:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaşamanin Aci Sonu
italyan işi
YAŞAMDEDİÄžİMİZ ZAMAN İNSANIN AKLINA GELEN ÇOCUKLUK GENÇLİK VE YAŞLILIK SONU İSE HERKESİN BİLDİÄžİ GİBİ ÖLÜM AMA İNASAN NEYAZIKKİ BU ACI SONU DÜŞÜNMEDEN YAŞIYOR GEZİYOR TOZUYOR KAFASINA GÖRE YAŞIYOR HİÇ DÜŞÜNMÜYORKİ BU HAYATIN SONUNDA BİHESAP GÜNÜN OLDUÄžUNU TA Kİ TABUTA GİRDİÄžİ ZAMAN KAFASIN KALDIRINCA KAFASI TABUTA ÇARPIYO ÇARPIYOR AMA İŞİŞDEN GEÇMİŞ VÜCUT RUHUNU TESLİM ETMİŞ AH VAH DİYO AMA NAFİLE GEÇEN SENELERİ GERİ GETİRMEK MÜMKÜN DEÄžİL.ONUN İÇİNDİRKİ ARKADAŞLAR ! KAFASI TABUTA ÇARPANLARDAN OLMAYIN?
Ara
senem albayrak
Malesef ki; doğanın tabiatın kanunu bu bir gün muhakkak her canlı yaşama veda edecek ama bunu her gün düşünerek te yaşayamayız ki..Allah insana böğle bir irade vermiş ve bizler her anımızı ölerek yaşamış olursak dünyanın dengesi olmas kimse yaptığı işe ne konsantre olamaz ve hayttan da zevk alamaz yani sonu hiç iyiye gitmez..Ama şöğle bir gerçekte var ki;bu dünya da hiç birşey için kimse kimseyi üzmemeli kalp kırmamalı çünkü bunların dönüşü zor olabilir...Bu başlıktan da anlıyabiliceğimiz HAYATI HİÇ ÖLMİYEKMİŞ GİBİ YAŞA ..AMA HER AN ÖELCEKMİŞ GİBİDE İBADET ET..
Ara
italyan işi
HER GÖRÜŞE SAYGIM OLDUÄžU GİBİ SİZİN GÖRÜŞÜNÜZEDE SAYGIM VAR BİLMİYORUM BAY MISINIZ BAYAN MISIZ AMA İNSAN LIK TARİHİNE BAKTIÄžIMIZDA İLK AMAÇLARININ HAYATIN HİÇSONU GELMİYECEKMİŞ GİBİ ALKOL TÜKETİLMİŞ VE İNSANLAR HOŞLARINA GİTİÄžİGİBİ YAŞAMIŞLAR
TABİ BU BÖYLE GİTMEMİŞ ZAMANLA BAZI OLAYLAR OLMUŞ?! VE İNSANLARIN BAZILARI ÖLDÜKTEN SONRA HESAP GÜNÜNÜN OLDUÄžUNA
İNANMIŞLAR İNANMIŞLAR AMA BU UÄžURDA NE KANLAR DÖKÜLMÜŞ VE NECANLAR VERİLMİŞ.
BUNUDA BİZE TARİHİMİZ AÇIKCA ANLATIYOR!
CEVAP YAZDIÄžIN İÇİN TEŞEKÜR EDERİM KENDİNE İYİ BAK.
Ara
MorciveT
İnşallah Big Grin
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım paylaşım için
Ben şahsen herşeyi sadece ibadetle bağlı olduğunu düşünmüyorum
Biri ibadetini yapar ama kötülük yapmaktan da geri kalmaz
İnsanlık yüreğindeki temizliğinde...Bana göre sonuna kadar yaşayıp pişman olmamak için **sana yapılmasına istemediğin şeylere başkalarına asla yapma** diye düşünüyorum...
Herşeyi ibadetle bitmiyor bu hayatta...
Ama ibadeti de eksik etmemek lazım...Smile
Ara
senem albayrak
Tabiki de doğrudur geçmiş tarihlerimizde böğle yaşanmış bir çok olay vardır zevk alem peşinde koşup insanlığını dünyaya gelme amacını unutmuş bir çok neslebi insan başalrına felaket gelmeden ıslah olmayan bir çok kavim ve halak şu an günümüzde de bilinmektedir dediğine tanıklık o kadar çok bildiğim olay ve makaleler var ki ama malesef burda onu açıklamaya ne zamanım yeter ne de sayfalar ve şu an ki zamane de gözlemlerimiz sonucu inşallah aynı sonla karşılaşnmaz Allah sonumuzu hayırlara vesile eder...
Ara
yasemin1
:amp: :amp: insanlar çoğu maddeye,paraya değer verirler.bunun için başkalrını çiğnerler,gönül yıkarlar.ama öldüklerinde döküp saçıp giderler.hiç bi şey götüremezler.Allah herkese ömür versin ama Sultan Süleymana kalmamış bu dünya. bence ölümü hatırlayan merhametli olur.................
Ara
EyLuLce
Off Harika Yaww Ellerinize Sağlik
Ara
italyan işi
teşekkür ederim size
Ara
simla
evet maaesef insanlar hiç ölmeyecekmiş,öbür dünyada bizleri nelerin beklediğini bilmiyormuş gibi yaşıyorlar.bence önemli olan insanın kalbini temiz tutup,başkasının hakkını yemeden,farz olan 5 şartı yerine getirerek yaşaması.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yillar önce Yaşanmiş Ibrahim Dedenin Hazin Sonu selin deniz 2 596 04-10-2007, Saat: 08:52 AM
Son Yorum: *TATLI BELA*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:09 PM