:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 deli aşık sonunda aşklarını itiraf ettiler
Rüya Güzeli
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/ben-asik-oldumm-24429.html

yukarıdaki linke baktıgınızda görürsünüz ewt umudayolculuk(nusret abi) ve happy yeliz bir süredir çıkıyolardı.Bu süper aşkı foruma söyliceklerdi ama biraz zaman bekliyolardı ben biliyodum meselaçıktıklarını Big Grin sonunda itiraf ettiler ve bütün forumu rahatlattılar 2 şeker aşık üyeye mutluluklar dileriz
Ara
ZeNiTH
Allah Mutluluklarını Bozmasın Hiç..
Sevgiler Big Grin
derdo
hehe bende biliyodumm allah mutluluklarını arttırsın Big Grin
Rüya Güzeli
AMİNNNN ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN ONLAR BİRBİRİNİ ÇOK SEFİYO :d
Ara
derdo
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AMİNNNN ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN ONLAR BİRBİRİNİ ÇOK SEFİYO :d
hehhe biliyorum canım yaaa
happy yeliz
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Mutluluklarını Bozmasın Hiç..
Sevgiler Big Grin

teşekkürler emrehannn SmileSmile inşallah hiç bi zaman bozulmaz SmileSmile
Ara
happy yeliz
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/ben-asik-oldumm-24429.html

yukarıdaki linke baktıgınızda görürsünüz ewt umudayolculuk(nusret abi) ve happy yeliz bir süredir çıkıyolardı.Bu süper aşkı foruma söyliceklerdi ama biraz zaman bekliyolardı ben biliyodum meselaçıktıklarını Big Grin sonunda itiraf ettiler ve bütün forumu rahatlattılar 2 şeker aşık üyeye mutluluklar dileriz

kız esra ben ilk gün anlamıştım sende paparazi ruha var SmileSmile sen bi değerlendirsene bunu SmileSmile

bu arada teşekkürler bitanem darısı açıklayamayanların başına SmileSmile
Ara
happy yeliz
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe bende biliyodumm allah mutluluklarını arttırsın Big Grin

teşekkürler sefa )Smile:SmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
kıss allah korusun ne paparaziciliği ben sasdece açıkladınızdiye yazdım cnm Wink yazmamın sebebide çekemeyenler war bu forumda sizi ondan
Ara
happy yeliz
anlıyorum ve biliyorum o çekemeyenleri inşallah orta yerlerinden çatlarlar SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:48 AM