:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seNinLe we SensiZ
CeYceYY
Seninle olmak...

Ne g?zeldi seninle olmak sabah? etmek kadehleri birbirine vurmak, kafalar? ?ekmek, d?nyan?n anas?n? satmak,
?i?elerin dibine vurmak, beykoza kar?? oturmak, hayat?n felsefesini yapm?? aptallara inat
kendi felsefemizi yapmak.?ok g?zeldi bee senle olmak g?zlerine bakmak uykuda m? yoksa
r?yada m?y?m diye d???nmek, seninle uyumak ve senin koynun da uyanmak g?zeldi i?te di di i?te..
Ondan ?tesi yoktu bilirdik ikimiz sonumuzun olmad???n? ve bilirdik ne kadar ?ok sevdi?imizi, bilirdik
ama bitti i?te...

Senle gidememek...

G?zlerim de sis perdesi dilimde kelep?e sanki mahm?mdum sana pe?in s?ra y?r?d?m
sokaklar da izlerim silindi geri ye d?nemedim.Bilemedim yolun
sonu nereye y?r?d?m, her ad?m?mda senden uzakla?t?m yakla?ma ?midiyle y?r?d?m oysa.
Ard?mdan gelen bi ?ark? ward? sessizce usulca sadece bana ac?
veren bir ?ark?. ?u sokaklar ve kald?r?mlar ?ahit oldu kovalad? pe?im s?ra. Kovalad??a
ben ka?t?m gitti?im yeri bilmeden. Mecburdum belki de ?yle olmas?n? istiyordum
ac?lar?ma kapand?m hayk?rd?m cigerim y?rt?l?rcas?na seni bulamad?m isyan ettim...

Ve sensiz olmak..

Sensiz ge?iyor ?mr?m ba?kas?n? bilemedim, sen vard?n i?imde , s?kemedim yerin bo?almad? ki
dolduray?m. ?kimiz de farkl?yd?k benzemezdik birbirimize sen onu severdin ben bunu cart curt...
Sen varken g?zeldi ?mr?m hayat?m da bi anlam vard? varo?lar da tak?ld?m sen yokken yeni ?eyler
g?rd?m ??rendim, talihsizlikler i?inde ya?amaya ?al??an bi ben de?ilmi?im benim tek talihsizli?im
seni kaybetmemmi?.Maviyi sevdi?imi anlad?m sensizken mavinin hayat demek oldu?unu g?zlerinin
neden benim i?in de?erli oldu?unu anlad?m, denizi ?ok sevdim sen gidince deniz sendin benim g?nl?mde
gerisini bo?ver gerisi yalan bo? bele? ??nk?...

al?nt?....
Firari Fırtına
Yinede açık yüreklilikle yazmışsınız alıntı diye . Çok teşekkürler .

Lakin alıntı olan yazıların bu başlık altında olmaması gerekiyor . Taşınması için mod arkadaşlara bilgi verelim .

Paylaşım için ise ayreten çok tşk.ler . Sonuçda bir emek var ortada , emeğe saygı sonsuzdur .

Sevg ....
Firari Fırtına
Bu da taşınacak ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessizlik ?imdi Sensiz Emy 12 1,563 04-13-2022, Saat: 08:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,036 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  biz seninle... acemhe 2 654 01-08-2010, Saat: 07:01 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Bu Sensiz Geçecek Olan Bayrammı ? # Pè®iM§ii # 4 665 12-02-2009, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Yine sensiz olmadı.. (: 'Belinay' 11 1,203 09-05-2009, Saat: 03:08 PM
Son Yorum: 'Belinay'

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:11 PM