:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Hakedeni dövmelimi?
Evet dövmeli
63.64%
7 63.64%
Hayır dayağa karşıyım
36.36%
4 36.36%
Katılımcı sayısı: 11 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakedeni Dövmelimi ..
CariSmaBoY
konu kadınları dövmekse şiddetle karşıyım... Ama bir erkek kaşınıyorsa yani hak ediyorsa sonuna kadar Big Grin
>As!_M€L€q<
karşıyım dayağa....
MorciveT
Ben dayak konusuna karşıyım, kişisel bir görüşümdür. 23 Yaşındayım ve bir bayana el kaldırmışlığım yok bundan sonrada olmayacağına eminim.

Bir bayana tokat atabiliyorsa bir erkerk, zaten ona karşı bir sevgisinin kalmadığı ifadesini açıklar ve o tokatı yiyen kadın bilmiyorum karşısındaki erkeğe ne kadar sevgi ile bağlı kalacaktır. Gerçi bizim Türk kadınlarının hoşuna gidiyor, sert erkeklerden hoşlanıyorlar, nasıl bir fikir anlamış değilim zaten kadınlarıda anlamak zor değil mi Smile

En iyi ve tek çözüm, ne konu olursa olsun, tokata kadar getirilmemeli ve anlaşmaya gidilmeli direk, madem olay dayağa kadar gidiyor, boşanmak/ayrılmak en iyisidir.
Ara
yaşamsensin
hehehe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur diosam olur kasiniosa dovecen
azınlıktasın ...:hihi
Ara
soyle
Gerekne yapilmali dayaksa dayak anlasmaysa anlasma
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Arkadaşım geniş çaplı bir soru olmuş gelen cevaplarda öyle damdan kapıdan olacaktır
kadın dayağı çocuk dayağı vs.. bir yığın dayak çeşidi hakeza dövülme sebebpleride öyle
ben başka bir dayak çeşidiniele alacağım.DAyağa karşı olanlardanım.Nitekim günümüzde sirklerdeki hayvanlar bile artık dayak yerine şekerle eğitilir oldular.
Dayak hiç bir şeye çözüm olmuyo diyenlerden-dim bir zaman önceleri ama artık öyle düşünmüyorum
bi söz vardır bilirmisiniz bilmem ''nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir"
ben bu sözün gerçekliğine inananlardanım detaya girmicem

bu sözün yeterince açıklayıcı olacağını düşünüyorum hakeden dövülmeli diyorum
saygılar...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:29 PM