:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hoşçakal aşkların en güzeli......
ezoo20
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrSmile
ya müthiş yüreklersiniz hepinizde..

iyiki buradayım dedirtiyosunuz...Smile
Ara
eRCi
sevmeyi bu kadar güzel dile getiren bu güzel yüreğe ve bu içe işleyen yazıları okuyan tüm yüreği güzellere... BU NU OKUDUKTAN SONRA KORKARMI YÜREK SEVMELERDEN....
ezoo20
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmeyi bu kadar güzel dile getiren bu güzel yüreğe ve bu içe işleyen yazıları okuyan tüm yüreği güzellere... BU NU OKUDUKTAN SONRA KORKARMI YÜREK SEVMELERDEN....
haklısın korkmaz..
korkmamalıda...
Ara
eRCi
Sevdiklerinizden ayrılmak, bir insan için katlanılması en zor duygulardan biri. Giden için de ayrı bir duygu yasar, geride kalan ise onun bıraktıklarıyla zamanını geçirir. Sevmek kimi zaman dayanılması en güç zorluklardan biri herhalde. Ayrılık yüreğine demir atmışsa ve paslanmaya bırakılmışsa, unutulmuş bir mektup gibi sararmış ve katlanmış duyuları yaşıyorsan, işte o zaman yaşam uçurumun kenarında esen fırtınayla mücadele etmek kadar zordur. Bazen düşünürsün uçurumun en dip kösesinde kendini... Ne çıkacağını bilmeden.
Yüreğinin sızısı dinmeden, elin kanar, bacağın, yüzün... Ama aldırmazsın çünkü ayrılık acısı hepsini bastırmıştır ve dersin yine başaramadım.
Ayrılığı dindiremedim, o içimde yanan alev alev ışığı söndüremedim dersin kendi kendine ama kimseler duymaz seni... Çünkü ayrılığı yaşamış yalnızlığın en kuytu köşesinde ve çıkmaz bir sokağın baş harfini almışsındır, adın yalnızlığın ta kendisindir…
ezoo20
gidiyorum543cw8.jpg

çok güzeldi sağol ..yüreğine sağlık Smile
Ara
eRCi
Teşekkürler ezoo ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hoşcakal.... ÇiLeK 3 301 04-11-2022, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Hoşçakal aşkların en güzeli ZencefiL 4 574 05-23-2011, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: ZencefiL