:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüreğimin Yarısı Bir Tek Senin Hakkındı...
ROSE
Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum... Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum...

Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç kez yolun kenarındaki ormana girip yok olmak istedi... Yaşadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek, "yok" olduğumdan başka ne düşündürebilirdi ki bana?.. Oysa düşünsene, ne coşku doluydu yüreklerimiz başlarken yeni bir hayata...

Gecelerimizi de, gündüzlerimizi de adamaya hazırdık birbirimizde, koşulsuz, içten ve sımsıcak duygularımızla... Yaşadığımız her an unutulmaz, doyumsuz ve vazgeçilmez olacaktı... Sen bir sonbahar rüzgarında savrulmuş bir gül yaprağı bense taç olacaktım sana... Şimdilerde, kim savruluyor ve kim onu sarmaya çalışıyor karıştırıyorum artık...

Ben bu uykuları, böyle uykuları unutalı çok olmuştu... Acı uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu... Bir gece birinin, diğer gece bir başkasının sonsuzluğunda kayboluyorum... Ne garip ki kendimi kuşatma altındaki bir ordunun komutanı gibi görüyorum bu günlerde... Ne çok askerim var bana ihanet eden... Düşmanla savaşmak değil, bu arkadan vuruşlar beni kahreden... Bir beyaz bayrak ve teslimiyet şu anda görünen... Ama çok sürmez esaretim biliyorum, içimdeki bu yenilginin acısı sürse de yıllarca, bir yolunu bulup kavuşurum özgürlüğüme...

Şimdi gitmek zamanı belki, geride yaşanmış yada yarım kalmış anları bırakarak... Sen de tüm ürkekliğinle, tüm hatalarınla, tüm eksiklerinle, tüm haklı gördüğün yanlarınla başbaşasın şimdi...
Ara
EyLuLce
of of süper ya elllerine sağlık hayatım
Ara
ROSE
teşekkürler canım beğendiğine sevindim.....Smile
Ara
ezoo20
e2d833dcfe.jpg

o güzelim yüreğine sağlık roseSmile
diyecek laf yok...
süper süper süperdiiiiiiSmile
Ara
ROSE
teşekkürü borç bilirim sana ezommmmmm SmileSmile
senin yüreğinde güzel burdan görüyorum ben SmileSmileSmile
Ara
ezoo20
4845f2113e.jpg

ben senin yüreğindeki güzellikleri gördüğüm için yapıyorum canım benimSmileSmileSmile:SmileSmileSmile)SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ROSE
teşekkürler ezom ama o senin kendi güzelliğin SmileSmileSmileSmile
Ara
ciciKIS
Yüreğine sağlık GÜL'üm süper muhteşem canım ya hasret kaldım senin şu yazılarına:S
Ara
ROSE
teşekkürler Hayatim özlem Bitti Bak Hepsi Senin Olsun Yazilarimin SmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 825 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Saçların düşer yüreğimin en kuytu köşesine.. ROSE 4 644 04-14-2022, Saat: 05:42 AM
  Yüregimin Sesi Ne Dediyse Onu Dinledim .. ROSE 13 613 04-13-2022, Saat: 01:59 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,578 04-13-2022, Saat: 02:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:52 AM