:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hoşçakal aşkların en güzeli......
€BeRimSin
Muhteşemsiniz... Teşekkürler...
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Erci...
Yüreğin uzun ve mutlu yaşaması dileklerimle arkadaşım...
Herşey gönlunce olsun

Teşekkürler peri senin de herşey gönlünce olsun inşallah....
eRCi
T!SaDYeC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
lordofthelove_1918436.jpg

sen gittin ya
işte bende
sensiz günlerimi çarpıyorum
acaba ne kadar daha dayanabilirim diye
sen gittin ya hani
ben elimde iki dal parçasıyla
kendimi anlatıyorum

gökyüzüne...

Teşekkürler ceyada bu güzel melekler ve yazılar için herşey gönlünce olsun...
eRCi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! Çık gel, istiyorum!!! ONCA ACIYI, ONCA SIZIYI, BU ANI GÖRMEK İÇİN YAŞADIN DEMENİ İSTİYORUM!!!... Ansızın öyle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni gördüğüm an delireyim istiyorum!... DELİRMEMİN BİLE SENLİ BİR SEBEBİ OLSUN İSTİYORUM!... Anladın mı, SENLİ BİR SEBEBİ...

Nasıl özlemektir ki bu, aynadaki gözlerimde bile senin gözlerini görüyorum...

Mevsim ne olursa olsun, her sağanak yağmurda, sana koşuyorum ben, yalın ayak bir çocuk masumluğunda...

Yüreğime sığmayan aşkını, beynim almıyor!...Geçen bunca zamana rağmen, içimde küllenmeyen aşkın!!! Seni görsem, seni duysam, bunca özleminle hasretinle doluyken, olduğum yere düşer bayılırım herhalde!...

Sen bilirsin yüreğimin kumdan kalelerini!!! Güçlü gözüken ama bir o kadar da duygusal yürek kalelerim...

Özgürlük diye satır satır bağırırken, ömrümün en büyük esaretini senin aşkınla giyinmişim üzerime!!! Hasretin çekilecek dert değil, Sevgiliiiiiiiiii!!!...

Rüzgarlar kokunu getiriyor burnuma, hasret kilitliyor kalp kapılarımı...

Dağ tepesinde kekik kokusu, gün ortasında yağmurla gelen toprak kokusu, geceleri parmaklarıma sinmiş sigara kokusu oluyor kokun!!!

Hasretin beyaz sayfalardaki mürekkep izi, gözümden akıp ağzıma gelen gözyaşlarımın tuzlu tadı oluyor!...

Sen geliyorsun rüyalarıma, EŞKİYA URBALARINLA...

Hasretin düşüyor, en yıldızsız gecedeki dolunayın gözlerine... Sesin geliyor kulaklarımaa... Gecenin en sessizliğinde, yüreğimi delip geçen bir mermiye benzeyen sesin...

Kulağıma gelen senin sesin mi yoksa, hasretinle yüreğimde kopan fırtınaların sesi mi, inan bilmiyorum!!!

Gözlerini görüyorum, gözbebeklerimde... Hasretinle baştan ayağı sen olmuş hallerimde!

Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! Çık gel, istiyorum!!!

ONCA ACIYI, ONCA SIZIYI, BU ANI GÖRMEK İÇİN YAŞADIN DEMENİ İSTİYORUM!!!...

Ansızın öyle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni gördüğüm an delireyim istiyorum!...

DELİRMEMİN BİLE SENLİ BİR SEBEBİ OLSUN İSTİYORUM!...

Anladın mı, SENLİ BİR SEBEBİ...

Tren raylarının çaresizliğini vuruyor yüreğim Eylül vurgunu yemiş gibi akan gözyaşlarımı silerken yüreğim dayanılmaz bir acıyla sızladı.

Neden ağladığımı bile bilememenin ızdırabındayım yanıyorum...
Özleminle yanıyorum, yokluğunla yanıyorum, ben o kadar çok şey söylerken susuşuna yanıyorum sen bilmiyorsun...

Tren karanlıklarda yol alıyor, içinden geçtiğimiz bir kentte yağmur yağıyor Kent yağmurlarından damla damla sen akıyorsun yokluğundan titreyen yüreğime Sen, uyuyormusun?
Tren adını bile bilmediğim kentlerin içinden geçiyor Adımı adını bilmediğim kentlerde unutuyorum sadece adını saklı tutuyorum içimde
Yaşama dair tüm umutlarımı YENİKAPI da beklerken bir martının kanatlarına bıraktım taşısın diye sana...
eRCi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
untitled2jpguffip6.jpg

8cb5f5899a.png
eRCi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Gittiğin gùn başlamıştı aslında herşey.. bana geldiğinde değil...

korkularım, mutsuzluklarım, sensizliğim..

Gözlerini özledim en çok..
ÃŒçimi yakan gözlerini..

şimdi söndùm. Kùllerimle ısınıyorum. Yada sevdan ısıtıyor gönlùmù..

gel... yada gelme....

Yüreğindeki acılarla bu şehirden giderken, yanına bir de bunu al Bu kalp ki sana yalnızca sana ihtiyaç duymuştu hep Hep seni sevmişliğine ezilip sana her defasında biraz daha tutulup bu bedeni bu kadar hasta etmeyi başarmıştı. O yüzden ve bu yüzden kalbimi de gotür yanında…
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hoşçakal deme

sadece Benimle kal de Ona
Çünkü O gelecek hatta geldi bile ...Smile
wwwantolojicom373211463yi5.jpg

Yüreklerinize mutluluklar arkadaşlar..Confusedmiley17:

131ec128ea.jpg
eRCi
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Muhteşemsiniz... Teşekkürler...

Teşekkürler hasan sağol kardeşim....
eRCi
duygulu_da_duygusuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hepinize çok teşekkür ederim hepside çok hoş

Biz teşekkür ederiz arkadaşım sağol....
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tren raylarının çaresizliğini vuruyor yüreğim Eylül vurgunu yemiş gibi akan gözyaşlarımı silerken yüreğim dayanılmaz bir acıyla sızladı.

Neden ağladığımı bile bilememenin ızdırabındayım yanıyorum...
Özleminle yanıyorum, yokluğunla yanıyorum, ben o kadar çok şey söylerken susuşuna yanıyorum sen bilmiyorsun...

Tren karanlıklarda yol alıyor, içinden geçtiğimiz bir kentte yağmur yağıyor Kent yağmurlarından damla damla sen akıyorsun yokluğundan titreyen yüreğime Sen, uyuyormusun?
Tren adını bile bilmediğim kentlerin içinden geçiyor Adımı adını bilmediğim kentlerde unutuyorum sadece adını saklı tutuyorum içimde
Yaşama dair tüm umutlarımı YENİKAPI da beklerken bir martının kanatlarına bıraktım taşısın diye sana...

1133969708364ab1md.gif

Seni sevmek bir İstanbul sabahında vakitli vakitsiz vurulmaksa.

Ben bu duyguyu kızgın asfaltlarda zakkum çiçekleri yetiştirdiğim zaman hissettim.
Ve bir dersim ateşinde yanarak külümü ateşböceklerine yedirttim.

Seni sevmek bir volkanın sevdiği için kendi kendini yakmasıysa eğer.

Ben bu yanmayı elimde orak bir buğday tarlasında ve güneşin en kızgın vaktinde hissettim.
Ve senin olmadığın bir sabahçı kahvesinde yüreğimi zifir çayınla demlettim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hoşcakal.... ÇiLeK 3 301 04-11-2022, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Hoşçakal aşkların en güzeli ZencefiL 4 574 05-23-2011, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hoşçakal Aşkım.. MeLeksi 1 435 05-16-2011, Saat: 10:29 AM
Son Yorum: YasSmin
  Hoşçakal… MaSaL 1 461 04-15-2011, Saat: 02:54 PM
Son Yorum: YasSmin
  Sende Benimle Hoşçakal Hasretiim 5 548 12-28-2010, Saat: 10:32 PM