:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okuyun arkadaşlar hepiniz
romantiq_exelance
ya arkadaşlar noluyoz ya anlayamıyorum...bi takım yüzünden birbirimizin kalbini kırmaya değermi söleyin bana değermi...hiç bi zaman size bi faydası olmayacaktır bunun...hepimiz kardeşiz hepimiz arkadaşız...ben galatasaraylıyım ölümüne galatasaraylıyım hemde...ama bu nedir ya o ona laf atıyo o diğerine...değermi kalp kırmaya...ben 13 yaşında idim ultrAslan grubuna girdim...o günden beri gruptayım...her şeyi yaptım karakollara düştüm...benim kardeşimde fanatik fenerbahçelidir...geçen sene sivas ultrAslan temsilcisi ben sivas gfb temsilcisi kardeşim idi.neden bu kawga..hangi futbolcunun hangi yöneticinin size bi faydası var.destekleyin takımınızı bişi demiyorum...bende desteklerim ama kalp kırmak boşa...değmez hiç bişi için...galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş ve diğer takımlar...size bi zarar geldiğinde hangisi size yardım elini uzattı söleyin bana...ben herşeyi yaptım duvar boyadım kavgalara girdim bıçaklandım bu dava yüzünden...ama ne oldu bana neyin faydası oldu hiç bişeyin.arkadaşlar lütfen ama lütfen kırmayalım birbirimizi hepimiz kardeşiz...
Pessimist
cimboma sürekli laf atılıyor kardesim yapacak bise yok bayadır biseye karısmamaya çalısıyodum ama gene baslıcaz galiba...
ѕqρα кJмя
Hep laf atan bendm demi?

Siz suçsuzdunuz?
Ara
uA_YuNuS_SeFa_uA
KISKANIYORLARR GALATASARAYIMIZINN BAŞARISINII
ѕqρα кJмя
:yikildim::yikildim::yikildim:

ßence kıskanmaktn deiL ßöLe lafLara güLmekten çatLıo Wink
Ara
uA_YuNuS_SeFa_uA
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßence kıskanmaktn deiL ßöLe lafLara güLmekten çatLıo Wink

Sen Kendii Kendiinee GüLmeyee Devamm Et
ѕqρα кJмя
Kndi Kndime güLmüorm merak etme Tongue
Ara
uA_YuNuS_SeFa_uA
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kndi Kndime güLmüorm merak etme Tongue

Ağanacak HaLinizee güLünn Siz....
ѕqρα кJмя
kim ağLanacak hâLde?

ßiz mi?

ßiz ağLanacak hâLdeysek;

Siz hangi hâLdesinz?

:yikildim:
Ara
uA_YuNuS_SeFa_uA
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim ağLanacak hâLde?

ßiz mi?

ßiz ağLanacak hâLdeysek;

Siz hangi hâLdesinz?

Dee Gett Ötedee Oynaa...Boşunaa Transferr Yapıyıosunuzz Anelka - Kâzmann ve diğerLerii Verdinizz Bir ÇuvaL Paraaa başarıı Yokk Birşey Yok Avrupadaa ReziLLiğee Devamm HaLaa HaLİnizdee Memnunsunuzz Yhaa Brovoo Sizeee...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar bjk-beşiktaş 9 436 10-17-2007, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: monita
  arkadaşlar hangi takımlısınız doğan_güneş 7 359 09-14-2007, Saat: 03:02 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 11:13 PM