:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usulca Öperek Gözlerimden, Düşlerimi Alsana Kollarına...
eRCi
Sırrım,yasağım,sebebimsin bu karmaşık dünyada, nefesimsin soluk soluk tertemiz dağ havası gibi içime çektiğim.... Bir çocuk masumiyetiyle beni sürekli gözünden sakınır gibi koruyan anamsın babamsın. Yoldaşımsın sırdaşımsın gönüldaşımsın her derdime ortak olan...Sevdiğimsin... Canımsın... Ruh eşimsin..Ama rahat değilsin yeterince, bunu biliyorum. Bir şeyler aklını deşiyor. Kalbine bir sızı veriyor olmalı o son sözlerim, hareketlerim...Benim sevgi sağanağımda ıslanmadan yürümeyi başaranlardansın sen birtanem..Yangınımsın sensiz gecelerde beni yakan, sabrımsın sensiz saatlerde teselli veren, mutluluğumsun, umudumsun uzaklardan bana nefes gibi içimde dolanan, damarımdaki kansın sıcacık içimde dolanan, çarpan kalbimdesin her an her dakika hissettiğim...
Yalnızlığımın yaşamla kırılma noktasında ve pes edeceğim o kötü anlarımda karşıma çıkıp bana hayatı sevdiren ve yaşanılası yapansın sen.Hiç farkındamısın..Gecenin tam ortasında yüreğim haykırıyorsa seni susmalı evren, hiçbir ses yüreğimden daha anlamlı ve derin konuşamaz ki bu saatlerde.Dinle hayatımın kadını, sen dinle beni. Yüreğinin kapılarını arala biz seninle konuşmadan anlaşabiliyoruz sadece beni hisset bu gece...Yüreğini verdiğin ben, sana mühimmat taşımak istiyorum, bu bir türlü içinden çıkamadığın ve hep bir savaş verdiğin sevdamıza...
Usulca öperek gözlerimden..düşlerimi alsana kollarına....sabaha az kaldı küçüğüm.. İnandığın zaman aşk’a..kıskanırsın..Kıskandığın an’da.. zaten aşksın..benim aşkım..Sende farklı bir tarafı var hayatın..Farklı bir yüzü..daha farklı bir tadı..Eskimeyen..Hiç eskitmeyen..Hep beni sevdiğini haykıran..seni seviyorum!!!!!

gULSHEn
çoook güzel yaa Smile ne kadar şanlı sevdiğin ve ne kadar şanslısın ki hep seni sevdiğini haykıran bir sevdiğin var Wink her şiirin gibi mükemmel...
Ara
eRCi
Teşekkürler Arkadaşım sağol yüreğini canlı tutacak kadar mutluluklar seninle olsun her daim...
gULSHEn
sağol inşallah öle olur Smile Smile Smile
Ara
eRCi
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol inşallah öle olur Smile Smile Smile

İnşallah Amin diyelim...
eRCi
Yanımda olmasan da görüyorum seni bu gece her gece olduğu gibi ay'ın paylayan yüzünden . Belki yanimda olmasan da seni görebildigim için seviyorum seni böyle körü körüne bir tutkuyla. Sen benim hayatima yaz yagmurları gibi aniden girdin ve o günden beri aşk da hayatıma girdi.

Bu gece de her gece gibi seninleyim. Seni bu gece de her gece ki gibi seviyorum seni....
ezoo20
paylaşım için tşk....ederim arkadaşım Smile
emeğine ,yüreğine sağlık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Azrail'in kollarına senin avuçlarından kanatlanayım eRCi 6 340 04-08-2022, Saat: 06:19 AM
Son Yorum: wildfang
  Usulca ?perek G?zlerimden..D??lerimi Alsana Kollar?na(Sahibine) eRCi 6 446 04-07-2022, Saat: 06:46 PM
  Usulca ?perek G?zlerimden,D??lerimi Alsana Kollar?na.. ROSE 4 325 03-31-2022, Saat: 09:01 PM
  Hoşçakalımı bırakıyorum yüreğine usulca.. HIÇKIRIK 9 1,418 06-07-2021, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Düşlerimi Gömdüm . . . acemhe 2 460 01-05-2012, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:11 AM