:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yokluğun seni sevmek.....
mehmetkılıc
[SIZE=2][SIZE=4]YOKLUÄžUNDA SENİ SEVMEK[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=4]Birgün daha geçti sensiz, yine yoksun! İçimdeki çocuğu, hayallerimi, umutlarımı da peşinden sürükledin... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Sen diye kimsesiz özlemlere, kahreden kederlere sarıldım... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Hasreti yüreğime, yalnızlığı sırtıma yükleyerek, olmayan gücümle düşe kalka gidiyorum işte...[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=4]Bak yoksun işte yoksun! Yenilgim zil takıp oynuyor karşımda... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Hani her bakışında doğan güneşindi gözlerim, hani bakmaya doyamazdın ya gözlerime... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Hani bahar çiçeklerindi saçlarım, koklamaya kıyamadığın... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Hani ölümsüzdü aşk, vazgeçilmezdi bu sevda?[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=4]Şimdi mevsim hazan mevsimi... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Kuşlar artık ötmüyor. Ümitlerim sessiz, ihanet kurşunu yemiş sevdam ve ben kimsesiz... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Haydi anlat bana! Bu yalnızlığımla, bu çaresizliğimle, ihanet kurşunuyla vurduğun sevdamla esen rüzgarın kanatlarına mı yoksa yağan yağmura mı sığınayım?[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Susma söyle! [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Yaşanmamış sevdamı ve kendimi nasıl avutayım?[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=4]Birgün sevgini haykırmak isterse dilin, hani bazen kelimeler yetersiz kalır ya, işte ben oradayım... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Azap veriyor artık senden bahseden bütün şarkılar... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Her seferinde yaralıyor, her seferinde kahrediyor duyduğum sevda şiirleri... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Yüreğim ağlıyor yağmura inat... [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Sevdam çılgınca esiyor rüzgara nispet...[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=4]Yaralı sevdam haykırırken sensizliğe, en acısı; yokluğunda seni sevmek...[/SIZE][/SIZE]
tşk........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 459 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 971 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 842 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Yokluğun ÇiLeK 5 452 04-14-2022, Saat: 10:00 AM