:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
teşekkürler
mehmetkılıc
Sıkılıyorum artık hayatın monotonluğundan.yeni şeyler bulmalıyım ya da geri kazanmalıyım kaybettiklerimi eski zamanlardan.zaman geçiyor ve geçen bir saniyenin bile telafisi yok,geri dönüşü yok böyle boş boş oturarak çürütemem kendimi saçma sapan üç-beş anı için.aşk aşk dediğin nedir ki ya?biri gider biri gelir ömründe.ilk aşk unutulmaz ama,ilk heyecan,ömründe temiz bir sayfadır hep.ama ne garip ben ilk aşkımı hatırlamıyorum bile. Kimleri sevmiştim oysa bu kısa ömürde,kimlere bakmıştım ben bunu unutamam diye inan sayısını hatta isimlerini bile hatırlamıyorum.beni ufacık iki ay mı çürütecek ya ,hayata küstürecek ...!gülerim sadece.kendi kendime yapıyorum herşeyi,öğreniyorum yavaş yavaş bazı şeyleri ya da hatırlıyorum bildiklerimi.
Arabesk şarkılarda düşünüyorum sadece seni,ama istesem başkalarınıda düşünebilirim öyle değil mi?geçtiğim yollarda ne hatırlar geçmişte acımasızca unutuyorum.tıpkı seni unuttuğum gibi,unutacağım gibi.kimbilir belki gün gelecek o yollarda başka hatıraları anacağım kader böyle çünkü,yaşamın tarzı bu.
Hiç kimse neden bir başkası için ölmez?kendine daha çok değer verdiği için olabilir mi?yoksa kendini daha çok sevdiği için?işte ben seni bulunca kendimi unutuverdim,ama bende senin için ölmezdim.şimdi seni unutup kendimi buluyorum yavaş yavaş,kendime tekrar aşık oluyorum.kızlar yine bir oyun benim için,bir heves,bir eğlence,bir oyuncak tıpkı olması gerektiği gibi.ben kendimi artık senden daha çok seviyorum neden sana kendimi oyuncak edeyim ki,oynamak istiyorsan yeniden benimle bu oyunun oyuncağı sen olacaksın.
Seni düşünmediğim zamanlarda parasızlığı düşünüyorum ama oda boş oda kuru bir gürültü hayatta,para elbette olur bizim gibi adamda ama sabır lazım hoşgörü lazım bazı zamanlarda .daha çok erken aşık olmak için daha çok erken parayı düşünmek için.sensizim,parasızım ama yine de mutluyum şuanda.kendimi yeniden buldum çünkü,kaybettiğim yerde senin gölgende buldum kaybettiğim beni,yine kaybedeceğimi bile bile olsun fark etmez artık zaten öğrendim bulmayı senin sayende...

Teşekkürler
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:37 PM