:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyaya Bir Kez Daha Gelirsem...
crazy-girl50
Aşkim Biriciğim Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorummm ..Eğer Dünyaya Bir kez daha gelirsem sevgilim yine arar bulur seni severimm ...Çünkü aşkın bende ölümsüzz Hep aklımdasınn
....Hayattıma Bir Güneş Gibi Giren Sevgilim....

Seni ÇOoOoOoOoOK Seviyorum GöKhAn
Ara
sevimli_girl
vayy bee nasıl aşksa anlamadım gitti bide kız kayseriye gidince iyice aşkı depreşti allah tamamını erdirsin ne diyimm...
Ara
crazy-girl50
oofff offf alaracım offff bu ask denen şey beni çok değistirdi yaff hele bide onun yanındaykennnnnn onlaykennn Sad
Ara
sevimli_girl
ahh ahhh seda bilmezmiyom onunlayken herşeyi unutuyon hiç derdin kalmıyor demi tabi babana yakalanma korkusu hariç
Ara
PiNaR...
[SIZE=6]DÜNYAYA BİRKEZZ DAHA GELEMİCEMM İCİNNN NAPARDIMM DİEE KAFA YORMAMA GEREKK YOKKK:yikildim: :yikildim:[/SIZE]
Ara
crazy-girl50
Alıntı:
[b]ahh ahhh seda bilmezmiyom onunlayken herşeyi unutuyon hiç derdin kalmıyor demi tabi babana yakalanma korkusu hariç

ya kızım çok kötüydüü vala ne kadar zor yakalanma korkusu ama olsun onu görebilmek için ben herşeyi yaparım Smile
[/b]
Ara
Shimariq_Shey
allah mutluluğunu daim etsin kıs bidee ben gidebilsemm ama seninkii yakınn 45 dk benimkii tam tamınaa 4,5 saat istee giemiyom yanınaa yaff amannnnn off offff ins enistemlee mutlu olun kızzzzzz muckkk
Ara
sevimli_girl
bencede insanın sevdigi için herşeye deger sen seviyorsvan ve mutluysan gerisi önelli deil
Ara
crazy-girl50
saol canımmm Wink insallah sende birgün görüşürsün Smile
Ara
Shimariq_Shey
insallah aslındaa gelcem dio amaa istee abisi yollamıyoo askımııı dersanesi yüynden yaffff çocuk bunalıma girmiss ordaaaa ama bi param olsaa vallaaa ben gitcemm ama dönüsü nasıl yapcam ama bilmiyorummmmmm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 415 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Biraz daha Utandım... Orhan'ca 3 896 03-28-2011, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: MeLeksi
  İşte Bir İtiraf Daha *Asİ-yÜrEk* 24 1,294 04-09-2008, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Ben birşeyi daha itiraf ediyorum *Asİ-yÜrEk* 27 1,834 03-03-2008, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Işte Bir Birincilik Daha *Asİ-yÜrEk* 16 1,135 02-22-2008, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:37 AM