:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ömrüm ve ben, taze çıktı :)
CariSmaBoY
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşk olduktan sonra herşey olur..Smile
Yani ilk başta mesela yerde yatsanaz ne olur sanki...Smile
Yanyana olduktan sonra bence pembe olur..Smile
Zamanla ve sabırla herşey elde edilir anlayış olduktan sonra...Smile
Herşey gönlünüzce olsun...Smile

Orası kesin zaten, beraber olduktan sonra hiç birşeyin önemi yok.. ama öle bi zaman geliyorki dünya işlerinin yoğunluğu yetersizliği insanları aşktan sevgiden arzudan uzaklaştırıyor... Ben buna imkan vermeyeceğim için herşeyi baştan yapmaya çalışacağım, kısaca pembe kalmasını istemiyorum Smile

Herşey yolunda olmalı ki aşkımızı dahada büyütelim... Birlikteyken dünya işlerini düşünmeyelim...
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:espirik ti o yaf Smile ama olsa heç fena olmaz Big Grin:yikildim:

BİLİOM UYUS AŞKIM....
SmileSmileSmile
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
aboooooo kurban olayım sana bennn.....
hep mutlu ol herşeyimmm.....senin mutluluğun bnm için çok önmli SmileSmile
ki biliyorumm herşey çok güsel olacağını......

cnm aşkım benim, senin mutluğunda çok önemli benim için, hem ben gurban olcam panene Smile
&gt;As!_M€L€q&lt;
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne yalan söliim...Smile kopmaya denedim ama insan kendi ailesinden kopamıyor işte. Bende burdayım bütün deliliklerimle sizlerleyim.
Mutluluklar hep pembe ve sizinle olsun Sultan ve Suleyman..Smile

sizede mutluluklar....SmileSmileSmile canım bnm
CariSmaBoY
14845649bm6.jpg

BEN BU KIZA BİTİYORUM YAAA... ÇOT TATLI BİŞİ Smile
&gt;As!_M€L€q&lt;
bende sana pitiorummm herifim bnm canımm...
sen daha datlısın bi kerem....
itü.cü
ulen kankim le onun herseyi,asklarını you tube,duygusuz gibi sitelerde tescillemiş aşıklar sizişimdiden tebrik ediorum olucak cocularınıs için yani durum onu gösteri:yikildim: Allah analı babalı büyütsün:yikildim:
Ara
MissBela
OYyy Ikisnizde birbinize cok yakisiosunuz 41binkere MAsallah Allahim Sizi birbirinize bagislasin..Bütün bi ömür boyu mutlu olursunuz Insallah (tüü tüü tüü Allah NAzarlardan Saklasin..)(amin)
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
itü.cü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulen kankim le onun herseyi,asklarını you tube,duygusuz gibi sitelerde tescillemiş aşıklar sizişimdiden tebrik ediorum olucak cocularınıs için yani durum onu gösteri:yikildim: Allah analı babalı büyütsün:yikildim:

saolasın erdal :$

aminnnnn
roket55
[INDENT]fazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.giffazlasozeqerekyokrg837231.gif

kalpp3.jpgkalpp3.jpg

14845649bm6.jpg

kalp9arta8vh61423.gifbu kalp sizin için allah ayırmasın sizi,allah nazarlardan saklasın emiiConfusedmiley17:

[/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fırından taze çıktı bunlar deryalım 70 3,292 07-22-2007, Saat: 05:39 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:01 PM