:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gelmeyeceksiniz..
mehmetkılıc
Git bir daha hiç gelmemek üzere kimsenin çıkıpta giremediği o mahzun kalpten çık ve git.acı veriyor,üzüyorsun onu her geldiğinde,oysa ne yaptı o sana,sadece sevdi....üzdün,kırdın,parçaladın onu...o sadece affetti.kıymet bilmedin hiç,ben çabalarken tekrar mutlu olmak için,kıymet bilmedin.o lanet olası gururumuda ayaklar altına aldım senin için...kapına kadar geldim,sadece bir merhabanı duymak için.yalvarmamı bekledin sen hep,oysa sevseydin yalvarmamı istemezdin sana.sana geri dön dediğimde saçmaladın,senin ağzından çıkacak ufacık,küçücük bir kelime beklerken,kendinin bile inanmadığı yalanları söyledin bana...
Gittin ve dönmedin,her gece hasretinle bir yaprak daha döküldü ömrümün ağacından.mevsim yazdı hayatımda seninle birlikteyken,birden bire sonbahar bile yaşamadan kışa döndü,teşekkürler.ne kadar kötü severken,özlerken telefonu eline alıp öylece bakmak saatlerce.kalbin ara onu derken,gururunun izin vermemesi ne kadar kötü.bekliyorum,neyi beklediğimi bilmeden.belki aramanı,belki gelmeni,belki hiç olmayacak seni seviyorum demeni bekliyorum.hep sıkılmışımdır ama beklemekten ve zaten ilk defa seni bekliyorum böylesine özlerken.gel artık diyorum ama gelmeyeceksin biliyorum.
Yavaş,yavaş eriyorum sensiz.her an,her dakika seni özlüyor,seni bekliyorum çaresiz.gittin de ne oldu çok mu mutlusun bensiz.geleceksen gel artı bu kalp atmıyor,bu can yaşamıyor,bu dakikalar geçmiyor,duvarlar üstüme üstüme geliyor gel artık.gelmeyeceksin biliyorum,kendimi avutuyorum işte,ya birgün gelirsen diye,hayaller kuruyor,planlar yapıyorum ama yinede biliyorum GELMEYECEKSİN.
Ben utanmadım ki seni sevmekten,seni özlemekten ve senden.ve ben utanmayacağım ebediyen seni beklemekten....
Dönmeyene dön demek acizlere,
Hak edene git demek asillere yakışır
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gelmeyeceksiniz.. mehmetkılıc 0 3,646 03-16-2007, Saat: 06:42 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:30 AM