:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ömrüm ve ben, taze çıktı :)
ROSE
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa ayıpsın kıs Smile bi ara hep beraber olunca (buluşmada ) 2. veya 3. Big Grin o zaman veririm... belkide kuzenin (yargıç) sen, ben aşkım, kevser, işte sayamayacağım o kadar çok kişi var ki Smile işte hep beraber gezersek Smile veririm ayipsın Smile...

çok tşkler, inş herşey güzel olacak...
peki öyle olsun bakalım hadi hayırlısı Confusedmiley17: Confusedmiley17: ben olmazsam olmaz zaten o buluşmada Big Grinbeklerim o zaman ...SmileSmileSmileSmile
Ara
CariSmaBoY
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2. re$me ßayldım özelliqleBig Grin$aqa ßi yana jhoq yaqı$ıosunuS...hep mutLu olursunuS in$..Confusedmiley17:

ehehe tam resmine bayılmışsın sende Wink çok tşkler zeynep... inş yaaa
CariSmaBoY
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki öyle olsun bakalım hadi hayırlısı Confusedmiley17: Confusedmiley17: ben olmazsam olmaz zaten o buluşmada Big Grinbeklerim o zaman ...SmileSmileSmileSmile

zaten mecburen gelcen artık yetkili oldun Big Grin yiyosa gelme Big Grin
CariSmaBoY
Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Mutluluğunuzu daimi beraberliğinizi ölümsüz kılsın ölürken bile el ele diz dize olun ama mümkünse sarhoşken araba sürme sülo

amin doktorum aminnnnnnnnnnnn, nan ben sarhoş olmam ki Big Grin :yikildim:

neden mi Smile ( çünkü içkiyle aram yoktur)Big Grin
CariSmaBoY
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süper Resimleer Benim Bitanelerimm Allah Sizi Hiç Ayirmasinn....üzüldüm Bi Konudaa Yene Ben Yokken Sulo Geldi Bence Bilerek Yapio Gibii Geldi Bana:d:d

tşkler bajum Smile amin kıs, ama sana kastım yok Smile emin ol, böle uygun oluo naaapiiiiim Smile bi dahaki sefer inş denk gelirsin Smile
*TATLI BELA*
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler kıs bajuuuuum Wink eeee resimleri kim çekti demi ama Wink
inş seni de böle mutlu görcez... ehehe ama biz eflenmeden senin efleneceğini sanmıom Big Grin hmm bu arada ben hak etmiom mu nan bu mutluluğu Wink

yaa bu arada arkadaşlar kevserin annesiyle tanıştım süper bi insan Smile acaip sıcak kanlı biri... Yanından giderken bana enişte demesi çooook hoşuma gitti... Çok güzeldi yaaa....

evet ama kim çekti....Wink
inş eniştem inş....:Smile
evet evlenmiyom.....Big Grin
ei okusanam enişte yahu....:Smile
sizleri demişim sonra sulti demişim....hekediyorsunuz canlarım süpersiniz.......:Smile
teşekkürler canım o da senin için aynı şeyleri düşünüyor.....:Smile
ailemize katılıyosun dimi ama diyecek.......:Smile
REPÇİ_ÇOCUK
allah nazarlardan saklasın allah bozmasın aranızı..
CariSmaBoY
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ama kim çekti....Wink
inş eniştem inş....:Smile
evet evlenmiyom.....Big Grin
ei okusanam enişte yahu....:Smile
sizleri demişim sonra sulti demişim....hekediyorsunuz canlarım süpersiniz.......:Smile
teşekkürler canım o da senin için aynı şeyleri düşünüyor.....:Smile
ailemize katılıyosun dimi ama diyecek.......:Smile

ok yaf Smile ne bağırıon Big Grin, hem halama sende slm söle ellerinden öpüyormuş deee Smile
CariSmaBoY
REPÇİ_ÇOCUK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah nazarlardan saklasın allah bozmasın aranızı..

amin renkdaşım amiiiin Big Grin
cadım_
allah ayırmasın masallahSmile

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fırından taze çıktı bunlar deryalım 70 3,292 07-22-2007, Saat: 05:39 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:32 PM