:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Neler Yaptirir ?
ezoo20
asknokta.gif Güne her zamankinden daha erken başlarsınız. Sanki kendinizi günler boyu uyumuş gibi hisseder ve gayet formda olursunuz.

asknokta.gif Gözlerinizin içi gülmeye başlar, yanaklarınız pembeleşir, acayip güzelleşirsiniz. Sizi gören aşık olduğunuzu anlar. Müzik kadar aşk da ruhun gıdasıdır.

asknokta.gif Bir anda alış-veriş delisi olursunuz. Ama bu tam bir çılgınlık aşamasıdır. Yepyeni giysiler, kokular ve makyaj malzemeleri alırsınız. Dolaptakilerin ise pabuçu çoktan dama atılır.

asknokta.gif Aldırış etmediğiniz kilolarınız can düşmanınız selülitler baş düşmanınız olur çıkar. Her daim ayna karşısında onlardan nasıl kurtulacağınızı düşünürsünüz.

asknokta.gif İş güç kendini arka planda bulur. Ne varsa ne yoksa hep o dur.

asknokta.gif Sizi görenler nedensiz sırıtmalarınızı ve ağzınızın kulaklarınıza yapışmasına, herkese hatta hoşlandığınız kişilere dahi sevgi dolu davranmanıza bir mana veremezler. Halbu ki siz yeni aşkınız sayesinde dünyanın en mutlu insanısınızdır. Varsın sizi anlamasınlar.

asknokta.gif Paronayak olup çıkarsınız, yemeden içmeden kesilirsiniz. Sürekli onu düşünürsünüz. Ya beni aldatıyorsa, bugün hiç aramadı ya başına bir şey geldiyse gibi paranoyalar üretir. Onun sizin yanınızda olmadığı zamanları işkence saatleri haline getirirsiniz.

asknokta.gif Onunla geçen süre nedense su gibi akıp geçer. Onu her gün görmek için sürekli yalanlara başvurup, en yakın arkadaşınızı bile satarsınız. <******>

asknokta.gif Kalp atışlarınız bir türlü normale dönmez. Hele onu görünce adrenalin miktarınız maksimum noktalara sıçrar. Elleriniz titrer, midenize kıramplar girer.
Ara
mill
Doğru fazlası var eksiği yok aşk deli olmak ya
Ara
ezoo20
mill Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Doğru fazlası var eksiği yok aşk deli olmak ya
BENCEDE ÖYLE Smile
YORUM İÇİN TŞK...
Ara
yaşamsensin
aşk .sevdiğin sevmesede ,seni istemediğini günde ikiyüzkere belirtsede;yinede karşısına geçip seni seviyorum diyebilme cesaretidir..
sen anladın canımcım..

2al2ty0.gif
Ara
SweetCandy
tesekkürler canim...evet bencede öyledirr..
Ara
*TATLI BELA*
aşk ayakların yerden kesilmesidir...
veya arkdaşımın dediği gibi deliliktir...
teşekkürler ezom....
ozgur_yasarim
Aşk sevdiğin dışındaki herşeyi görmemek düşünmemektirrr....

Teşekkürler emeğine sağlık Ezo
ezoo20
yaşamsensin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk .sevdiğin sevmesede ,seni istemediğini günde ikiyüzkere belirtsede;yinede karşısına geçip seni seviyorum diyebilme cesaretidir..
sen anladın canımcım..

2al2ty0.gif
evet canımcım ben anladım ..
ben anlamaktan bıksamda sende iyi sabır var anlatmaktan bıkamadın ...
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekkürler canim...evet bencede öyledirr..
rca ederim efendim ..
teşekkürler benden sizlere..
Ara
ezoo20
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk ayakların yerden kesilmesidir...
veya arkdaşımın dediği gibi deliliktir...
teşekkürler ezom....
aşk delilik mi?
bence değil ..Smile
sen anladın Smile
rica ederim birtanesi..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevmek Dedim Neler dedi Aşksı@z 8 828 09-08-2008, Saat: 04:42 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi