:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Işte Gidiyorum Mechule!....
selin deniz
___Ömrümün son demindeyim.Üstüme zehirli sarmaşıklar sardı.Büyük randevuya çeyrek kaldı.Söylendik,söylenmedik sözler kalmadı,Yüreğim,ellerim kana bulandı.Ben ölüyorum!...Nefes alamıyor,ayaktırnaklarımdan başlayarak canım yavaş yavaş çıkıyor.Anam,babam,kardaşım,eşim,çocuklarım,dostlar,arkadaşlarım yetişin.Zamansız uykuya dalıyorum!...

___Nasıl söylersiniz üstüme titreyen anama öldüğümü,nasıl söylersiniz kızına hasret kalan babaya,ya kardeşlikten ileri büyük kızım dediğim yağmur gözlü kardaşıma,kim düşürüz bu evlatların yüreğine kor ateşi hangi zehirli sarmaşık;bunca canı hiçe sayar yok eder.HERCAİLİ

___Bak hüzünlü şarkı çalıyor sağır olan kulaklarımda,uykuya dalıyorum.Yavaş yavaş çaresizce,meydan ukumuşken kudurmuş okyanusun dalgalarına,birden esen bahar melteminde savrulup yok oluyorum.Günaydın demeden umutlu yarınların geleceğine.Sevdaya aralamazdım yüreğimin kapılarını.... icon_cry.gif Nasır tutmuş yüreğim,gülmeyen gözlerim,titreyen ellerim.Okşalayarak tutmuyacakmı hasret kalmış çocuklarımın saçlarını...

İçin için ağlarım
Kimse bilmez niçin
Benim bu saflığımı hiçe sayan
Yansın yüreğime kor ateşi koyan

___Ah benim büyük kızım kardaşım.Sırtını yasladığın ulu çınar devriliyor.Artık kim gölge olacak sana,kim korucak seni gözünden fazla,kim koruyacak seni zehirli sarmaşıklardan,kim koruyacak esen bahar meltemi rüzgarından.Şimdi kırılı dallarım,kurudu ulu gördüğün çınarın kökü.Merhameti kalmamış,insan kılıklı zehirli sarmaşıkların.Ateş düştüğü yeri yakar.Ben yandım sizler yanmayın,bir kaç tatlı söze,dost arkadaş,görünün zehirli şarmaşıklara kanmayın.Ellere kına yerine kanlar yakılacak,parmaklardan kan damlayacak.O seven canlarımızın gözüne yaşlar,simsiyah saçlarına aklar,kıvılcımlar düşen ocaklarına..ALLAH korusun zalimlerin şerrinden.Pencereler,kapılar kapansın paslı zincirler vurulsun.Yalancı güneş doğmasın....

Kanmayın yalan gözlere
Doyamazsınız gençliğinize
Nasıl kara toprağa verirsiniz bu bedeni
Anaları,babaları,çocukları ağlatmayın
Gelin vazgeçin zehirli sarmaşık olmaktan
Kırda açan gelincik olun...

icon_cry.gif SELİN DENİZ
gelincik1ez3.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iste ozlem.... ***Suclu*** 1 480 04-10-2022, Saat: 03:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Işte Aşk Ta ?l?m Budur...kimse Yaşamamiştir Böyle Birşeyi >As!_M€L€q< 22 1,839 05-08-2009, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: Aşk_Bu
  Işte Gerçek Sevgi mertb77 1 571 10-19-2008, Saat: 08:04 AM
Son Yorum: Dostcu
  sevmek mi işte bu df1984 6 1,025 09-07-2008, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: duyqushh
  işte ilk aşkın fotoğrafı mehmetkılıc 0 519 06-01-2007, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:47 PM