:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşk gider,acısı kalır
mehmetkılıc
Aşk için bahar.Vuruluverirsin hiç ummadığın birine.Ama öyle çarpar ki kalbin ,duracak gibi aldatır seni.Bahardan sonra yaz gelir.Hepimiz biliriz sabun köpüğü gibidir yaz aşkları.Bence öyle basit değil.Henüz silinmedi hiç birinin yarası benden.Güz aşkları mevsimine dönünce dönence,pencereye sinmiş insanlar gelir gözümün önüne.Ve yavas yavas görünürler etrafta.

Kimi yaza girerken terk ettigi askını,kimi yaz aşkını düşünür.Kimi ayrılık planlar ama,hala yüreği yanar.Kimi terk edilmişliği sindirmeye calısır.Sanki bir dogum öncesi ölüm gibidir.Sonra kış gelir.Kimi yüzsüzler yazın hiç aldatmamış gibi eski sewgilisine döner;kimi sadıklar kavusur.Kimi yalnızdır,kimi yorgun.Aşk dört mevsimdir aslında herkesin sözlügünde.Ama nedense bana bu anlattıklarımı cagrıstırmaz

Hemen her mevsim asık olmusumdur birilerine ama.Hatta sonbaharda bile .Ama onca irili ufaklı büyüklü sevda içinde,böylesine derinde var olan sevda görmedim.Ve hiç biri böyle koyup gitmedi.Ondan önce hiç biri içimden bir sey götürmemişti.Ondan sonrası zaten götüremez,cünkü götürülcek bişey kalmadı.İşte o insan ,beni aşka karsı böyle caresiz bıraktı.Şimdi ben nefretten bile aciz isem ,bana benden aldıgı o masum kızı borclu.Benim ne günahım vardı ask için üç kelime etmekten aciz kalacaktım,

Benim ne günahım vardı da her mevsim baska meyve yemek varken,iştahsız kalacaktım.Yoktu elbet günahım.Onunda yoktu ,ya öfkem susmama engel.Ama ikimizin de sucu yoktu.Benim mevsimim sonbaharsa ;yaza,kısa,bahara dönmez.
Benim gibilerin nasibi pencere önüne sinip,mazide yasamak ,kendinle kanlı bıcaklı düellolar yapmak.Kendinle savasmak, hırpalamak.Yaptıgının farkına varıp birde kendini cezalandrmaktır!!!!!

alıntıdır!!!

teşekkürlerSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bazen ask gider. mscxcs 3 280 04-05-2022, Saat: 01:10 PM
Son Yorum: wildfang
  A?k G?der Acisi Kalir.... >As!_M€L€q< 3 316 03-31-2022, Saat: 04:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Bazen aşk biter...Ve hayat da gider onun peşinden... MaSaL 4 671 05-11-2011, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: cyrano
  Gider miyim sandın history 0 682 02-08-2011, Saat: 03:22 PM
Son Yorum: history
  Ateşler Söner..Yüreğim Sende Kalır history 0 188 07-06-2010, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:46 PM