:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaşar Mi Bu Can Sen Olmadan?
>As!_M€L€q<
emin ol daha eisi
adam gibi biri cıkacak karsına....
kızım etrafındakileri görmüosun nerde hakketmeyen ona gidiosun...

emin ol seni mutlu edecekk seni bi günlük sevemeyen biri çıkacak karsınaa....

neseeee önümüzdekii maçlara bakalımmm Big GrinBig GrinBig Grin

mujxxx sen daha daha eilerine layıksın......Confusedmiley16:
*TATLI BELA*
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede çok haklısın karşısındaki kişi haketmiyor bu sevgiyi belkide o yüzden böyle davranıyor...kevser peki neden hala bu kişiyle uğraşıyor anlamış değilim bendende kevsere tavsiye biran önce unutsun o kişiyi ve önüne baksın...bide şu varki öyle şeyler olur yıllarca süren sevgileri 1 saat içinde bitirebilir....burda iki kişi birbirini tanıyıpta seviyorum seni hoşlanıyorum senden vs...gibi konuşabilir bunlar yalan değil bence...ama bu iki kişi gerçekte biraraya gelince belki tam tersi bir durum ortaya çıkacak belki bu iki kişi birbirlerine uyuşmadığını anlayacak...yada ne biliyim karşısındaki insanın o sanaldaki insanla alakası olmadığını görecek yada karşısındakinin yapmış olduğu davranışlardan yada hareketlerinden soğuyacak..bunlar hep mantıklı şeyler...

o devam etsin bunları yapmaya......
biten bitti zaten anladık artık boşuna olduğnu......
1 saat sevgi bitmez sana bu konuda katılamıcam.....
karşımdaki insanı bir kere görmeyle tanıyamazsın bunu unutmaaaaaa....
*TATLI BELA*
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok özür dileyerek kendimde buraya yazdığım yorum için bende bişeyler söylemek isterim..tarafsız olarak yazmak zorundayım..
isim vermeme gerek yok zaten .ben insanların sevgisine inanırım .olmasa bile içinde bi parça vardır diye düşünürüm.sen burda yazdıkların konusunda kendince haklısın ..dışarıdan yazılanlara bakarsan herkesin yüzlerce fikri olur.

sevdiği için olsa gerek ki ayakta tutmak için çabası ama bende şu saatten sonra görüyorum ki oluru yok ..gönül herkesin iyi ve mutlu olmasından yana .bazen üsteledikçe içinden çıkılmaz bir hal alıyor herşey.herşeyi olduğu gibi kabul etmek bizim için bi yerde zor olsa da bunu sanırım yapmalı ..

böyle böyle çok yıpranacak gibi gözüküo herşey..bilmediğimiz tabiki şeyler vardır.ne kadar doğru anlaşılır yorumumuz ne kadar yanlış orasını bilemiom ..

herşeyde bi hayır vardır derler ya belkide bunun böyle olması gerekiyormuş buraya kadar deyip nokta koymak gerekir..

sözlerimi umarım yanlış anlamazsınız sadece söylemek istedim..
almış zaten bende biliyorum....
koyulmuştu evet tek taraflı....
artık bende o noktayı koydum..
teşekkürler canım.....
*TATLI BELA*
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok haklısın ve teşekkürü hakettiğini düşüniyorum düşüncelerinle yada ben böyle düşünüyorum ...keşke herkes senin gibi mantıklı ve akıllı düşünebilse o zaman zaten ortada bir sorun kalmayacak...ama kimse bunu anlamıyor...

ksura bakma ama kimse mantıksızca düşündüğü falan yok....
sorun falan da yok zaten.....
herkes anlayacağını anlar sen boşver...
*TATLI BELA*
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya arkadaşım ya anlamıyosun yada anlamak istemiyosun...burada yorum yapan kişiler kimseyi değerlendirmiyor!!!!
sadece arkadaşımızın itirafına karşılık yazılan yazılar,yorumlar var..sanıyorumki herkes kendi fikrini söylemekte özgürdür!!!!
kimseyi alçaltmaya çalışan yazılarda bulunmamaktadır ....dikkat edersen görebileceğin netliğe sahip cümleler vardır konu içinde...
ayrıca : kendi adıma yaptığım yorumuna verdiğim bir cvp var..ve o cvp içerisinde ben bu yaptığın yorumu üzerime alıyorum diyen bir cümlede yoktur...kevserin karşısındaki kişiyi tanımıyorum ..bu şahıs'ın kişiliği adına ne yorum yapmışımdır,nede yorum yapacak duruma gelmişimdir..umarım ben derdimi anlatabilmişimdir...
artı bir parantez daha açmak isterimki:
seninde dediğin gibi kevser bu kişiye olan duygularından vazgeçmeye daha önceden başlamalıydı ...ama sevdiğini bildiğim için çok fazlada yorum yapma isteğine düşmedim...(burada birbayanın haklı yada haksız oluşunu değil,duygularından söz ediyoruz..!!!! bir itiraf var.ve ben bu itirafa saygı duyuyorum sende duysan iyi olur)

teşekkürler...

teşekkürler canım boşver artık uzatmıyorum konuşmuyor......
>As!_M€L€q<
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o beni sallamıyorsa bende sallamıcam boşver güzelim ben savaştığımla kalayım.....

İŞTE YAAA TANIDIÄžIMM KEVSERR.....
HIH ARTIK RİJA EDİYORUM EFLEN VE RİJA EDİYORUMM İSTANBULDAN OLSUN...Big GrinBig Grin
BEN SENDEN AYRI KALAMAM ..:'(
OK Mİ HIH
*TATLI BELA*
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emin ol daha eisi
adam gibi biri cıkacak karsına....
kızım etrafındakileri görmüosun nerde hakketmeyen ona gidiosun...

emin ol seni mutlu edecekk seni bi günlük sevemeyen biri çıkacak karsınaa....

neseeee önümüzdekii maçlara bakalımmm Big GrinBig GrinBig Grin

mujxxx sen daha daha eilerine layıksın......Confusedmiley16:

umarım birgün çıkar.....:Smile
tşk güzelim.....
bakarız....:Smile
derdo
bu nedirr arkadaş yaa ?
süperr olmuşşş gerçektennn
tek kelime ile harikasınnnn
ALLAH sevgini arttırsınn aplammm
mutluluğunu hiç bozmasınnn bu arada ses süperr Tongue
*TATLI BELA*
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İŞTE YAAA TANIDIÄžIMM KEVSERR.....
HIH ARTIK RİJA EDİYORUM EFLEN VE RİJA EDİYORUMM İSTANBULDAN OLSUN...Big GrinBig Grin
BEN SENDEN AYRI KALAMAM ..:'(
OK Mİ HIH

biliyonda konuşyon zaten....Big Grin
istanbul hıh ya......anladın sen onu....Big Grin
bende kalamam asi melek seni....:Smile
CReATuRE
bak gene aynı şeyi görüyorum sende ezoo...ya ben hangi yazımda ismini verdim senin...sen neden hemen cevap yazma isteginde oluyosun ki...sende diyorsun ki ben karşısındaki kişiyi tanımıyorum die ama o resimlerin üstünede bu karşındaki insana gelsin diyosun....neyse ben seninle tartışmaya girecek değilim...herkesin özgür düşünce ve iradesi vardır..sna karşı yanlış bişey yaptıysam kusura bakma zaten bikaç gün içinde neyin ne olduğu ortaya çıkacaktır kimse merak etmesin...o zaman bakalım kim ne yapıyor...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 07:02 AM