:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidemedim...!!
eRCi
hayatın nefesleri tıkadığı, hüzünleri damlalara bulayıp gönül hanelerine yağdırdığı anlardayım..
ayrılığın buram buram içime işlediği, eksikliğinin yükünü kaldıramayan yüreğimle, ayrılıkların ve sevdaların başşehri vurgundayım..

sağım olmazlar, solum sen..
içimde derin pişmanlıklar..
her günün, her saniyenin dayanılmaz azabı delip geçerken yüreğimin ceplerini,
bir iç intiharın kanattıklarıyla çaresizliklerdeyim..
senden arta kalanları topladım..
gotüreceklerim hazırda..
bir veda cümlesi kurabilmek adına bütün iç çekişlerim.. dilim, lal..
çığlıklarım karabasan korkularında, sessiz..

söylenecek her veda vurgusu bir vurgun.. dilime dolanan her söz bir kurşun.. bir kurşunla vurulan iki kişi..
vaktim bol, kapı arası cümlelerimi tüketip, yaşanmışlıkları da asarak suratıma yol almalıyım..
içimde senden çaldıklarım, geride beni bırakarak.. ayaklarıma dolanan sevdaları da görmezlikten gelmeliyim..
geçmişin azaplarını, her günü işgal eden, her anı dayanılmaz atfeden sevgi ve hasret yığınlarını atıp omuzlarımdan, yitmeliyim yine..

beklemenin dayanılmaz heyecanının yanına eklediğim vicdan azaplarını da alıp gitmeliyim.. hayat kayıp giderken avuçlarımdan, usumda sana dair yaşanmışlıklar kalsın diliyorum.. ve dahi gönlümde..
hüzünlerim sana doğru.. gözlerimin pimini çek, yağsın her yanıma hatıralar.. bir iyi dilek daha tut hakkımda.. seni terk etmişliğimde ihtiyacım olacak dualarına..
susma.. saniyelerin yıllara özendiği anlar yaşıyoruz, hüzünlerin yaşanmışlıkları katlettiği..
susma.. bağır hadi, haykır haksızlığımı! hatta vur bitsin dilimin sevgi sancıları..
yeter ki susma..

Gidemedim Gidemiyorum...........

eRCi....
eRCi
Deseler ki, üç günün var;
Üçüyle de seni severdim...
Ve bir gün de ben ekler,
Dördüncüsünde ölmeye giderdim yar!

Deseler ki üç dakikan var;
Üçünde de seni düşünürdüm...
Ve bir dakika da ben ekler,
Dört dakika daha seni beklerdim yar!

Deseler ki; üç kelimen var.
Biriyle 'Sen', kalan ikisiyle de 'SENİ SEVİYORUM' derdim.
Ve bir kelime daha ekleyip sonuna, 'Gel...' derdim sana yar!...
gULSHEn
uf yaaa Sad süpersin erci Sad yüreğine sağlık senin şiirlerin mi bunnar alıntı mı?
Ara
eRCi
Gidemedim...!baba ait diğeri ise alıntı ...

Teşekkürler beyendiğine sevindim....
€stapitipiti
gbeklemenin dayanılmaz heyecanının yanına eklediğim vicdan azaplarını da alıp gitmeliyim.. hayat kayıp giderken avuçlarımdan, usumda sana dair yaşanmışlıklar kalsın diliyorum.. ve dahi gönlümde..
hüzünlerim sana doğru.. gözlerimin pimini çek, yağsın her yanıma hatıralar.. bir iyi dilek daha tut hakkımda.. seni terk etmişliğimde ihtiyacım olacak dualarına..
susma.. saniyelerin yıllara özendiği anlar yaşıyoruz, hüzünlerin yaşanmışlıkları katlettiği..
susma.. bağır hadi, haykır haksızlığımı! hatta vur bitsin dilimin sevgi sancıları..
yeter ki susma..

[b]Gidemedim Gidemiyorum...........

[/b]

[b]gidemedın erci abi.....peki gidecek misiin ???..yoksa beklemeye devam mı edeceksın ??....
[/b]
yüregıne saglık cok güsel iki paylasımdaa....teşekkürler....
Ara
eRCi
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gbeklemenin dayanılmaz heyecanının yanına eklediğim vicdan azaplarını da alıp gitmeliyim.. hayat kayıp giderken avuçlarımdan, usumda sana dair yaşanmışlıklar kalsın diliyorum.. ve dahi gönlümde..
yeter ki susma..

[b]Gidemedim Gidemiyorum...........
[/b]

[b]gidemedın erci abi.....peki gidecek misiin ???..yoksa beklemeye devam mı edeceksın ??....[/b]
yüregıne saglık cok güsel iki paylasımdaa....teşekkürler....

Teşekkürler esta gidemedim kaldım çakıldım buraya hiç bir şey bilmiyorum aslında......
ezoo20
Paylaşimlar Için Başta Erci Ye,
Sonrada Estapitipiti Ye Sonsuz Teşekkürler...
Ara
eRCi
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paylaşimlar Için Başta Erci Ye,
Sonrada Estapitipiti Ye Sonsuz Teşekkürler...

GİTMELER ZOR KALMALAR ZOR ACILAR ZOR AMA BUNLARINDA Bİ NEDENİ OLDUGUNU DÜŞÜNMEK Bİ MÜKAFATINI BİLMEK GÜZEL ACISIZDA OLMUYOR ACIYI YAŞAMAKTA TEŞEKKÜRLER ezoo20 SAÄžOL......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben senden gidemedim. mOOnl!ght 0 329 12-03-2010, Saat: 02:50 AM
Son Yorum: mOOnl!ght

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:29 AM