:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayaktayım
mehmetkılıc
Bazen kendimi su ile dolu kocaman bi boşlukta hissediyorum, yüzmeye çalıştıkça daha da derine batıyorum sanki... Ben çabaladıkça su beni çekiyo kendi içine, etrafımda sevdiklerim sadece nasıl kurtulmam gerektiğini söyleyip bırakıyolar, kanun bu kimse çekip alamıyor... Nefesim yetmiyor sanki, nefes almaya çalıştıkça daha soluksuz kalıyorum... İnsanlar görüyorum yardıma açık ama cesaret edip uzatamıyorum ellerimi...
Sonra biri uzanıyor bana, çaresizce uzatıyorum ellerimi, itiyor beni bulunduğum yerden daha derine.... İnandım sana diyorum... Bırakıyorum kendimi boşluğuma...

Sonra biri daha çıkıyor karşıma, uzatıyor ellerini, tertemiz yüreğimi açıyorum onun için, ellerimi tutuyor, çekip alıyor beni... Sımsıkı tutuyor, ısıtıyor, seviyor hemde çok seviyor... Sen olmadan yaşayamam diyor... Sen olmasaydın ben zaten olmazdım diyorum... Sensiz olmayacak bundan sonra diyorum... Herşeyim oluyor bir anda... Geçmişim silinip gidiyor... Yaşadığım tüm eski aşklar...

Sonra ellerimi bırakıyo bir gün... Ağlıyorum çok ağlıyorum....
Gözyaşlarımı veriyorum... Yetmiyor...
Bir başka gün sıcaklığı gidiyo omuzlarımdan... Gözyaşlarım yok ağlayamıyorum, yenik düşüyorum gururuma... Gururumu istiyor, veriyorum....
Diğer bir gün sevgisini çekip alıyor yüreğimden, buz gibi oluyor içim, dünyam kararıyor, güneşimi istiyor, gökkuşağımı gotürüyor yanında... Güneş bir daha hiç doğmayacak buna alışabilecek misin? diye soruyor..... Hep yanımda kalacak mısın diyorum... Söz veremem diyor... Gözyaşlarım yok ağlayamıyorum....
Gün geliyor ve ruhunu çekip alıyor, herşeyiyle gidiyor yanımdan... Uykumu alıyor, geceler uykusuz geçiyor... Rüyalarımı alıp geride sadece kabuslar bırakıyor... En sevdiğim şarkılarımı gotürüyor... Müzik yok, ses yok, aşk yok..... Gözyaşlarım yok ağlayamıyorum...

Seviyorum seni diyorum, anlıyor musun seviyorum, seni herkesden daha çok sevdim....
Kalakalıyorum ortada bir yerde...
Geçmişim silinmiş çoktan dönemiyorum ondan öncesine... Sadece O'nun bulunduğu hatıralarım elimde dolaşıyorum isteksiz, çaresiz....

Geçmişin günahları silinmiyor, çıkarıp atamıyorsun üstünden istesen bile...
Yolda yürürken bile söylenen bir söz, bana bakan bi çift göz bile yetiyor onu düşünmeme...

Sonra odamda ki çerçeve düşüyor yere... Aniden bi ışık beliriyor, her yer bembeyaz oluyor gözlerim kamaşıyor... Işığın içinden gelen birini görüyorum bana doğru, tam seçemiyorum ama hissediyorum kim olduğunu... Babam; ellerini uzatıyor... "Gel küçüğüm" diye... Uzanıyorum, ulaşamıyorum... ''Nolur gotür beni, al yanına diyorum... Dayanamıyorum artık, savaşamıyorum bu hayatla, yoruldum.... ''"Yapma... Alamam seni yanıma... Savaşmalısın, daha pes etmek için çok erken"... "Lütfen al benide gotür"...
Gözlerimi açıyorum, uyanıyorum rüyamdan....
Bitmedi diyorum bitmedi...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:04 PM