:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlatab?lseyd?m !!!
ROSE
Anlatabilseydim Ke?ke
?ok denedim, ?ok istedim ama bir t?rl? anlatamad?m. ?zellikle son zamanlarda ?yle ?ok ?ey anlatmak istedim ki…Olmad?, Lanet olsun ki beceremedim! .. Seni g?rd???m, sesini duydu?um her seferde; ard?ndan boyum b?k?k bakarken, “acaba bu son muydu, bir daha g?rebilecek, sesini duyabilecek miyim? ” diye d???n?p, kahroldu?umu…

?l?rcesine sevgisine kar??l?k bulamayan bir sevda mahkumunun, ad?m ad?m sonsuzlu?a nas?l yakla?t???n?… Bir ?ift k???k g?ze kocaman bir sevdan?n nas?l s??d?r?ld???n?… Anlatabilir miydim? .. Ve her do?an g?nle nas?l defalarca ?lebildi?imi…

Ve ?imdi.. ?imdi de anlatmak isterdim… Yirmi derece oda s?cakl???nda g?z ya?lar?m?n nas?l donabildi?ini… Pi?manl?k dolu avu?lar?m? yumruk haline getirip, s?kabilmek i?in g?nlerce nas?l bekledi?imi. G?zlerimi her kapatt???mda bir daha a?amayacak olma ihtimaliyle nas?l bir nefret ve ?zlemin beynimden t?m v?cuduma yay?ld???n?…

Belki isterdim; ba??m dizlerinde, elin sa?lar?mda ?lmek istedi?imi anlatmay?… Yollar?n uzay?p giderken, zaman?n nas?l da al?al?p, k?sabildi?ini… ?mr?me koca koca buzdan duvarlar gerilirken, o da?lar? a?mak i?in kaybetti?im her ?eyin kutsal ve bir daha asla ula??lamayacak ?eyler oldu?unu… Bildi?im her kelimeye t?rl? anlamlar y?kleyip, gecemin ??kmaz sokaklar?nda dilimde bir yaln?zl?k t?rk?s?yle kaybolurken, o kelimelerden ba?ka her ?eyin nas?l anlams?zla?t???n?… S?yle mele?im; anlatabilir miydim? ..

Anlatmay? anlat?rd?m sana. Sonra a?lamay?… Bazen ge?mi?imi rehin alan ac?lar?m?, bazen gelece?ime haciz koyan karanl?klar?m?.Ve sonra nas?l a?lamak istedi?imi… ?aresizli?in ne kadar zor oldu?unu ve yorgunluk denilen kavram?n asl?nda var olmad???n?… ??nk? senin de bildi?in gibi; insanlar D?nyaya zaten yorulmaya gelir ve bir g?n dinlenmek ?zere giderler ger?ekten ait olduklar? yere…

Ne zaman bitece?i bilinmeden ya?anan anl?k bir hayat?n, y?z y?l sonra bitece?i bilinen bir hayattan daha uzun ve ?ok daha anlaml? oldu?unu…

Ve sen mele?im… Seni anlatmay? ?ok isterdim sana. Seni de?il, BENDEK? SEN?…

Unutma ki sevdi?im; ??narlar?n Ruhu ?l?ms?zd?r! ...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Çok güzel bir paylaşım...Smileruhuna sağlık...Smile
Ara
ROSE
Rİca Ederİm Perİ....senİ Her Sayfamda GÖrmek Çok GÜzel....
Ara
MasaL_perisi
Seni de görmek güzel arkadaşım...Smile
Gülücükler eksik olmasın gül...Smile
Ara
ROSE
TeŞekkÜrler Canim Amİn Sende Hep GÜl Herkes GÜlsÜn Mutlu Olsunlar...
Ara
RomantiK_Genç
Cadıya Bak Sen Süper Olmus Confusedmiley3:
ROSE
Sen Bana Cadi Mi Dedİn SmileSmileSmile...teŞekkÜr Ederİm ...
Ara
RomantiK_Genç
Lafı Olmaz Cadı Rolleyes
ROSE
yaa sen benim ne cadılığımı gördün SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:36 AM