:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seveceksem böyle sevmeliyim
mehmetkılıc
SEVECEKSEM BÖYLE SEVMELİYİM...

Her gece dilim tutulmalı, girdabına düşmeliyim yokluğunun. Penceremde bir karanfil solmalı,içimde tebessümler.. Bir yakın iklim olmalısın bana. Ah ederken ayrılığa, bir yıldız kaymalı gökyüzünden. Seveceksem böyle sevmeliyim, yaşayacaksam böyle.

Sahip olduğum tüm sayfalara adını yazmalıyım. Hayallerim gökte yıldızlaşırken, sitem etmeliyim aşka,sana tutunamayışıma, aklıma geldiğin anlardaki kahroluşuma.. Seveceksem böyle sevmeliyim, kahrolacaksam böyle...

Fırtınalar koparken içimde, ismini andığımda yüzüm aydınlanmalı. Bilmemelisin yüreğimin ezikliğini.. Ayrılırken ölmeliyim, Sen geldiğinde dirilmeliyim. Seveceksem böyle sevmeliyim, kaybedeceksem böyle..

Git dersen gitmeliyim, yalandan da olsa.. Görmemelisin senin için ağladığımı… Bilmemelisin seni çok özlediğimi. Hep yanı başında hayalim, fark etmemelisin. Her seste seni duymalıyım, her yüzde seni görmeliyim. Seveceksem böyle sevmeliyim, kanacaksam böyle..

Ümidimi ismine gömmeliyim. Ben sensizlikten ölürken, gözlerim boşluğa bakmalı..Ben yokluğuna ağlarken, hafiften bir yağmur yağmalı. Gökyüzü ayrılığımıza ağlamalı. Seveceksem böyle sevmeliyim, öleceksem böyle..

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  -Sesin sesime, nefesin nefesime değmesin boşver, böyle de severim seni. eRCi 6 915 09-26-2011, Saat: 08:39 PM
Son Yorum: eRCi
  Böyle Uzak Kalma Bana MaSaL 2 584 06-16-2011, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Benimkisi böyle bir sevgi suskun prince 3 424 04-11-2011, Saat: 02:22 PM
Son Yorum: suskun prince
  Aşk böyle bir şey işte… history 3 418 02-16-2011, Saat: 12:19 PM
Son Yorum: history
  Ellerim Kör Bakmalı Bundan Böyle Kalemime MeLeksi 1 437 02-03-2011, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:34 PM