:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kız ayarlamak için 10 taktik
EyLuLce
1)Bir cafeye girilir ve bir kız 20 dk kesilir ardından tanışmak için göz kırprlır baş sallanır ve netice beklenir

2)Çarşıda gezerken beğendiğiniz kızın yanında hemen kendinizi atın

-ahh -off diye inleyin sizi hastaneye götürür ve tanışırsınız

3)Eğer kız tanıdığınız birisiyse onu övün (sen şöyle akıllısın,sen muhteşemsin,sen matematikte birincisin(!)gibi)anında tavdır

4)Kız otobüs durağında bekliyorsa felan otobüs geldimi diye sorun hemen ardından telefonunuz çalıyormuş gibi cebinizden çıkarıp kulağınıza dayayın -aloo benim peşimi bırak kızım benden sana yar olmaz ben dürüst bir erkeğim! deyip cebinize koyun tekrar kıza dönüp ya bu kız manyak peşimi bırakmıyor ama sizin gibi birisi olsa neyse.. deyip muhabbeti başlatın

5)Kız çalıştığınız yerdeyse onun işlerine yardım edin hemen tav olurlar

6)Kız sınıfınızdaysa biraz romantik olun okulun bahçesinden kopardığınız otları bir müsvette kağıdına sararak iltifatta bulunun

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz

8)Metro tramvay otobüs vb.deyseniz kitap okuyan bir kızın başına dikilip güzel kitap sizin gibi sizde kitap gibisiniz deyin gerisi gelir

9)Bir konserdeyseniz heyecenla kendini müziğe vermiş bir kızın kolyesini çaktırmadan alın ve kıza bunu yerden budum herhalde sizin deyin

10)Bir forum sitesindeyseniz kızlara rep verin13.gif13.gif
Ara
romantiq_exelance
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1)Bir cafeye girilir ve bir kız 20 dk kesilir ardından tanışmak için göz kırprlır baş sallanır ve netice beklenir

2)Çarşıda gezerken beğendiğiniz kızın yanında hemen kendinizi atın
-ahh -off diye inleyin sizi hastaneye götürür ve tanışırsınız

3)Eğer kız tanıdığınız birisiyse onu övün (sen şöyle akıllısın,sen muhteşemsin,sen matematikte birincisin(!)gibi)anında tavdır

4)Kız otobüs durağında bekliyorsa felan otobüs geldimi diye sorun hemen ardından telefonunuz çalıyormuş gibi cebinizden çıkarıp kulağınıza dayayın -aloo benim peşimi bırak kızım benden sana yar olmaz ben dürüst bir erkeğim! deyip cebinize koyun tekrar kıza dönüp ya bu kız manyak peşimi bırakmıyor ama sizin gibi birisi olsa neyse.. deyip muhabbeti başlatın

5)Kız çalıştığınız yerdeyse onun işlerine yardım edin hemen tav olurlar

6)Kız sınıfınızdaysa biraz romantik olun okulun bahçesinden kopardığınız otları bir müsvette kağıdına sararak iltifatta bulunun

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz

8)Metro tramvay otobüs vb.deyseniz kitap okuyan bir kızın başına dikilip güzel kitap sizin gibi sizde kitap gibisiniz deyin gerisi gelir

9)Bir konserdeyseniz heyecenla kendini müziğe vermiş bir kızın kolyesini çaktırmadan alın ve kıza bunu yerden budum herhalde sizin deyin

10)Bir forum sitesindeyseniz kızlara rep verin13.gif13.gif

sen böle sevgilisiz kaldığına göre demek bunların hiç biri gelmedi başına:yikildim:
Rüya Güzeli
ya güsel bi paylaşım ama bana uymaz hiç bir akıllı kıs bu laflara av olmaz Big Grin bu laflarla bi kızı avlarsanız bilin ki aptaldırBig Grin
Ara
EyLuLce
romantiq_exelance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen böle sevgilisiz kaldığına göre demek bunların hiç biri gelmedi başına:yikildim:
bana bnların hepsi eldide yüz vermedim bennn
Ara
EyLuLce
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya güsel bi paylaşım ama bana uymaz hiç bir akıllı kıs bu laflara av olmaz Big Grin bu laflarla bi kızı avlarsanız bilin ki aptaldırBig Grin
o ne güzel konustunn yaww
Ara
Rüya Güzeli
saqol cnm =)
Ara
PrinceSs
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya güsel bi paylaşım ama bana uymaz hiç bir akıllı kıs bu laflara av olmaz Big Grin bu laflarla bi kızı avlarsanız bilin ki aptaldırBig Grin
ßöle qısslar akbaba,ßizler tamkaßa Big Grin
ZeNiTH
Denesek Tutramı Acep Bu Yöntem Big GrinBig Grin
PrinceSs
Eğer Ağadında 5 metre topuklan,sarı saçlı,mavi ve yeşil göslü birini blursan ve ay şekerim Big Grin Die konuşuosa kesin tutar Big GrinBig Grin
ZeNiTH
Banada Topuklamak düşer O zaman öle biri karsımda olursa Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu da erkekler için yastık*mış sıla 2 925 12-16-2010, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: sıla
  bir erkeğin bir kadını mutLu etmesi için yanLızca şunLar oLmak zorundadır...xP HIÇKIRIK 2 586 07-03-2009, Saat: 02:48 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Bükçe dili ( Sadece Erkekler için ) blue_belial 3 667 03-12-2009, Saat: 09:10 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu
  kadınlara yaklaşmak için 10 tüyo _AL0n3_ 0 423 02-09-2009, Saat: 07:41 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Erkekler İçin Trafik Levhalarının Anlamı Bora44 9 2,877 11-27-2008, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:23 AM