:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yalnız olanlar buraya
yeşilgözlü
Ya YALNIZLIK ALLAHA MAHSUSTUR DEMİŞLER ama ben çok yalnızım yalnız olanlar buraya lütfen içimi dökmeye ihtiyacım varrrrrr..
Ara
gULSHEn
bende yannısım Sad tatlım anlarım seni ii bi dinneyiciyimdir ayrıca Wink napalım yannızız ama bizimde değerimizi bilen birileri çıkar elbet Smile
Ara
yeşilgözlü
inş dediğin gibi olurrrr yaaaa
Ara
gULSHEn
bnm hala umudum var en azından Wink sende yitirme ! bizimde gönlümüzün sahibi bi yerlerdedir vakti saati gelince bizi bulacak enzaından bnm umudum var Wink
Ara
€stapitipiti
zaten umut olmadan yaşanmazkiiiiiiii........herkesın bı umudu vadır...bırgün bir yerde mutlaka arar bulur bizi aşk Smile......nerde ne zaman karsına cıkacagını anlamadan ,cat kapı gelır......belkide bugün ,belkı yarın ,belkıde haftaya ne dersınızSmile ???????.......
şunuda eklemeden gecemıcem belkıde hiç Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin.....
Ara
yeşilgözlü
doruuuuu diyosunuz. Umudu kaybettiğin zaman bidaha yakalaması zor yaaa
Ara
ibra_HE_m
benim artıkın umudum falan kalmadı ömrümün sonuna kadar yalnız bi adam olarak kalacam gibi geliyo. üzülmüyorum ama. bu dünyaya yalnız gelmedik mi giderken de yalnız gidecegiz. sorun yok
Ara
helen
bndeee yalnızım :'(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  “. . . . .” Buraya Onun Adını Yaz.. acemhe 3 556 05-29-2011, Saat: 10:11 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bu aralar canı sıkkın ve keyifsiz olanlar için öneriler.. CaNaT 1 336 11-01-2009, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: aMyLee
  Yalnız Olanlara DeRiN_SeSsİzLiK 2 292 02-02-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  Anne Aşkı ( Tüm Anneler Buraya ) €BeRimSin 5 618 11-20-2008, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  cosmopolıtan dergisi alan okuyan buraya göz atın onemli... rocker_nergiz 0 724 08-11-2007, Saat: 02:52 PM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 02:14 AM