:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kusursuz A?k...
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iki saat d???n?p ?ok az bi?iler ??kard?n?z.Big Grin

size g?l?n?r..

bir daha okuyun daha ?ok imal? ?eyler bulursunuz..
siz kendi sorunlar?n?zla b?rak?yorum.
bu arada ben t?rk de?ilim
ve t?rk imla klavuzunu yazan da t?rk?enin k?s?tl? ve sondan eklemeli dil.
art? ?ive farkl? oldu?unu biliyor.

?imdi sana verebilecek g?zel cevaplar?m var ama
?u varki benim daha ?nemli i?lerim var
senin gibi tart??maya ay?racak zaman?m yok.

bu arada daha iyi oku C?DD? anlamda bi?iler bulursun
Kendinle iyi bo?u?malar..
Yan?mda m?yd?n?z? Yan?l?yorsunuz iki de?il d?rt saat d???nd?m. Bu kadar manadan uzak bir yaz?ya mant?kl? cevap verebilmek zordu. Sizin h?z?n?z?n sebebi de bu olmal?...
Ben son g?l??de bekliyor olaca??m. Beni orada g?r?rs?n.
?ma benim i?im de?il. Ben direkt s?ylerim. ?malar? cesaretsizlere b?rak?r?m. Bu sizin i?iniz.
Kendi sorunlar?ma kar??amazs?n?z zaten izin vermem.
T?rk olmad???n?za bu kadar vurgu yapma ihtiyac?n?z neden anlam?yorum. T?rk?e tek bir ?ekilde yaz?l?r. Bundan yanay?m deyip arkadan b??aklamak sizinki.

Bana verecek g?zel cevaplar?n yok ki yine bo? konu?malar yapm??s?n. De?i?me b?yle kal.

Tart??maya zaman?n yoksa tart??ma. ger?ekten g?l?n?s?n. S?rf tezat ve mant?ktan uzaks?n.

Kendimle hep bo?u?urum ben. Ne kadar okursam bo?lu?unu o kadar iyi anl?yorum. devam ediyorum doldurmaya..........
isyanbitmez
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada??m (isyanbitmez) bu konu tart??mak i?in a??lmad? bu kadar tart??may? bo?una yazm??s?n belki hakl? olabilirsin ama konuyu a?ana da biraz sayg? g?stermek laz?m dimi?
hulleci evet konu?al?m ama niye konu?uyoruza da cevaps?z kalmayal?m.
Bu konunun ne ama?la a??ld??? sorusunun cevab?n? biliyor musun? Hay?r.
Ben bu yazd???m mesajdan ?nce konudan uzakla?m?? m?y?m?
Hay?r.
Yazd???m tart??ma m??
Hay?r.
Dikkat edersen bir al?nt? var orda ve bir de cevap.
Sen de hakl? olabilirsin ama bu ?ekilde tek tarafl? bir durummu? gibi g?stermemek gerek de?il mi?
Bunu masal y?zl?'ye s?yle sen. Ba?lang?? ona ait.
Sonra sayg? anlay??lar?m?z da farkl?............
Masal_yuzLu
boş konuşmalar dedinizde bunu sizin için geçerli şeyler olduğunu çok iyi biliyorsun
kendini boşluk dordurma diye ifade ediyorsunuz ama şunu demek istiyorum..

sizin kafanızda büyük bir boşluk olduğunu her satırda her şekilde ifade ediyorsunuz birazda KENDİ boşluğunuzu doldurmaya baksanız sizin için iyi olur.
ve tartışmayı bilmiyen komik duruma düşen sizsiniz.
sizin kadar gereksiz uzun cümleleer kuran Anlamssız biri daha yok
kulağınızı evirip çevirip göstermenize gerek yok ..
kulak kulaktır
ama şu varki türkçedeki kelime oyunları çok basit sondan EKLEMELİ bir dilin faydaları sonsuz bir düşünceye neden oluyor.
evet 4 saat düşündüğünüz belii oluyor..
çünkü her cümlenizde 15 dk vakit geçirdiğin ön bir çalışma yapıp geldiğiniz belli oluyor.
boşluk doldurma Yani sizde boşluk 4 saate kapanıyor.!..
Ara
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ELBETTE BUNLAR K???K AYRINTILARDIR. ?LK BAKI?TA G?Z?ME TAKILANLAR. NE VAR K? B?R S?Z S?YL?YORSANIZ BU S?Z? BA?LAR. DED???M G?B? BU S?Z? S?YLED?KTEN SONRA B?YLE K???K B?R YAZIDA, BU KADAR YANLI? YAPMAYA HAKKINIZ KALMAZ.

k???k bir yaz? zaman kaybedilmiyen biraz yaz?.
50 saniye gibi k?sa bir s?rede yaz??ld?Big Grin

iki saat d???n?l?p yaz?lmad?
Bu arada koruma g?d?s? yok ??nk? korunacak kimse yok.

masal_perisi kendisine olan sayg?s?ndan.
Muhatab alm?yor seni diyebiliriz.
sevgiler..
?zensizli?inizle ne kadar ?v?nseniz azd?r. di?er taraftan t?rk?eyi g?zel konu?up yazal?m terenn?mlerindesiniz. Sizin s?zlerinizi de?ersizle?tirir bu durum.
Hala tezatlardas?n?z. Masal_Perisi'ni korumuyorsunuz. Bana yazd???n?z yaz?n?n; kendiniz bo?lu?unu kan?tlam?? oluyorsunuz.

Merak ettim. Sizin Masal_Perisi ile aran?zda ??yle konu?malar ge?iyor herhalde. Sen isyanbitmez'i muhatap al?yor musun? Yok alm?yorum. ?yi o zaman bilgim olsun da ilerde kullan?r?m.

Ger?ekten komiksin, k?t? olan taraf? ?u ki bir ki?inin ad?na bu ?ekilde konu?mak onun ki?ili?ini yok saymakt?r. Ben inanm?yorum Masal_perisi'nin beni muhatap almad???na.
Sevgilermi?......
Masal_yuzLu
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zensizli?inizle ne kadar ?v?nseniz azd?r. di?er taraftan t?rk?eyi g?zel konu?up yazal?m terenn?mlerindesiniz. Sizin s?zlerinizi de?ersizle?tirir bu durum.
Hala tezatlardas?n?z. Masal_Perisi'ni korumuyorsunuz. Bana yazd???n?z yaz?n?n; kendiniz bo?lu?unu kan?tlam?? oluyorsunuz.

Merak ettim. Sizin Masal_Perisi ile aran?zda ??yle konu?malar ge?iyor herhalde. Sen isyanbitmez'i muhatap al?yor musun? Yok alm?yorum. ?yi o zaman bilgim olsun da ilerde kullan?r?m.

Ger?ekten komiksin, k?t? olan taraf? ?u ki bir ki?inin ad?na bu ?ekilde konu?mak onun ki?ili?ini yok saymakt?r. Ben inanm?yorum Masal_perisi'nin beni muhatap almad???na.
Sevgilermi?......

evt Hakl?s?n?z.
??nk? GER?KTEN bir SANIYLA KALIYORSUNUZ...
bu arada konu?malar?m?zda
bizi ilgilendirmiyen ki?ileri Konu?mad???m?z? belirtmek isterim.
Yani sen ve senin gibileri sohmetlerimizde Yer alm?yor.

Ara
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bo? konu?malar dedinizde bunu sizin i?in ge?erli ?eyler oldu?unu ?ok iyi biliyorsun
kendini bo?luk dordurma diye ifade ediyorsunuz ama ?unu demek istiyorum..

sizin kafan?zda b?y?k bir bo?luk oldu?unu her sat?rda her ?ekilde ifade ediyorsunuz birazda KEND? bo?lu?unuzu doldurmaya baksan?z sizin i?in iyi olur.
ve tart??may? bilmiyen komik duruma d??en sizsiniz.
sizin kadar gereksiz uzun c?mleleer kuran Anlamss?z biri daha yok
kula??n?z? evirip ?evirip g?stermenize gerek yok ..
kulak kulakt?r
ama ?u varki t?rk?edeki kelime oyunlar? ?ok basit sondan EKLEMEL? bir dilin faydalar? sonsuz bir d???nceye neden oluyor.
evet 4 saat d???nd???n?z belii oluyor..
??nk? her c?mlenizde 15 dk vakit ge?irdi?in ?n bir ?al??ma yap?p geldi?iniz belli oluyor.
bo?luk doldurma Yani sizde bo?luk 4 saate kapan?yor.!..
Benim kafam sizin d???nd???n?z gibi de?il fakat bo?dur ve hep doldurmaya devam ediyorum. Bunu anlaman?z? beklemem size haks?zl?k ve bana zaman kayb? olarak d?ner.
Tart??may? bilmiyorum do?ru olanlar? g?steriyorum sadece. Fazla yakla?t???mda haber ver. Ger?ekler ac?t?r.
Sizin seviyenize inmeye ?al???yorum. Ba?ka t?rl? anlayaca??n?z yok. Kulak kulak ama bir de bunu anlayabilseniz.
Sizin i?in ?ok ?al???yorum ger?ekten de nas?l anlayabilir masal y?zl? diyorum. Elimden geldi?ince s?? oluyorum. Yoksa hala kar???k m? geliyor.
Bo?luk doldurma kapanm?yor ben de hep a??k. Merak etmeyin ben doldurmaya devam ediyorum........
Masal_yuzLu
neyse kardeşim
siz devam edin
Hatada ısrar edip duruyorsunuz

şimdi bunu aratın : hatada ısrar etmek neyi ifade ediyor.

şimdi bys
Ara
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evt Hakl?s?n?z.
??nk? GER?KTEN bir SANIYLA KALIYORSUNUZ...
bu arada konu?malar?m?zda
bizi ilgilendirmiyen ki?ileri Konu?mad???m?z? belirtmek isterim.
Yani sen ve senin gibileri sohmetlerimizde Yer alm?yor.
Bu da do?ru s?yledi?imi kan?tl?yor. Ba?kalar? ad?na konu?mak. Onlar?n ki?ili?ini yok saymak. Ne diyim yak???r size.
B?yle devam edin. Ba?ar?l?s?n?z......
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse karde?im
siz devam edin
Hatada ?srar edip duruyorsunuz

?imdi bunu arat?n : hatada ?srar etmek neyi ifade ediyor.

?imdi bys
Ben hep devam edece?im bo?luklar? doldurmaya. Meraklanmay?n siz.
Aratt?m cevap : Masal Y?zl?
size de "bys"
Masal_yuzLu
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu da do?ru s?yledi?imi kan?tl?yor. Ba?kalar? ad?na konu?mak. Onlar?n ki?ili?ini yok saymak. Ne diyim yak???r size.
B?yle devam edin. Ba?ar?l?s?n?z......

yav karde?im. yok saymak i?in ?nem vermek gerek.
ba?kalar? ad?nada konu?muyorum.
ilgili ki?i gereken yerde konu?may? bilen ki?idir.

neyse bo?luk doldurmaya devam edin
ama kendinizdekileri..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kusursuz Bir Aşktı .. lazmurat 3 394 08-08-2007, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: lazmurat
  KuSurSuz AşK.. hulleci 7 363 04-19-2007, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: ezoo20
  KuSuRsuZ AşK... hulleci 6 447 03-09-2007, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: hulleci
  Ke$ke Af Edebilseydim Seni..![kusursuz bir yaz?] cmblgc1907 1 453 09-06-2006, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: *melis*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 03:37 PM