:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dürüstlük iyi değil mi(ş)
Leader
Bugün kız arkadaşıma sadece dürüst davrandığım ve ondan geçmişimde yaşanmış bir gerçeği anlattığım için onu kaybettim. Oysaki ben onu yaşanmışlığı ve olduğu gibi kabul etmiştim.

Siz siz olun dürüstlüğünden dolayı kimseyi yargılamayın ve suçlamayın. Yoksa size birdaha dürüst olmayabilir. Dost acı söyler derler ya o misal.

Bana geçmiş olsun artık Sad
*TATLI BELA*
üzücü bir durum....
hatasını umarım anlar.....
sen en doğru olanı yapmışsın....Sad
ZeNiTH
Sen Doğrusunu Yapmıssın da Yanlıs Anlasılmıssın Heralde..
Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlarmıs Derler..
Doğru Valla..
Örnek : Admin Sad
yalanmı Sölemek lazım Acaba :S
Geçmiş Olsun Adminim İnş. Hatasını Anlayıp döner Geri ...
€stapitipiti
evet sen dogru olanı yapmıssın ve ona gerceklerı sölemişsin ...... ya da bu gercekleri bıraz gec duymustur senden ...anlaşılan o da kırıldıkı böle bi tepkı verdı....hersey gönlünüzce olsun umarımkı en yakın zamanda düzelırr....
Ara
Leader
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SadSadSadSadSadSadSadSad

Üzüntümü paylaştığın için teşekkür ederim.

*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzücü bir durum....
hatasını umarım anlar.....
sen en doğru olanı yapmışsın....Sad

Anlar mı anlamaz mı bilemem ama ben huzurluyum ya o bana yeter...

Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Doğrusunu Yapmıssın da Yanlıs Anlasılmıssın Heralde..
Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlarmıs Derler..
Doğru Valla..
Örnek : Admin Sad
yalanmı Sölemek lazım Acaba :S
Geçmiş Olsun Adminim İnş. Hatasını Anlayıp döner Geri ...

Haklısın kovalarlar Smile

estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet sen dogru olanı yapmıssın ve ona gerceklerı sölemişsin ...... ya da bu gercekleri bıraz gec duymustur senden ...anlaşılan o da kırıldıkı böle bi tepkı verdı....hersey gönlünüzce olsun umarımkı en yakın zamanda düzelırr....

Bilakis erken bile duydu. Bir şans daha verdim kendimi daha iyi ifade edebilmek için. Kabul ederse edecek, etmezse sanırım yollarımız ayrılacak. Üzücü bir durum fakat insanları da zorla kendinize bağlı tutamazsınız. Herkesin düşüncesine saygı duymak gerekir. Giden gider yapacak pek fazla birşey yoktur. Herkesin hakkında hayırlısı ...
€stapitipiti
Bilakis erken bile duydu. Bir şans daha verdim kendimi daha iyi ifade edebilmek için. Kabul ederse edecek, etmezse sanırım yollarımız ayrılacak. Üzücü bir durum fakat insanları da zorla kendinize bağlı tutamazsınız. Herkesin düşüncesine saygı duymak gerekir. Giden gider yapacak pek fazla birşey yoktur. Herkesin hakkında hayırlısı

ben tam bılemem sadece tahmınen söledım...ama inşallah hersey gönlünce olur Tolga...onun ıcınde senın ıcınde hayırlısı olsunSmile
Ara
ROSE
her Ne Olursa Olsun Bende Kaybedeceksem Dürüstlüğümden Kaybetmeyi Tercih Ederim ..
doğru Olan Bu Bence.yalanla Elime Ne Geçecek Ki..
sen Doğru Olani Yapmişsin.İÇİN RAHATSA VİCDANININ SESİ RAHATSA BIRAK DÜŞÜNME GERİSİNİ.kaybetmedin Bence Birak O Kaybetsin Sen Kazandin ..dürüst Olmanin Kimseye Zarari Yoktur Diye Düşünüyorum Ben ..hatasini Anlayip Gelse Bile Dal Kirilmiştir Bunun Tamiri Olmaz Ki ..yinede Herşeyde Bi Hayir Vardir..gönlünce Olsun ..
Ara
d€n!z kısı
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:. Oysaki ben onu yaşanmışlığı ve olduğu gibi kabul etmiştim. Sad
bencede sen doğru olanı yapmışın seni sewiyosa olduğu gibi kabul etmeli umarım hatasını anlar,geçmiş olsunSad
MasaL_perisi
Biz bilemeyiz gerçekleri...Ama şunu soylemek istedim...Eğer ki sen geçmişi anlatıktan sonra aranızda sürekli geçmişi yaşatıysan ona.... hatalısın.
Geçmiş bir kere anlatılır ve silinir... iki aşık arasında konu asla açılmamalı bir daha...
Ama eğer sadece anlatıktan sonra silip atıysa herşeyi o anda....O zaman seni hiç sevmemeişti....Sad
Belki biraz sert ya da seni üzecek gibi konuştum ama senin dediğin gibi
Dost acı soyler.
Bende düşmanın olmadığıma göre bu hak kendimde gördüm...
Ara
!i!CaSNıN!i!
üzüldüm Sad Sad Sad Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 638 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler....(s&s) >As!_M€L€q< 18 763 04-13-2022, Saat: 11:01 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 421 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler.... ROSE 5 483 04-12-2022, Saat: 04:05 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 594 04-09-2022, Saat: 10:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:31 AM