:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neyapıcam :(
cagece
onu çok seviyorum. çok güzel, iyi, sıcak kanlı biri. çıktığından ayrılmış. 1 ay kadar bekledim kendini biraz toparlasın, yanlış anlaşılmasın die. 2 gün önce aradım. konuşmaya çalıştım ama yapamadım. normalde çok konuşan birisiyim ama sesini bile duymam yetti. kafasının çok karışık olduğunu söledi. sadece hoşlandığımı, onu herzaman bekliyeceğimi söyledim. bugün tekrar aradım. yine konuşamadım, kendim gibi olamadım Sad sesini duyduğumda bile elim ayağım karışıyo. ben bişey beceremicem sanırım. böyle olmuyo. çok canım yanıyo. Sad
Ara
oje
uuu...işin zor ama kendini bu kadar kasma.... ayrıca karshındakinide ne kadar seversen sev bu kadar ütopikleştirme... Olsada olur olmasada olur diye düşün sonuçta sen onu beklentisiz sewmelisin... Sen sewiyorsun diye onunda seni senin sewdiğin gibi sewmesini bekleyemezsinki... rahat ol.. kendini kasma.. içinden nasıl geliyorsa öyle dawran... eğer oda biraz sewginin nasıl olduundan anlıyorsa emin ol sewgine saygı duyar we sana olumlu yada olumsuz bişey söyler..
Ara
blue_belial
Sesını duydugunda elının ayagının tıtremesı lazım zaten arkadasım.
Rahat olamazsın zaten.
O da Sevgının farkındadır mutlaka. (ne hâle dustugunun)
Verecek bı tavsıyem yok ama Duâ'mız var ancak arkadasım.
Ins Hayırlısı olur.
PrinceSs
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sesını duydugunda elının ayagının tıtremesı lazım zaten arkadasım.
Rahat olamazsın zaten.
O da Sevgının farkındadır mutlaka. (ne hâle dustugunun)
Verecek bı tavsıyem yok ama Duâ'mız var ancak arkadasım.
Ins Hayırlısı olur.

aynen..........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:34 AM