:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaybettiğim Kuzenime
selin deniz
Bir telefonla geldi yürek yakan buna ne can dayanır nede yürek.Acı acı çaldı telefon açmaz olaydım telefonu duymaz olaydım .Ne çok severdin güvercinleri kuşları o güvercinler kuşlar aldı seni yanımızdan.Sanki seni kaybedecekmiş gibi kızdım o gün sana baktın gözlerime acı acı sonra korkarak abla biz bişe yapmıyoruz.Diyerek kaçıp gittin sen saklıyordun bişe benden demedin kaçtın koşarak.Bende işime döndüm ama hep sendeydi aklım ne saklıyordun bende diye.O lanet kara kömürlükte keşke çıkıp baksaydım orada ne var diye ben içeri girince usulca girdin aldın senin kaderini belirlicek o lanet tüfeyi.Yarım saat geçmeden çaldı telefon İBRAHİM neyin olur diye bir ses yankılandı kulağımda ürkek acıyan kalbimle kuzenim olur dedim.Polis dediki kuzenin kaza geçirdi.Kardeşinle hastanede diye kuş olup geldim yanına ağlamaklı içime korku düştü,dedim kendi kendime bir yerdenmi düştüdiye.Sorular soruyordum bir anda seni çıkardılar beyaz çarşaf içindeyken dışarı rengin solmuş bana bakmıyordun.Yoksa kızdım diyemi küstün kuzenim hadi aç yağmur damlası gözleri birkere baksan ne olurdu şu ağlayan ablana bakmadın okadar yalvarsamda sana yaradanıma alıp götürdüler seni o acı acı çalan ambulasla sonkez gördüğümde anladımki be kuzenim bizi bırakıp yaradanıma kavuştun taş kesildi yanan kalbim içime akıttım gözyaşımı eve döndük sensiz kalkıp gelmedin be kuzenim gelen ise kuru bedenin yakıştımı bak bu yaşta kefen sana getirdiler seni onikikişilik masaya yatırdılar sabaha kadar baktım gözlerine açıp birkez bakmadın ağlayan şu gözlerime sımsıcaktı halen bedenin elini tutunca sanki bırakmak istemez gibi elimi tutuyordun benkide bu benim hayalimdi o geceden sonra ağlayamaz oldum içime akıttım gözyaşımı yetim kuzenim yoktu artık dedesi yanına gitmişti yanyana yatıyordular ikisininde ismiİBRAHİMDİ seni halen unutmadım kuzenim söz verdiğim gibi senin ve dedenin ismini şimdi oğlum taşıyor gururla sizler ölmüş olsanızda isminiz ve sevginiz yaşıcak ebediyen.............
CANIM KUZENİM 10 YAŞINDAYDIN GÖÇELİ ARAMIZDAN 16 SENE OLDU SEVGİN HALEN SICAK YÜREÄžİMDE
SENİ ÇOK SEVİYOR VE HALEN ÖZLÜYORUM

SELİN DENİZ

Ara
€stapitipiti
cok acıı...Sad...hayat işte .....10 yasında giden bir can...
bu olayı bızımle paylastıgın için teşkkürler selın denız...
Allah geride kalanlara uzun ömür versinn...
Yüreğine sağlık....
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Selin
Gerçek sevgi unutulmayan olanıdır acı olsa bile saklanmayan olanıdır
Yüreğine sağlık ve uzun ömürler dileğimle
Ara
*TATLI BELA*
çok üzücü bir durum....
yüreğine sağlık.....
>As!_M€L€q<
evet çok üzücü..
paylaştığın için saol
EYVALLAH
ÇOKK ÜZÜCÜ YAAAAA ......SadSadSad ALLAH KİMSENİN BAŞINA SEWDİÄžİ İNSANI KAYBETMEE KÖTÜLÜÄžÜNÜ VERMESİN....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:10 AM