöyle güzel paris yakınlarında eyfel manzaralı Big GrinBig Grin
Ara
djseninim
iiiiiiiiiii olur bence
Ara
€BeRimSin
Dayalı Döşeli, Havuzlu Mükkemmel Villa.. SmileSmileSmile

night_hm.jpg

Of Anam Offf Villaya bak hele SmileSmileSmile:hahahahaha SmileSmileSmile
ROSE
OOOOO HASAN SEN HARİKALAR YARATMIŞ VİLLAYI ÖNÜMÜZE SUNMUŞSUN Big Grin Big Grin BEN HEMEN GİDİOM ORAYA ADRES VER SmileSmileSmileSmile
Ara
€stapitipiti
noluyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooBig Grin Big Grin Big Grin burada bırı bana acıklasın Big Grin Big Grin....şşşşşşşşşşşşşşşşşş roseyı alna benıde alacak Big Grin Big Grin yandın............
Ara
ROSE
EHEHEHEHEHEH Big Grin:Big GrinBig Grin ZATEN BEN SENSİZ Bİ YERE NASIL GİDERİM tyy tyyt tyy anladın sen SmileSmileSmileSmile
mervemle biz birbirmizi seviozda SmileSmileSmileBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbize villa alıo sefa sağolsun Big Grin
sende güvenlik ekibindensin sanırım bu sayfanı görene kalp önce gelio bak kuzene o da öyle yazmış alemsiniz hepiniz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OOOOO HASAN SEN HARİKALAR YARATMIŞ VİLLAYI ÖNÜMÜZE SUNMUŞSUN Big Grin Big Grin BEN HEMEN GİDİOM ORAYA ADRES VER SmileSmileSmileSmile

Vermem Banane SmileSmileSmile
ROSE
aşk olsunn hasan ağlarım ama Big GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk olsunn hasan ağlarım ama Big GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

hahaha.GIF

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ROSE
:yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: gül bakalım son gülen iyi güler hasan unutma emi :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 10:14 PM