:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine Bir Gün Bitti..
ZeNiTH
Yine Bir Gün Bitti ...

Ve Ben Gecenin Bu Karanlığında Yine Sigaram Ve Ben...

Aslında Sitemim Yok Bu Duruma Yanlızlık Çok Hoş, Fakat Zaman Zaman Da Acaba Ben Anormalmiyim Diye Soruyorum...???

Arkamda Yine Nostaljik Parçalar Çalıyor Zerrin Özer ""Artik Sevmeyeceğim"" Diyor Ve Ben Geçmişi Ve Geleceğimi Düşünüyorum...

Nedir Bu Arayış, Neyin Peşindeyim, Ben Nerdeyim,Ben Kimim? ...
Bilmiyorum... Ne Kendimi, Ne Geçmişimi, Nede Geleceğimi...?
Kendimi Kaybettim Sanki Arayış İçindeyim...

Yine Bir Sigara Yaktım Gecenin Bu Saatinde Ve Paketimde Yine Sadece İki Sigaram Kaldı...

Sigaralar Ve Ben Dertlerime Deva Olup Bana Arkadaş Olan Tek Varlık.. Ama Sende Sönüp Bitiyorsun Ve Beni Yanlız Bırakıyorsun... Olsun Sende Olmasan...!!??!!

Bugün Çıktım Gezdim Biraz, Hani Onlarca İnsan Olurda Etrafında, Yinede Yanlız Olursun Ya, Hani Millet Seninle Sohbet Eder Güler Eğlenir Ya, Sende O An Başka Şeyler Düşünürsün... Hayatı Düşünürsün, Yarınları, Dünleri, Bugünleri...

Son Zamanlarda Çok Değiştim Sanki, Bir Duygu Yağmuru Yağıyor Siyah Yağmur Taneleri Tek Tek Yüzüme Düştükce Ben Sanki Üşüyorum...

Fırtınalar Kopuyor Her Gök Gürlediğinde Sanki Ürküyorum, Her Şimşek Çaktığında, Acaba Ecel Şimdi Mi Diyorum...?!

Kendi Kendime ""Her Yağmur Diner Elbet Ve Ardından Güneş Açar..."" Diye Kendi Kendimi Teselli Ediyorum...

Açar Bence Ve Açacak...

O Güneş Bulutların Arkasından Yüzüme Gülümseyecek Bir Gün Bunu Hisediyorum, Sıcaklığı Üşümüş Tenimi Okşayıp Isıtırken BEN Yine BEN Olacağım... Ha Yarın Ha Öbürgün, Ya Bir Hafta Sonra, Ya Da 1 Ay... Belki 1 Sene Belki 10 Sene, Ama O Güneş Çıkacak Elbet...

Ve... Bu Sigarada Bitti Ben Yine Yanlızlarda ... Yağmur Fırtınalar Altında...

Yanlızlık Bana Mutluluk Veriyor Bunu İtiraf Ediyorum, Bazılarına Tuhafta Gelse, Ben Yanlız Kalmak İstiyorum Ve Huzurluyum Böyle...

Yine Bir Sigara Yakayım ...
CeYDa HaNDe KeSiM
sigara içmek sağlığa zararlıdır cnm arkadasım benım aaa hem sabaha kadar uyumuyorsun bı de ustune zararlı seyler yapıyorsun Sad tıtıtıtıt olmuyor boleSad
Ara
ZeNiTH
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
!i!CaSNıN!i!
bencede ya ne sigarası bizim ailede çok içen varda ciğerleri berbat halde yapmeyın öyle bir kötülüğü kendinize
Ara
ZeNiTH
İçmiyomki ben ..
Ama içmişten beter ciğerim değilde , yüreğim zararlı galiba ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,965 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 314 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  say ki bu kadın gitti.. MASAL BİTTİ.. yaraliyureq 7 454 04-11-2022, Saat: 01:49 AM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 373 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 339 04-09-2022, Saat: 04:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:00 AM