:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Hakedeni dövmelimi?
Evet dövmeli
63.64%
7 63.64%
Hayır dayağa karşıyım
36.36%
4 36.36%
Katılımcı sayısı: 11 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakedeni Dövmelimi ..
ezoo20
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Medeniyet ve Türkiye Big Grin
O Biraz Zor Big Grin

Laftan Anlamanayana Ne Yapmalı Big Grin
Bosverin Dayak Cennetten Çıkmadır Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
eğer dayak cennetten çıkma olsaydı,cennetten çıkmazdı ....demi canım Smile
Ara
ezoo20
emrah2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç kimse hak etmez dayağı, insanlar dayak olayını geçti. adamlar aya gitti biz ise hala bu olaya bakıyorsak yanlıştayız demektir. dayak ne kadına ne erkeğe yakışmadı, yakışmıyordu, yakışmazdı, yakışmayacakta... bu çağda bu dayak kelimesi çok komik ne dersiniz??? artık medeniyet bizi bekliyor... koşarak gidelim
canım sen karıştırıyosun ...aya gidenler türk değildir...
yani türkiyedeki dayakla ,aya gitmenin arsındada benzeşme yoktur...
hala dayak atılan kadınlar,ve bunu yapmaktan keyif alan erkekler varsa bence bu konu tam olarak tartışalacak bir durumdur ...
tşk...
Ara
yorgun_yalnız
kesinlikle dayak olmaz olamaz (kadınlar bir güldür koklamasını bileni kokusunu gösterir bilmeyene ise dikeninini gösterirr) Smile
Ara
yaşamsensin
tabikide hayır tövmek nedemek ..
insanlık bunu gerektirmemektedir...
Ara
hehehe
kasinani dövmeli %100
Ara
joyfull
kesinlikle hayır hiç bişey dayağa sebeb olamaz
Ara
hehehe
olur diosam olur kasiniosa dovecen
Ara
yasemin1
Dünyada bazı suçlar vardırki şiddet gerektirir.oldukça şefkatli bir insan olmama rağmen bu bazı suçlara şiddet uygulanmasını onaylıyorum.bu suçlardan biri büyük bir insanlık ayıbıdırki bebeklere çocuklara tecavüzdür.izmirde olan olayı gazetelerden okumuşsunuzdur.gerçekten ben bu canilerin sapıkların dövülmesini seyretmek isterdim.birde insanlara aklın almayacağı işkenceler yapanlar.mesela ıraktaki savaşta masum insanlar korkunç işkencelere maruz kaldılar.işkencecilerin dövülmesini seyretmek isterdim.şu bir atasözüdürkü....... sana gelince hay hay ,bana gelince vay vay.....işkenceciler dövülselerdi böyle derlerdi herhalde.:amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp: :amp:
Ara
Rüya Güzeli
ya bende genelde dayaga karşıyım ( Tongue ) ama gerçekten bazen hakedenler oluyo güsel sözden anlamıyolar o zmn tek çare dayak kalıyo bana göre
Ara
çatlak_kiz
Ya Erkekleri Dövelim Iş Bitsin Dayagi Hak Edenleri Var Hak Etmeyenleri Mesela şimdi Gidip Boşu Boşuna çok Tatli Bi çocuk Dövülürmü Dövülmez Ama Bi Kro Acimam Döverim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:00 PM