:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kusursuz A?k...
ROSE
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanl?? olan? ben bilirim rose.
TAB? SEN B?L?RS?N AMA KONUNUN ??? NE.. S?Z?N ?LG?LEND???N?Z ?EY NE BAKARMISINIZ..??
Ara
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tart??ma bitsinnnnn...
Bundan sonra ?siyanbitmez de benim i?in ?nemsizle?ti...
?z?lerek soyluyorum ki art?k
Sizi muhatap alm?yorum ??nk? senin yerin bende yok. sadece payla??mlar?mda cvp yazan bir ki?i olarak vars?n?z ve oyle kalacaks?n?z.
Bukadar uzun cevaplar yerine...
K?sa ?z ve anla??l?r bir iki cumle kulan?labilirdiniz...
Masal Y?zl? size orda anlatmaya ?al??t? bunu ki hatalar? olabilir Masal Perisinin ama o kadar sert cevaplar alacak kadar de?il...
Tart??ma konusu ben isem evet ben T?rk de?ilim ama sadece genlerim T?rk de?il geri kalan ya?ant?mda herkes kadar T?rk?m...
T?rk?em zay?f ama ?z?rl? de?il...
Beni anlamak isteyen anl?yor zaaten
Hatalar?m var...d???k cumleler kurabilirim ama bunu y?z?me vurarak bana soylenmesinden hi? ho?lanmam...
Siz dediniz ki t?rk olmamas? bir?ey de?i?tirmez hataysa hata ve ben soylerim
Soylersiniz evet ama g?len y?zle y?mu?ak bir tav?rla insanlar? te?fik ederek...
Belki yine ifade edemedim kendimi...
Ama ben size ?siyan dedi?imde buyuk bir hata ya da g?nah i?ledi?ime d???nmuyorum...
Ve evet art?k ?nemsizle?ti ve muhatab olamicam...
Forumda size ba?ar?lar...
?nsanlar? oldu?u gibi kabuletmek bir erdemliktir ama siz bunu hi? yapm?yorsunuz hep herkeste bir kusur ar?yorsunuz
Peki siz kusursuzmusunuz...
Ba?ka cevap yazmicam ??nk? oldu?u olas? tar??malardan hep ka??nd?m...
do?ruya ula?ma ?abam, tart??malardan ka??nmama izin vermez. Hala isiyanbitmez yaz?yorsun. Beni muhatap alma. Ben seni muhatap al?yorum ve hala ben de yerin var.
Nas?l anla??l?r olmak istedi?imi bana b?rak?n masal perisi. Ben sizin nas?l anla??lmak istedi?inize tek s?z etmedim.
Cevaplar? sert mi buldunuz? Ben sizden rica ettim. isiyanbitmez yazmay?n diye. bir mesaj sonra ve hatta hala ayn? ?ekilde yaz?yorsunuz. benim i?in ?nemsiz art?k. istedi?inizi diyebilirsiniz.
Ben ne genlerinizle ne de t?rk ya?ant?n?zla konunun alakas?z oldu?unu s?yl?yorum hala.
Sizin neyden ho?land???n?z? nerden bileyim. Nas?l d???nmemi beklerdin. Hey bunun t?rk?esinin bozuklu?u t?rk olmamas?ndan kaynaklan?yor.(bu arada y?z?ne vurdu?um bir ?ey yok) ben rica ettim.
Hi?bir zaman insanlar? te?vik etme amac?m olmad?. Bu da bir ?e?it zorbal?kt?r. Ben sadece kendileri olmalar?n? istedim. Bilmiyorum fark? anlayabilecek misiniz?
B?y?k bir hata ya da g?nah i?lemediniz zaten. Bu y?zden ?nemsizle?iyor ya. Ha demi?sin ha dememi?sin. Ben sadece bir kez rica ettim. Ben bunu daha uygun buluyorum diye. Karar senin muhatap ol ya da olma. Ben seni muhatap kabul etmeye devam ederim. Dedi?im gibi de yerin vard?r ben de.
?nsanlar? oldu?u gibi kabul ederim her zaman aksini l?tfen g?sterin ki s?zleriniz havada kalmas?n. Peki sizin yapt???n?z bir tezat olu?turmuyor mu? Mesela beni b?yle kabullenmek!
Kusursuz de?ilim.
Size de forumda ba?ar?lar.........
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben s?ledi?imin arkas?nday?m.
geriye gidip bakmama gerek yok!.
senin k?t oldu?un kadar t?rk?eyi kulanma g?c? vs v.s konu?man Bo?luk dolduracam demen Zaten senin kendini be?enmi? biri oldu?unu g?steriyor.

bu arada kimsenin yerine konu?mad???m? ??renmen gerek.
forumda d???ncemi s?yledim ve d???ncemin her zaman arkas?nday?m.

Bo?luk dolduracam hevesiyle u?ra?ma senin nas?l biri oldu?unu bilen biliyor.
bo? bo? konu?up ben bo?luk dolduracam diyip iki satt Tabirici caiz.. y?rt?nma.

Bu arada Masal_y?zl? Yani ben senin hi? bir konuna cevap yazmad?m? ?ok iyi biliyorsun bunun tek nedeni
cevaplara sayg?s?z bir ?ekilde bo? bo? konu?man.

?imdi ulama yeter bu kadar sa?mal?k.
Seviyeniz ula?am?yaca??m yerlere indi.
S?yledi?inizin arkas?ndas?n?z, evet bu s?z?n arkas?na sakland???n?z? g?rebiliyorum.
Geriye gidip bakman?za da gerek yok. ??nk? ge?mi? sizin i?in bitmi?tir. S?zlerdeki ge?icilik anlay???n?zdan bunu anlamal?yd?m.
Kendimi be?enmi? bir ki?iyim fakat senin kurdu?un c?mledeki gibi de?il. Ald???n o c?mlenin yanl?? yerinden hareket ediyorsun. ge?mi? diyece?im ama sen unutmu?sundur. Ben kendim i?in de kulland?m bu ifadeyi. Yanl?? olan yerde bu yanl??t?r demek yanl?? de?ildir. ba?kas?n?n yerine konu?mad?m diyorsan bil ki "masal_perisi kendisine olan sayg?s?ndan.
Muhatab alm?yor seni diyebiliriz"
bunu diyemezsin. Bu onun kendisine aittir.

Benim nas?l birisi oldu?umu bilenler de?il ?nemli olan benim nas?l oldu?umu bilmemdir.
"y?rt?nma" size yak??t?rabilce?im bir kelime. Yapt???m ger?ekten de budur ?o?u zaman. Y?rt?n?r?m anlatmak i?in. Yorulurum ama yine de anlat?r?m. Y?rt?nmaya devam da edece?im. Sizin kulland???n?z anlamdan uzakla?t?r?r?m ben o kelimeye de?er veririm.
Senin konular?ma cevap yazd???n? bilmiyordum. Bununla ilgili kay?t tutmuyorum. Senle sayg? anlay???m?z farkl?. Hay?r hala bo? konu?malarda ?srar eden sensin........

Masal_yuzLu
devam edebilirsin.
çünkü devam etmek için elinden gelen herşeyi yapıyorsun.

iyi boş çabalamalar.
gereksiz konular ve yorumlar yaptığın gibi gereksizlik hisside yaratıyorsun..

sana cevap vermicem çünkü değmiceksin.
yazabilirsin.
istediğin kadar.
Ara
Leader
Konu amac? d???na ??kt??? i?in kilitlenmi?tir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kusursuz Bir Aşktı .. lazmurat 3 394 08-08-2007, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: lazmurat
  KuSurSuz AşK.. hulleci 7 363 04-19-2007, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: ezoo20
  KuSuRsuZ AşK... hulleci 6 447 03-09-2007, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: hulleci
  Ke$ke Af Edebilseydim Seni..![kusursuz bir yaz?] cmblgc1907 1 453 09-06-2006, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: *melis*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:47 AM