:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...:Yine Gözyaşım Yağıyor:...
ROSE
7d797965ce.gif

Eğer birgün gözLerim kapanırda sensizliği en acı şekilde yaşarsam..
Dilim tutulurda; sana en önemli şeyi söyleyemezsem..
bilki yüreğim seninle!
Gidiyorum sevgilim acıyı kucaklayarak çekiliyorum hayatından.
acıyı yutarak boğuLmayı göze alarak bırakıyorum ellerini..
Sana seni seviyorum demiyorum diyemiyorum ama bil ki yüreğim senin!
Sen,sen senim nefesimsin.

Gidiyorum sevgilim basamakları adım adım atlıyorum çıkıyorum hayatından!
Seni çok özlücemi,sensizlikten çıldırıcağımı bile bile gidiyorum
Çünkü sana kıyamam çünkü sana dayanamam..
o yorgun gözLerinden düşen bir damlaya canımı sererim ben..
Gidiyorum sevgilim ama aklımı sende yüreğimi sende herşeyimi sende bırakıyorum ben..
Ve unutmaki; unutmaki seni çok ama çok sevdim ben

Seni düşünüyorum sevgili...
Uykunun huzurlu kollarına kendimi bırakamadığım, yatağımda uykuyu bekleyerek dönüp durduğum gecelerde düşlüyorum seni.
Kelimelerden köprüler kurabilmek, bazen de söylemeden bilebilmek istiyorum seni.Senin kelimelerinde; benim içimin en derininde sakladıklarımı bulmak istiyorum.
Dünyaya senin gözlerinden baktığımda; hiç yabancılık çekmeyeceğimi bilmek istiyorum. Yaşamlarımızın o incecik detaylarında bulduğumuz yakınlıkları, aynılıkları paylaşabilmek istiyorum.

Kimse bilmez, anlamaz nasılsa hepsi bende saklı kalsın diyerek biriktirdiğim bütün az'larımı seninle çoğaltacağımı hissetmek istiyorum.

Benim yaşamım yaşanamayacak kadar karmaşık olmadı hiç. Karamsar ve iç sıkıcı dönemlerim oldu. Hatta kendime acıdığım uzun dönemlerim bile oldu. Karamsar ya da iyimser olmanın sadece bir tercih etme hali olduğunu öğrendim zaman içinde. Somurttuğum da hep zifiri karanlıklar sarmaladı beni. Gülümsediğim zaman hep karşımda parlayan bir umut ışığı gördüm. Sırf bu yüzden sana dair, sadece senin olan gülücükler biriktiriyorum kocaman.

Hayat seni benden uzağa savurdu!
ZamanLa aLışırım yokluğuna diyordum sevgim artar özlemim yücelir ama aLışırım diyordum..
alışamadım...
Yüreğim her sen dedikçe sabret bugünü de atlattık bugünde O'nsuz geçti ama bugünüde atlattık dedim ona..
Alışamadım...
Yüreğimi ne kadar sustursamda ..
Beynimi senden ne kadar uzaklaştırmaya çalışsamda olmadı, olmadı canım..
Alışamadım...
O günden bu yana attığım her adımda aldığım her nefeste sen sadece sen varsın bitanem!
Ne eylül'ler geçirdim sensiz ne soğuk geceLer.
Seni çok sevdim ya soğuk Donuk Dayandım işte ama;
Alışamadım...
Ellerini bırakmamak üzere tutucağım o günlere..
Seni Seviyorum..

Sensiz ve sensiz geçen birgün daha! Ne unutabildim ne alışabildim.Böyle geçiyor günlerim.Sabahın erken saatlerinde seni düşünüyorum,akşamın ilerleyen saatlerinde sensiz üşüyorum.Anladım ki mümkün değil, sensiz yaşamak.Ben o gönülü genişlerden değilim.Madem içimdesin,yüreğimde taşıyorum seni,o zaman yanımda olmalısın.Sensiz yaşanmayacak bu aşk ötesi yok ve seni öyle böyle değil DELİLER GİBİ SEVİYORUM....!
Ara
ezoo20
Bazen herşey anlamsızlaşır, boğulur gibi hisseder insan kendini. Masalar sandalyeler üzerine gelir. Seni anlamayan, boş konuşan boş bakan insanlarla sonuçsuz cümleler paylaşmak zorunda kalırsın. Ayrılamazsın o ortamdan ne kadar istesen de. Hayatın gerekliliğidir bu, kurmuş olduğun düzenin getirdikleridir. Konuşur, konuşursun aklın yüreğin başka yerlerde, başka diyarlarda. Başka zamanlarda, başka mekanlarda olmak istersin hep. Bu umutsuz bir çabadır bilirsin ama istersin de bir taraftan. Gözlerine bakarsın çevrendekilerin. Farklı bir ışık, farklı bir açı yakalamaya çalışırsın. Yoktur tekrar tekrar baksan da. Belki değişir birgün diye aynı gözlere bakarsın için titreyerek.

Sokaklar kalabalıktır ama ıssız olsa keşke dersin. Gökyüzü berraktır ama hafif yağmur istersin. Sevgilin aramıştır aslında ama "niye daha önce aramadı ki" dersin. Karanfil almıştır sana papatya koklamak istediğini düşünürsün. Radyoda anılar serisinden hafif bir müzik vardır, Sezen'den bir parça olsa da dinleseydim dersin. Arkadaşın kek yapmıştır en sevdiğinden, sütlü bir tatlı olsa da yesem dersin.Olur bazen değil mi herkese bunlar? Olduğunu söyleyin lütfen. Bazen, çok sık olmasa da olduğunu söyleyin ne olur...

Olması gereken, doğrusu böyledir diye bilinen şeyler vardır ya, kalıplaşmış düzenin insanları yapıyor hepimizi. Ve mutluluğumuzun sınırları da başkaları tarafından çiziliyor. Mutsuzluğumuzu yaşama, gösterme hakkımız elimizden alınıyor. İçi farklı dışı farklı bireyler haline geliyoruz. İfade edemiyoruz duygularımızı. Bencil olmamak, sahip olduğumuz nimetlerin değerini bilememekle suçlanıyoruz. Aslında nasıl hissediyorsan öylesindir. Zaman gelir bağıra çağıra şarkılar söylemek gelir içinden. Zaman gelir ağlamaya bahane ararsın, en küçük birşeyde gözlerin ıslanır, dudakların titrer. Bu farklı birşeydir, tarifi gerçekten zor. Bir derdin, sıkıntın yokken bile olabilir.İşte ben o anlarda hep denizi olan şehirde yaşamadığıma hayıflanırım. Deniz olsaydı ah, deniz olsaydı... İçin kabarır, gözlerin dalar gider. Olur değil mi herkese bu? Olduğunu söyleyin ne olur...

Yaşam bir armağan bizlere biliyorum, hayatı ve bize verdiği herşeyi seviyorum...Ama arada bir uzaklaşma, memnuniyetsizliğimi göstermeme fırsat verin ne olur...

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM....
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim sana sende sağolasın bu güzel yazın için yüreğin dert görmesin SmileSmileSmile
gönlünce olsun herşey.. Smile
Ara
MasaL_perisi
211987007045ab913d80729zp7.gif
Teşekürler ROSEMMM...Smile
Ben hiç akıllı sevmeye bilmiyorum ki...Smile
Hep deliler gibi seviyorum...Smile
Yüreğine sağlık ve mutluluk gül güzelliii...Smile
Ara
ROSE
teşekkürler perim ..Smile
zaten sevmekte akıl aramıyorum bende Smile
sen öyle sevmeye devam et perim Smile
sende sağolasın meleklerim meleği SmileSmileSmile
Ara
ÇiLeK
TŞKLER CANIM ABLACIMMMM
O GÜZEL YÜZÜNDEN MUTLULUK HİÇ EKSİK OLMASIN..
x1pglip38xxbl0yf6ak4gij4ciq1wz.jpgHER ZAMAN Kİ GİBİ YİNE HARİKASIN CANIMMM
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler GüL.. YüReğine Sağlık..
ROSE
ben teşekkür ederim sizlere beğendiğinize sevindim ...SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
EyLuLce
ellerine sağlık
Ara
ROSE
teşekkür ederim canım sende sağolasın .....Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,930 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun.. ROSE 11 789 04-12-2022, Saat: 02:55 AM
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 310 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 370 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Kar Yağiyor Bu şehre Ve Sen Yoksun...... ÇiLeK 4 470 04-09-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:51 PM