:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ağrı dağın eteğinde wakkası :D
PrinceSs
Bugün dersteyiz.Derste boş.Beden.Tabii ben sınıfın en delisi.Çıktım tahtaya başladım halay çekmeye,şarkı söylemeye:yikildim: ...Aynen şu şekil:

-Ağrı dağın eteğinde uçan güvercin olsa tetetete hele oyy....

Bütün sınıf çoştu...Benim gibi şarkı sölüo.Bağıra bağıra...Oyyyy oyy. Big Grin Bizim m.yrdmcısı sınıfın kapısından girmezmi!Ben halaydayım tetetete:yikildim: hoca beni gördü.Oy oy rezil oldum Big Grin :yikildim: :yikildim:
PrinceSs
başka bi dumur daha:bugün toplum hizmeti olarak Kan bağışı yaptık...Ben görevliyim 8 kişi arasında...Bzim bedenci bana diomuşki "Ezgi daksil getir" ben anlıom taksi getir Big Grin gittim memura
PrinceSs
başka bi dumur daha:bugün toplum hizmeti olarak Kan bağışı yaptık...Ben görevliyim 8 kişi arasında...

Bzim bedenci bana diomuşki "Ezgi hemşirelere daksil getir" ben anlıom taksi getir Big Grin gittim memura Görevliler taksi istio dedim Big Grin memurda aynı benim gibi gıt! Big Grin anlamamış gerii Big Grin SNr hoca bana "nerde daksil" dio ben içimden "taksi deilmiydi ulen Ezgi ne gıtsınya!" Big Grin diorm snra gittim m. yrdımcısının odasına daksili aldım geldim Big GrinBig Grin
ezoo20
Ilahi Ezgi Smile
Sen çok Yaşa Emi Smile
Allah Yüreğindekileri Versin CimcimeSmile
Ara
tatlı_cadı
:yikildim:

Hay ALLhm yha Big GrinBig Grin
Ara
PrinceSs
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ilahi Ezgi Smile
Sen çok Yaşa Emi Smile
Allah Yüreğindekileri Versin CimcimeSmile
ßen ßöle ßiriyim ßen Yha ßen Big Grin
Gözlerine sağlık...
PrinceSs
tatlı_cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

Hay ALLhm yha Big GrinBig Grin
yha yha yha Big Grin
>As!_M€L€q<
SmileSmileSmileSmileSmile
allm Yaaa Paylaşsim Için Saol
PrinceSs
PayLaşım yok...
TaqLitLerinden Saqının Big Grin
Sende Saol abLaJmmm...Smile
intractablechild
:yikildim: :yikildim: :yikildim: sölicek kelime bulamıyorum yani yawww...:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:13 PM