:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ömrüm ve ben, taze çıktı :)
CaTlak-CaDuU
BirBiriNiZe CoK ama CoK yaki$iyorsunuz
allah sizi nazardan korusun Smile)
insallah hep böyle mutlu kalin ../amin/
Ara
ORÇUN
Vay Be Aşka Bak ömür Boyu Mutluluklar Dilerim Ben Ayrildim Sevgilimden Kafam Bozuk Morelim Bozuk Ne Yapmam Lazim Bana çare Bulun
Ara
CariSmaBoY
itü.cü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulen kankim le onun herseyi,asklarını you tube,duygusuz gibi sitelerde tescillemiş aşıklar sizişimdiden tebrik ediorum olucak cocularınıs için yani durum onu gösteri:yikildim: Allah analı babalı büyütsün:yikildim:

Saolasın kankim Wink Çok tşkler nan, içimden geldi doğacık kızımın adını senin adını vercem Smile
CariSmaBoY
roket55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]fazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.gif

kalpp3.jpgkalpp3.jpg

14845649bm6.jpg

kalp9arta8vh61423.gifbu kalp sizin için allah ayırmasın sizi,allah nazarlardan saklasın emiiConfusedmiley17:

[/INDENT]
,

Teşekkürler kardeşim, şu nazar duanızı görünce acaip seviniyorum bilion mu Smile çok saolasın...
CariSmaBoY
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OYyy Ikisnizde birbinize cok yakisiosunuz 41binkere MAsallah Allahim Sizi birbirinize bagislasin..Bütün bi ömür boyu mutlu olursunuz Insallah (tüü tüü tüü Allah NAzarlardan Saklasin..)(amin)

ehehe çok tşkler MissBela, ismin kadar bela değilsin gerçi çünkü çok güzel hayır duaları edion Wink tşkler dileklerin için...
itü.cü
biliyorum adım benim kadar değerli, ama kızına yazık olur :yikildim:
Ara
CariSmaBoY
Hakkat ben bu olayı kızım açısından düşünmemiştim Smile ei dalga geçerler yaa Big Grin
MissBela
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehehe çok tşkler MissBela, ismin kadar bela değilsin gerçi çünkü çok güzel hayır duaları edion Wink tşkler dileklerin için...

Big GrinBig Grinßen tsk ederim sizin gißi ßirßirine yakisan ciftLer icin dua etmicezde napicaz..:Smile
Ara
itü.cü
kankim sen annamıyon beni,kız herkes tarafndan sewilen akıllı bi kız olur ama kız peşinden ayrılmaz dolayısyla hakkında yanlış düşünürler:yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OYyy Ikisnizde birbinize cok yakisiosunuz 41binkere MAsallah Allahim Sizi birbirinize bagislasin..Bütün bi ömür boyu mutlu olursunuz Insallah (tüü tüü tüü Allah NAzarlardan Saklasin..)(amin)

amiiiiiiiiiin..........

saolasın canımcımmmmm SmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fırından taze çıktı bunlar deryalım 70 3,292 07-22-2007, Saat: 05:39 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:01 AM